θλιψη η κατι αλλο?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041

    θλιψη η κατι αλλο?

    καλησπερα!οσοι με θυμουνται θα ξερουν οτι εγω γενικα παθαινω κρισεις πανικου..και ο φιλος μου παθαινει αλλα εχει καποιες εμμονες και ειχε αυτα τα προβληματα καρδιας που ειχαν σχεση εμ αγχος..εγω εχω περασει πολλα τον τελ καιρο και με αυτο που φυσικα ο φιλος μου στεκεται παρα πολυ ακομα και με αυτο ππυ εχει και τον αγαπαω πολυ.εχω καικαποια χοντρα προβληματα οικονομικα και αλλα..και ενω ωρες ωρες το παλευω αλλες ωρες σκεφτομαι πολυ μαυρα εννοω οτι τιποτα δεν θα παει καλα και τετοια..αν και για να λεω την αληθεια ειναι το στυλ μου ετσι απλα παλια τα λεγα οχι σε θεμα απαισιοδοξιας τοσο.δενε χω ορεξη μονο λιγα πραγματα μαρεσουν.
    βεβεια δεν εχω παει σε ψυχιατρο ακομα η ψυχολογο.
    τελικα αυτο ειναι θλιψη η κατι αλλο?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Γεια σου sunset.
    Σε θυμάμαι,όπως θυμάμαι και τα θέματα που σε απασχολούσαν.Με το οικονομικό τι έκανες,ίδια είναι τα ζόρια ή βελτιώθηκε η κατάσταση με κάποιον τρόπο;

    Με αυτά τα λίγα πράγματα που λες πως σου αρέσουν,ασχολείσαι τον τελευταίο καιρό ή τα έχεις κάπως παραμελήσει;Γιατί δεν έχεις πάει ακόμη σε ψυχολόγο,υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος γι αυτό;
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    TA oikοινομικα δεν λυθηκαν σε λιγο καιρο θα ψαχνω για δουλεια βεβεια
    απλα εναι ολα.. γυρω μου πεσμενοι ανθρωποι σητν δουλεια γενικως μου σπαει τα νευρα ενα ατομο και ενω κανω προσπαθειες τιποτα
    ειναι γενικα πολλα..
    που και που προσπαθω να τα αλλαξω δεν αφηνομαι ετσι δεν μπορω να πω.
    ειναι μερικα που μαρεσουν τα κανω αλλα που και που τα αφηνω φοβαμαι μηπως δνε ασχολουμαι και με αυτα..σε ψυχολογο εδω δενε χω παει γαιτι ακυρωθηκε απο αυτος εινα επαρχια ερχεται μια φορα στο τοσο απλα το παραμελησα μετα ισως.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •