Ψυχολογος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    47

    Ψυχολογος

    σας ευχαριστω για τις απαντησεις...ολοι μου συνιστησατε να βρω καποιον ψυχολογο...ειμαι απο θεσσαλονικη και βρηκα ενα κεντρο ψυχολογικης υποστηριξης...εχει ψυχολογους και διαφορα αλλα...ηθελα να ρωτησω πρωτον ειδατε βελτιωση και δευτερον ποσο περιπου στοιχιζουν οι επισκεψεις και ποσες περιπου χρειαζονται??

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    αν και δε ξερω το θεμα σου 60 ευρω ειναι η ταριφα συνηθωσ και οι επισκεψεισ μπορει να ειναι λιγεσ μπορει να πηγαινεισ και για μια ζωη αν δεισ οτι σε βοηθαει και σε κραταει σε ισσοροπια δε νομιζω οτι μπορει να σου πει κανεισ ακριβη αριθμο επισκεψεων

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Volos
    Posts
    219
    Μόνο η συμπεριφορική έχει 3 μήνες διάρκεια.Αν και κανένα δέν συμφέρει να λέει οτι κρατάει τόσο λίγο.Δέν το όρισα εγώ αυτό το περιθώριο-για όσους πούν οτι δέν υπάρχει- αλλά ψυχολόγοι στην αμερική.Και αυτό γίνετε γιατί με αυτή την μέθοδο μαθαίνεις να αντιμετωπίσεις την κατάσταση και όχι να δείς σε βάθος τι συμβαίνει και ήρθες σε αυτό το αποτέλεσμα.

    Οι άλλες μέθοδοι δέν έχουν κάποιο χρονικό όριο και εξαρτάται απο σένα πίο πολύ.Το πάν είναι να καταλάβεις εσύ που βρίσκεσαι.Και προφανώς αυτό θα πάρει κάποιο καιρό.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •