Με μισεί,χωρίσαμε και πονάω
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    παυσιπονα !!!! μωρε τι παθατε ολες σας ??? στενοχωριεστε για τον καθε ..μην πω . Θελει να σε βγαλει λεει π...να !! και συ καθεσαι και κλαις ....

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    καλα τωρα απο εναν @@@@ρα σαπισε ο κοσμος?

    ντυσου,στολισου κ βγες εξω αγαπητη μου κ μετα απο την σαπιλα που βιωσες,τωρα εισαι σε θεση να διακρινεις κ την ομορφια!

    :cool:

  3. #3
    ετοιμασε βαλιτσα,παρε τις κολλητες σου και πηγαινε διακοπες 10 μερουλες
    ολα θα φταξουν:)
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  4. #4
    μαλακια στον εγκεφαλο δειχνει.αλλα εσυ τι καθεσαι και στεναχωριεσαι τωρα για αυτον?
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  5. #5
    απορώ που φέρθηκε τόσο χάλια...μα τόσο πολύ...τι άνθρωπος ήταν?ημασταν και αρκετο καιρο μαζι...απελπιστηκα και με μενα και με τους ανθρωπους,και αντε να μαλωσεις πχ με εναν τριτο να σου πει κατι ασχημο λες δε σε νοιαζει,αν ομως χωριζεις κι αυτος που ηταν και καλα ο ανθρωπος σου μιλαει ετσι τι να πω...απογοήτευση

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    στον κοσμο μου
    Posts
    422
    Πως φαινεται το κακο που σου εκανε...κοιτα πως μιλας για τον εαυτο σου!!! Σε εχει κανει να χασεις την αυτοπεποιθηση σου, οτι ο κοσμος σου ειναι αυτος!
    Ο κοσμος μας ειμαστε εμεις πρωτα απ\' ολα κ οχι καποιος που στη τελικη δεν αξιζε δεκαρα!
    Γιατι αν ειχε εστω κ λιγα γραμμαρια @@ δε θα καθοταν να λεει πραγματα για σενα!
    Θα το προσπερνουσε σα κυριος κ θα σε αφηνε κ εσενα να αποχωρησεις κ να συνεχισεις τη ζωη σου σαν κυρια!
    Every morning we are born again

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Originally posted by elenh
    απορώ που φέρθηκε τόσο χάλια...μα τόσο πολύ...τι άνθρωπος ήταν?ημασταν και αρκετο καιρο μαζι...απελπιστηκα και με μενα και με τους ανθρωπους,και αντε να μαλωσεις πχ με εναν τριτο να σου πει κατι ασχημο λες δε σε νοιαζει,αν ομως χωριζεις κι αυτος που ηταν και καλα ο ανθρωπος σου μιλαει ετσι τι να πω...απογοήτευση
    ax Ελενη μου εχω περασει απο εκει...αστα...γυφτουλασ μωρε...μην σου πω πωσ πληγωθηκε πολυ και ο εγωισμοσ του...ειναι τραγικα ανωριμοσ...και γενικα δειλοσ.. ενασ τετοιοσ ανδρασ...

    δεν φερεται σαν αντρασ...εγω μονο αυτο θα του ελεγα και ανοιχτα στο νετ...γιανα μην ανοιξω μαχη...

    \'\'δεν φερεσαι σαν αντρασ..δεν καταλαβαινω γιατι μου το κανεισ ολο αυτο.τελικα δεν σου αξιζα.κριμα\'\'

    να κατι τετοιο...τιποτα περισσοτερο..μην μεινεισ εντελωσ απραγη...και αυτο δεν ειναι και το καλητερο..

    παντωσ βρε παιδι μου τι να πω...κι εγω με τον αλλον τον ανωριμο που σου λεω ειχα τρελο ερωτα...για πολυυυυ καιρο μετα..

    ειναι καλοκαιρι ομωσ..προχωρα...σου αξιζει καποιοσ που να σε σκεφτεται μολισ ξυπνησει...και θα δεισ πωσ θα τον βρεισ..αρκει να εισαι χαμογελαστη..να μην το βαλεισ κατω..και να εχεισ τα ματια ανοιχτα...γιατι μπορει να υπαρχουν πολλοι που ενδιαφεροντε αλλα οταν εχεισ τα ματια κατεβασμενα να μην τουσ δεισ...

    φιλια πολλα....
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    817
    Και μένα με μισεί Ελένη ο άνδρας μου αυτό κατάλαβα μετά απο 30 χρόνια.
    Είναι διπρόσωπος, είναι αχαρακτήριστος.Με μισεί και θέλει να με υποτιμήσει γιατί σε όλους τους τομείς υστερεί.Θα κάνει τον καλό όταν με έχει ανάγκη και μετά όταν τακτοποιηθεί τα ξεχνάει όλα.Φυσικά ούτε λόγος να γίνεται για την ηρεμία που επιβάλλεται λόγω υγείας.
    Ανοιξε το \"κουτάκι\" πάλι και είπε ενα σωρό ασυναρτησίες.Εφτασα στα όριά μου..ήθελα να τον χτυπήσω...έχω φοβερό θυμό.
    Πήρα το αυτοκίνητο και εξαφανίστηκα για μερικές ώρες.Οδηγούσα κλαίγοντας για την αδικία, για τα χαμένα χρόνια, γιατί δεν μπορώ να ξεσπάσω....
    ζηλεύει για ότι δεν είναι...ζηλεύει για τις ελλέιψεις που έχει....ζηλεύει γιατί δεν μπορεί να χαρεί τα απλά πράγματα...ζηλεύει γιατί δεν μπορεί να συνυπάρξει με ανθρώπους...ζηλεύει γιατί κατάφερα να πετάξω τα αντικαταθλιπτικά μετά απο δέκα χρόνια,γιατί αν και αρρώστησα, καταφέρνω να το παλεύω, γιατί όπως μου είπε ο ίδιος βλέπω την ζωή με άλλο μάτι,κάτι που ο ίδιος δεν μπορεί να κάνει και το ομολόγησε...ζηλεύει γιατί δεν μπορεί να αγαπήσει.....ζηλεύει γιατί μπορεί να είναι ο εαυτός του.....
    δεν ενδιαφέρθηκε να πάρει ενα τηλέφωνο να δεί που βρίσκομαι....να ανησυχήσει μήπως έπαθα κάτι με το αυτοκίνητο καθώς οι δρόμοι είναι πάνω σε γκρεμούς.
    Απλά περίμενε να επιστρέψω είπε....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •