..χαμενη στις σκεψεις μου.. - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 80 of 80
  1. #76
    lost_soul
    Guest
    Originally posted by νατασουλι
    Γ ο,τι χρειαστείς εγώ εδώ είμαι. Σε καταλαβαίνω καλύτερα απ\'τον καθένα νομίζω γιατί τα πέρασα κ γω αυτα. Κ επειδή δ μπορούμε ν μιλήσουμε ιδιαιτέρως λόγω του ότι δ εχω τόσες δυνατότητες με τ ίντερνετ [δ μπορώ ν δω κ ν στείλω τα u2u κ δ εχω msn] μπορώ ν σ στείλω τον αριθμό μ κ αν θες επικοινωνείς μαζί μ. Ξέρω πόσο χρειάζεσαι βοήθεια γιατί έτσι χρειαζόμουν κ γω αλλά δ είχα κανέναν ν μιλήσω π ν καταλαβαίνει ακριβώς.
    Το mail που μου χες δωσει ισχυει? να σου στειλω εκει??

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    Originally posted by Empneustns
    Originally posted by pad
    πλακα κανεισ τωρα ετσι;παρτον τηλ παιδακι μου στο εγχειριδιο των σχεσεων λεει οτι 2 πρωην δεν πανε για καφε οταν ο ενασ εχει σχεση μονο οταν τρεχει κατι ερωτικο με μικρα γραμματα λεει οταν ειναι να ξηγηθουν δεν υπαρχει προβλημα.δεν το χεισ διαβασει καλα το εγχειριδιο μου φαινεται.αυτα που σου εγραψα μονο τα κομματια που λενε οτι δινουμε λαθοσ ρολουσ αντιστοιχουσαν σε σενα τα αλλα ηταν για την αλλη περιπτωση απλα ετυχε μαλλον και καναν και σε σενα επρεπε να τα κοψω
    pad σκεψου τωρα η κοπελα του αγοριου να εισαι εσυ ε;και να διδασκεις το εγχειριδιο σε αυτην που θα σου παρει τον ανδρα
    αν υποψιαστω οτι αυτο ειναι αληθεια θα πηδηχτω απο το παραθυρο

  3. #78
    lost_soul
    Guest
    Originally posted by pad
    Originally posted by Empneustns
    Originally posted by pad
    πλακα κανεισ τωρα ετσι;παρτον τηλ παιδακι μου στο εγχειριδιο των σχεσεων λεει οτι 2 πρωην δεν πανε για καφε οταν ο ενασ εχει σχεση μονο οταν τρεχει κατι ερωτικο με μικρα γραμματα λεει οταν ειναι να ξηγηθουν δεν υπαρχει προβλημα.δεν το χεισ διαβασει καλα το εγχειριδιο μου φαινεται.αυτα που σου εγραψα μονο τα κομματια που λενε οτι δινουμε λαθοσ ρολουσ αντιστοιχουσαν σε σενα τα αλλα ηταν για την αλλη περιπτωση απλα ετυχε μαλλον και καναν και σε σενα επρεπε να τα κοψω
    pad σκεψου τωρα η κοπελα του αγοριου να εισαι εσυ ε;και να διδασκεις το εγχειριδιο σε αυτην που θα σου παρει τον ανδρα
    αν υποψιαστω οτι αυτο ειναι αληθεια θα πηδηχτω απο το παραθυρο

  4. #79
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    64
    Τ mail ισχύει. Αν θες στειλε.

  5. #80
    lost_soul
    Guest
    σου στελνω τωρα να χεις κι εσυ το δικο μου!

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •