ΖΕΣΤΗ, ΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΣΚΟΥΠΙΔΑΚΙΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    216

    ΖΕΣΤΗ, ΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΣΚΟΥΠΙΔΑΚΙΑ

    Χθες ηταν μια ακομα another day...another drama..που λεει και η Britney στο piece of me.
    Πηγαμε για μινι-μετακομοιση στο εξοχικο μας.Εφαγα ολη τη μερα εκει.
    Κουραζομαι ευκολα τελευταια.Και ιδρωνω πολυ ευκολα.Δεν αντεχεται η ζεστη, ο ιδρωτας, η βρωμια, τα σκουπιδακια στις τσεπες μου...και στο μυαλο μου...
    Τι το ηθελαν το εξοχικο; 4 χρονια το παλευουν.Καθε φορα τσακωνονται εξαιτιας αυτου.Ειχα σιχαθει να ακουω τις φωνες και τους τσακωμους τους.Δεν τους εφτανε το ωραιο σπιτακι μας που ειναι στο κεντρο της πολης στο πιο ωραιο σημειο; Ο,τι δεν εχεις ειναι αυτο που δε χρειαζεσαι που λενε και οι Onirama..ποσο δικιο εχουν.
    Χθες κοιμομουν πολυ ωρα... με τον υπνο νιωθω την υψιστη ασφαλεια..εξαλλου νιωθω πολυ κουρασμενος συνεχεια τελευταια...
    Οταν γυρνουσαμε σπιτι ειδα κατι στο δρομο και κολλησα...ηταν ενα τεταρτο περπατημα απο το σπιτι...πηγα με βαρια καρδια να το μαζεψω...μετα οταν γυρισα ειχα μαζεψει μια ολοκληρη σακουλα με σκουπιδια...
    Μετα μπηκα στο ιντερνετ μπας και βρω τιποτα...ειτε σεξ ειτε παρεα..τιποτα παλι.
    Περναει το καλοκαιρι και δεν εχω κανει ουτε διακοπες...θα ηθελα να παω σε ενα νησι να ξεσαλωσω...αλλα ειναι οι ψυχαναγκασμοι στη μεση..επισης δεν ξερω αν με εκφραζει αυτος ο τροπος διασκεδασης: χορος, παραλιες, κλαμπ κτλ.
    Εχω μαζεψει παλι πολλα σκουπιδακια αλλα βαριεμαι τοσο πολυ να κατσω να τα ελεγξω...
    Τι θα κανω;

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    15
    σορυ που ρωταω αλλα τι θεματακι εχεις με τα σκουπιδια;τα μαζευεις και μετα διαλεγεις κατι που θα σου κάτσει και το κρατάς...;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    να παψεισ να τα μαζευεισ..

    το εξοχικο ειναι για διακοπεσ...

    μηπωσ η κουραση και ο ιδρωτασ εχουν να κανουν με το βαροσ σου?..ειναι και η ζεστη με το ξεχνασ..οοολοι μασ ιδρωνουμε πολυ..
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    δε θα μαζευα με τιποτα σκουπιδια τα σιχαινομαι

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •