Έγινα ρεζίλι
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 121
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    19
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΓΙΣΣΑ...ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΒΡΙΣΕΣ??????ΚΑΙ ΤΙ???ΤΟΥΣ ΒΡΙΖΕΙΣ ΤΑ ΤΕΛΑΥΤΑΙΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ????
    ΟΤΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ ΤΟ ΦΙΛΤΡΑΡΕΙ......

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,604
    Originally posted by magissa2010
    Τους έβρισα όλους στο χωριό νέους γέρους παιδιά δεν ήμουνα στα καλά μου και έγινα μεγάλο ρεζίλι με αποτελέσμα να με αυτοθεωρώ ως την πιο χαζή

    και να γίνω μεγάλο ρεζιλι γιατί φαντάζεστε τώρα τι λεμε για μένα δεν με έχουν σε καμία υποληψη και η μαμα μου και ο μπαμπας μου στενοχωριούνται
    πως θα σου φαινοταν η ιδεα να κρατησεις ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΝΙΚ και να εκφραζεις με αυτο οτι θα ηθελες να μας πεις, αντι να εχεις αλλο ονομα για τσατ, αλλο για να μιλας για τα προβληματα σου και δεν ξερω ποσα αλλα?
    δεν ειμαστε τοσο χαζοι οσο νομιζεις,
    αισθανομαι οτι μας δουλευεις οταν το κανεις αυτο και δεν εχω καμια διαθεση να σε ακουσω...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Με πόσα άλλα usernames έχει μπει το άτομο,μιλάμε το ίδιο μοτίβο το συναντάς σε δεκάδες διασκευές.Ούτε δίσκος έντεχνου ρεπερτορίου να ήταν.Και τα νικνέιμς είναι πάντα μία έμπνευση,λολ.

    Πιστεύεις πως σε βοηθάει να κρύβεσαι πίσω από πολλαπλές περσόνες,ή πως βοηθάει τους άλλους να σε πάρουν στα σοβαρά;
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    21
    Ειμαι λιγο καινουριος αλλα γιατι της επιτιθεστε?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Είσαι λίγο καινούργιος.Kαι το να λες καθαρά πως δε θέλεις να σε περνάνε για μαλάκα δεν είναι επίθεση.Κοροιδία θα ήταν να κάναμε πως δεν καταλαβαίνουμε και να απαντάμε σε δεκάδες παρόμοια θέματα για το ίδιο άτομο,ενώ απαγορεύεται από τους όρους του φόρουμ και το γνωρίζει.Ε,το πολύ το κυρ ελέησον...
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    225
    τι έγινε πάλι΄?

    πως το ανακαλύψατε αυτό?

  7. #7
    καποια μας θεωρει ηλιθιους μαγισσα,σαλιν,μαλιν,τζανετ, δεσποινα,και τα λοιπα νικς !
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Μπράβο παιδιά που το ανακαλύψατε ζητάει και εξηγήσεις τώρα αντί να φάει κανα μπαν.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα.

  10. #10
    Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    36
    δεν είμαι όλες αυτές που λές κανεις λαθος

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Άστα janet μόνο εσύ αλλάζεις τα ποστ συνέχεια.

  12. #12
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    να πω ότι η όλγα είπε στην λάιτ για ένα βιβλίο και μια συγραφέα και η λάιτ το είπε σε μένα κατι σαν σπασμένο τηλέφωνο και εμένα μου ξέφυγε και το ανέφερα στο φόρουμ γιατί νόμιζα ότι το ήξεραν όλοι δεν θα ανέφαρα ποτέ προσωπικά δεδομένα

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,604
    Originally posted by magissa2010
    Αν γίνεται να διαγραφεί το θέμα και το νικ αν γίνεται

    ευχαριστώ και συγνώμη
    συμφωνω.
    σου προτεινω μαλιστα να απευθυνθεις μονη σου με υ2υ στον αντμιν, να του υποδειξεις ολα τα φεικ προφιλ σου για να τα διαγραψει και να κρατησεις μονο ενα, οπως ολοι....

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,604
    Originally posted by janet
    θα σε παρακαλούσα να μην με ξαναβάλεις στο στόμα σου γιατί θα αποκαλύψω και γω ποιος λεει για βιβλια και συγραφείς και ποιος κουτσομπολεύει όλο το φόρουμ
    μαλιστα

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Originally posted by janet
    θα σε παρακαλούσα να μην με ξαναβάλεις στο στόμα σου γιατί θα αποκαλύψω και γω ποιος λεει για βιβλια και συγραφείς και ποιος κουτσομπολεύει όλο το φόρουμ
    Εγώ όλα αυτά; Εγώ νόμιζα εσύ.

Page 1 of 9 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •