εχει καποιος αυτη την φοβια?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 19
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778

    εχει καποιος αυτη την φοβια?

    να φοβασαι οτιδηποτε νεκρο.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    ολοι, εκτος ισως απ τους νεκροθαφτες.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Originally posted by path
    ολοι, εκτος ισως απ τους νεκροθαφτες.
    κ τις νοσοκομες..!

    ΤΟΥΣ ΖΩΝΤΑΝΟΥΣ ΝΑ ΦΟΒΑΣΑΙ..

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    ρε παιδια εννοω εντονο φοβο και να σου εχει γινει εμμονη να αγχωνεσαι στη σκεψη και μονο οτι θα βγεις απο το σπιτι και μπορει να ερθεις αντιμετωπη με το φοβο σου να σε πιανουν κρισης πανικου και οταν τελικα συμβει αυτο που φοβασαι να εχεις αμφιβολιες και η μονη λυση για να ηρεμησεις να ειναι να γυρισεις σπιτι να πλυθεις.Να μην μπορεις να συγκενρωθεις στη δουλεια σου η σε μια παρεα εσυ να εισαι νοητικα αλλου.Να σκεφτεσαι αυτο το φοβο καθε μερα και να εισαι συνεχεια μεσα στο αγχος και στην ενταση.Νομιζω δεν υπαρχει αλλος

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    να γυρισεις σπιτι να πλυθεις ? τι ενοεις να πλυνεις χερια , προσωπο, η να κανεις ντους ?

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    1
    ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.
    ΒΑΣΙΚΑ ΕΓΩ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΩ ΤΟΝ ΜΙΝΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΟΚ (ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ)...
    ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΞΗΣ ΛΟΓΟ ΒΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΑΓΧΟΝΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΜΙΝ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ.. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΑ ΖΑΝΑΧ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΦΟΡΑ, ΘΕΛς ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠςΣ ΑΝ...!!!! ΜΟΥ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΚΣΕΡΕΙ ΠΩΣ ΝΑ ΜΕ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΣΕΙ ??????

  7. #7
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    41
    Αστειάκια με αυτά τα θέματα δεν παίζουν,άιντε πια.Φίλε ναι εμένα στο παρελθόν που συνέβη το ίδιο για αρκετό καιρό.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Originally posted by path
    να γυρισεις σπιτι να πλυθεις ? τι ενοεις να πλυνεις χερια , προσωπο, η να κανεις ντους ?
    ντους

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    προφανως εχεις συνδεσει το σπιτι με το... ντους. _______ καθε που νοιωθεις καπως... , τρεχεις στο ντους για να σε \'\'ανεβασει\'\' .... _______________________________________________ξ� �κολα λιγο απο αυτο , μεινε και μερικες ημερες χωρις μπανακι (σαν ασκηση), να εξοικιωθεις με τον ιδρωτα σου, την οσμη του σωματος σου κλπ,,,,,,,,,,,,,

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    το ντους το κανω κ εγω συνιθως το νερο σε αποκοπτει απο σκεψεις η πραξεις. ας πουμε εκανα ντους οποτε ετρωγα για να μν αναγκαστω να φαω κ αλλο η επλενα τα δοντια μ οποτε με επιανε βουλιμικη κριση

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ειναι οι αλλαγες στο σωμα, αμα πεφτει νερο πανω σ δν νιωθεις ιδιος με πριν. ειναι οπως αμα κανεις ενα καινουργιο τατου η σκουλαρικι. ασχολεισαι με αυτο νιωθεις αλλιως κ ισως να μν σε πιανουν κρισεις η οτιδηποτε που παθαινες πριν. εγω τουλαχιστον αυτο εχω παρατηρησει

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    114
    Originally posted by el.gre
    να φοβασαι οτιδηποτε νεκρο.
    εγω φομαμαι πολυ τον καρκινο,την τρελα, το αλτσχαιμερ,φοβαμαι μην παθω μολυνση απο καποιο αντικειμενο που ακουμπω, και ετσι πλενω τα χεερια μου 8 φορες τη μερα. ολοι μας κατι φοβομαστε. :(

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    8 φορες την ημερα καλα ειναι φυσιολογικοτατο μου φαινεται

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    114
    Originally posted by el.gre
    8 φορες την ημερα καλα ειναι φυσιολογικοτατο μου φαινεται
    θα ελεγα κουραστικο:(

  15. #15
    ρε παιδια,φυσιολογικο δεν ειναι να φοβασαι τον θανατο και την αρρωστια?ειναι τα 2 χειροτερα πραγματα που μπορουν να συμβουν σε ενα ανθρωπο.δεν ξερω αν ειναι σωστη συμβουλη,αλλα θα λεγα οτι μπορειτε να επεμβετε σε αυτες τις σκεψεις,με την αναμνηση ,την ιδεα κατι ολοζωντανου και χαρουμενου.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •