Ήρθε κι η σειρά μου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Αθήνα
    Posts
    870

    Ήρθε κι η σειρά μου

    Στην ουσία αντιγράφω τον τίτλο της Αφωτεινή όταν είχε αποφασίσει να αποχωρήσει.
    Ήθρε λοιπόν κι η σειρά μου να αποχωρήσω από το forum. Δεν μπορώ να αποχωρήσω εντελώς, έτσι η ενεργητική συμμετοχή μου θα μειωθεί στο 1/10 ή το 1/20.

    Θα ήθελα να εξηγήσω και το λόγο. Παρατηρώ, ότι ενώ θέλω να βοηθήσω, δεν τα καταφέρνω. Παρατηρώ επίσης ότι ενώ θέλω να βοηθηθώ πάλι δεν γίνεται αυτό. Έτσι βλέπω ότι πρέπει να φύγω. Νομίζω ότι ως τώρα πήρα κάποια πράγματα. Και επίσης νομίζω ότι έδωσα κάποια πράγματα. Δεν μπορώ να πάρω και να δώσω από τα ίδια, αυτό έχει ήδη γίνει. Αν συνεχίσω φοβάμαι ότι θα ανακυκλώνομαι. Αλλά εθισμένος δεν γίνεται να φύγω εντελώς, μάλλον θα συνεχίσω να διαβάζω κάποια θέματα. Ίσως το καταφέρω στη συνέχεια.

    Χαιρετώ,
    ειλικρινά χάρηκα για τη γνωριμία,
    συγνώμη αν πίκρανα κάποιους,
    Γιάννης

    .

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    Γιαννη μου,
    σε στεναχωρησε η εξελιξη του θεματος και μια ατυχης τοποθετηση που εκανες?
    Ολοι κανουμε ατοπηματα..εγω ας πουμε κανω πιο συχνα απο αλλους.
    Εγω σε χαιρετω και καταλαβαινω και την αποφαση σου.
    Ευχομαι τα καλυτερα.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Αθήνα
    Posts
    870
    > σε στεναχωρησε η εξελιξη του θεματος και μια ατυχης τοποθετηση που εκανες?
    > Ολοι κανουμε ατοπηματα..εγω ας πουμε κανω πιο συχνα απο αλλους.

    Όχι δεν είναι αυτό, αλλά η επιθυμία να κουβεντιάσω άλλο δεν υπάρχει. Η απάντησή σου μου δίνει την ευκαιρία να πω αυτό που πραγματικά ξέχασα (σκεφτόμουνα να κάνω edit). Η αλήθεια είναι πως ενώ πραγματικά προσπάθησα να δώσω ότι καλύτερο μπορούσα, δεν υπήρξε κάποιος που να δω ότι χάρηκε για την επικοινωνία. Αντίθετα βρέθηκα αρκετές φορές σε προστριβές. Αυτό μου δείχνει ότι πρέπει να μπει ένα στοπ. Μπορεί να μην μπορώ να δώσω κάτι, μπορεί ότιδήποτε άλλο, αλλά αυτό μου δείχνει το στοπ. Είναι κάτι σαν ένας κύκλος που κλείνει.


    > Εγω σε χαιρετω και καταλαβαινω και την αποφαση σου.
    > Ευχομαι τα καλυτερα.

    Εύχομαι και σε εσένα ότι καλύτερο.
    .

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    ελα μωρε Γιαννη,
    που βλεπεις μονο τα αρνητικα..
    Προσπαθησες να βοηθησεις αλλα δεν εκτιμηθηκε,ας ειναι.
    Ολοι χαρηκαμε για τη γνωριμια..δηλαδη εσυ χωρις εκδηλωσεις θα πας να κρυφτεις?
    Μια χαρα δινεις και παιρνεις...
    Αν θελεις αλλο ειναι να προσπαθεις και να μη μπορεις να βοηθησεις και αλλο να μη θελεις...κι εσυ θελεις ε?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    φιλε γιαννη θα σου πω μια ιστορια να καταλαβεισ πωσ ειναι η συμπεριφορα σου στο θεμα το τελευταιο εμενα η παρεα μου ξερει οτι ειμαι ψυχωτικοσ και δεν εχει αλλαξει η συμπεριφορα τουσ ουτε στο ελαχιστο απο τοτε που το μαθανε, ακομα και οταν ημουν σε οξεια φαση βγαιναμε κανονικα καθε μερα δε θα ρθουν βεβαια και στο γιατρο να πουν την αποψη τουσ ωστε να βγαλει καλυτερα συμπερασματα για την πορεια μου αλλα εμενα μου φτανει οτι δεν αλλαξαν συμπεριφορα και γι αυτο κανουμε και παρεα κι οταν μου τη λενε γιατι εχω γινει πουρεσ απο τα χαπια και λεω βλακειεσ οχι ασυναρτησιεσ βλακεισ χαζα δηλαδη με αντιμετωπιζουν ωσ φυσιολογικο που ειπε μια μαλακια και πεφτει ακολουθωσ το απαραιτητο δουλεμα τελοσ παντων αυτο δεν με ενοχλει οπωσ σου πα γιατι με αντιμετωπιζουν κανονικα.ειμαστε στη ταβερνα λοιπον εχουμε παει για τσιπουρα και επειδη ηταν και κυριλε η ταβερνα εχουμε παρει τα τσιπουρα και τρεισ μεριδεσ μονο, τα τρωμε ερχεται η ωρα του γλυκου και δεν τρωει κανεισ αλλοσ εγω κι ενα αλλο παιδι μονο το γλυκο ειναι για 7 τρωω τη μεριδα μου τρωω και δευτερη και παω να φαω και τριτη μια που δε φαγαμε τιποτα αλλο ειμαι και φαγανοσ και εκει που παω να φαω μου λεει ο κολητοσ μου μη φασ αλλο ρε μαλακα γαμηθηκεσ και του λεω ελα ρε αφου δε τρωει κανενασ αλλοσ, το συζηταμε για κανενα μισο λεπτο και εκει που παω να φαω πιανει το τασακι και το αναποδογυριζει πανω απο το πιατο με τα γλυκα ολοι μεινανε μαλακεσ του ειπα τι να σου πω ρε μαλακα και εισαι και υγειησ εκανε κατι μαλακιεσ τελοσ παντων συνεχισαμε μαντεψε τωρα στο θεμα μασ ποιοσ αναποδογυρισε το τασακι και αν μπορεισ σβησε και τη μαλακια

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    σου εστειλα u2u

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Αχαχαχαχαχα ο φαγανός pad... :):):)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •