Που είναι η διαχείριση; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 59 FirstFirst 12341252 ... LastLast
Results 16 to 30 of 876
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    3
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Ορίστε;

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    255
    Originally posted by periplokos


    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.


    απαπαπαπαπα τι επαθε ο ανθρωπαςςςςςςςςς......
    Μηπως να τους εβαζες δραμαμινες να τους περασει η ναυτια?



    πι-ες........ απορια ψαλτου βηξ
    μολις πριν λιγο γραφτηκες, ποτε προλαβαν τα αρχιδια σου και επαθαν τετοια ζημια???

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Originally posted by periplokos
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Τώρα άμα τον βρίσω θα φάω μπαν δηλαδή;

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    255
    θα αποκτησεις δευτερο μεταλλιο του κοκκινου στρατου.....

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    255
    Originally posted by lightbluepath
    Originally posted by periplokos
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.(κανει ζεστη)

  8. #23
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    \"Καλά η διαχείριση είναι ανύπαρκτη ή και μεροληπτική υπέρ κάποιων μελών μέσα στο epsychology. Άνοιξα ένα θέμα που έλεγα γιατί να είναι ο demgal23 διαχειριστής, και το αποτέλεσμα ήταν χούντα να φάω προειδοποίηση χωρίς λόγο και δεν υπάρχουν να μου τον πουν. Τώρα που γίνονται τα σόδομα και τα γόμορα που είναι η διαχείριση; Είναι η άλλη έχει ανοίξει 100 προφίλ, και αντί να φάει προειδοποίηση και ban, έρχεται και μας λέει με ποιόν πήγαμε στο κρεββάτι και όχι απλά με ποιόν, αλλά με όλο το ίντερνετ εγώ και με όλο το φόρουμ το Ολγάκι και δεν της μιλάει κανείς. Που είναι η διαχείριση οεο; Αν αυτό είναι το site, αυτό είναι το epsychology, εγώ αποχωρώ. Και να ρχονται μετά οι άλλες μην χάσουν και να σχολιάζουν ότι πρέπει να τα βρούμε μεταξύ μας χωρίς να υπάρχει κανένας έλεγχος. Αυτό είναι σωστό site; Χωρίς διαχείριση;;; \"


    αν απευθύνεσαι σε μένα αυτά υπόθηκαν σε μσν

    δεν έχουν σχέση με το φόρουμ

    και στα είπα γιατί στα καλά καθούμενα και ενώ σε υπερασπιζόμουνα με έβρησες και μένα και όλο το σόι μυ

    ε άνθρωπος είμαι δεν θα σου πω και γω καμιά κουβέντα...

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Demgal είσαι πολύ πιθανός γιατί είσαι εχθρός μου. Επιπλέον διάβαζες αυτό το θέμα. Δεν θα επιμείνω όμως γιατί δεν ξέρω.

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Originally posted by janet
    Τι ασυναρτησίες είναι αυτές? Ποιος είναι διαχειριστής? Δεν νομίζω να είπε κανείς όλα αυτά που γράφεις και να τα εννοεί μάλλον τα είπε πάνω στο θυμό του. Σίγουρα το Ολγάκι δεν πήγε με όλο το φόρουμ ούτε και συ με όλο το ιντερνετ.
    Να πρόσεχες όταν τα λεγες.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    392
    αν πιστευεις οτι εχεις κανει και εχθρους απο ενα απροσωπο φορουμ σαν και αυτο,τοτε τι να πω.

  12. #27
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Ναι όταν με λέει κάποιος τρελή είναι εχθρός μου και έχουμε μιλήσει και στο μσν.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    255
    Originally posted by -DEMGAL23-
    τι εκανα λεει?
    εκεινο που ξερω στανταρ τι εκανες,
    ειναι ποτε εκανε λογκαουτ ο πρωτος και ποτε μπηκες εσυ.....


  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    392
    εγω ειμαι παντα οnline για αυτο ασε τις εξυπναδες καταλαβες?οτι ωρα και να μπεις ειμαι online γιατι το pc μου το εχω ανοιχτο.αντε ολοι την ειδανε εξυπνοι εδω μεσα.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    392
    Originally posted by lightbluepath
    Ναι όταν με λέει κάποιος τρελή είναι εχθρός μου και έχουμε μιλήσει και στο μσν.
    εδω στο φορουμ σε εχω πει τρελλη?

Page 2 of 59 FirstFirst 12341252 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •