Που είναι η διαχείριση; - Page 59
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 59 of 59 FirstFirst ... 949575859
Results 871 to 876 of 876
  1. #871
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    παλιά είχαμε και τον κρίνο που έδινε κι ένα χρώμα του μωβ...τώρα όλα κοκκινίζουνε...
    http://www.mazi.org.gr/

  2. #872
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Down Under
    Posts
    228
    Μα ακόμη τον έχετε ρε παιδιά!... στη σελίδα 39 είναι όλα καλά!... και το υβριστικό του μήνυμα σε κοινή θέα - ενώ ο ίδιος έμπλεξε με την \'άρρωστη\' και \'ηλίθια\' Λάϊτ -, και χωρίς κόκκινο κουτάκι, και χωρίς να τον έχουνε αποκλείσει... συν τη \'διάγνωση\' ότι το πρόβλημά της δεν είναι λέει η ψύχωση, αλλά το κεφάλι που κουβαλάει... όλα καλά λοιπόν!... ...

    ... και καλό απόγεμα!...

  3. #873
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    δεν γράφει με μωβ όμως...:P
    http://www.mazi.org.gr/

  4. #874
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Originally posted by TheYellowLemonTree
    Μα ακόμη τον έχετε ρε παιδιά!... στη σελίδα 39 είναι όλα καλά!... και το υβριστικό του μήνυμα σε κοινή θέα - ενώ ο ίδιος έμπλεξε με την \'άρρωστη\' και \'ηλίθια\' Λάϊτ -, και χωρίς κόκκινο κουτάκι, και χωρίς να τον έχουνε αποκλείσει... συν τη \'διάγνωση\' ότι το πρόβλημά της δεν είναι λέει η ψύχωση, αλλά το κεφάλι που κουβαλάει... όλα καλά λοιπόν!... ...

    ... και καλό απόγεμα!...
    χαζη η ερωτηση..αλλα εσυ γιατι κοκκινησες??

    αντε εγω εγραψα και κατιτις παραπανω..

  5. #875
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Down Under
    Posts
    228
    Άσε γιατί \'κοκκίνησα\' εγώ... όποιος θέλει να μάθει απ\' αυτούς που \'κοκκινίζουν\', ας με ρωτήσει!... ά, ναι!... έχετε κι ένα θρεντ - εδώ - που παραμένει ξεκλείδωτο!... έχει ωραία δροσιά, βγείτε έξω, γιατί εγώ πάω για δουλειά το κορόϊδο!...


  6. #876
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    παντως αυτο το θρεντ ουτε η αγκαθα κριστι να το ειχε γραψει! ποιος ειναι ο δολοφονος? (καποιον υποψιαζομαι, αλλα δε λεω)

    αυτο με το username που εμφανιζεται πολλες φορες στη μπαρα με τους online χρηστες, εχει να κανει με τη συνδεση. το ειχα ρωτησει παλιοτερα, ειχα ανοιξει κ θεμα. εμενα μου συμβαινει καθε φορα που \"σπαει\" η συνδεση κ για 2-3 λεπτα δεν εχω ιντερνετ, μετα οταν το ιντερνετ ξανεερθει, εμφανιζεται αλλο ενα λου. αν η συνδεση σπαει συχνα, μπορει να εμφανιστει κ 4-5 φορες, δλδ προστιθεται το νικ αλλη μια φορα για καθε φορα που σπαει η συνδεση (κ δεν εχει ΚΑΜΙΑ σχεση με πολλαπλα προφιλ).

    ομως αν εγω μπαινω απο ενα κομπιουτερ που εχει συνδεση που σπαει συχνα, (το δικο μου πχ πραγματι κρεμαει συχνουτσικα), με ο,τι προφιλ κ να μπαινω το χουι της συνδεσης ειναι χουι!

    επισης για τα πολλαπλα νικ. αν ανοιξει καποιος 2 παραθυρα στον ιδιο browser, πχ τον mozilla, ΔΕΝ μπορει να μπει με 2 διαφορετκα νικ. το logged in as lou, πχ βγαινει σε ολα τα παραθυρα κ δεν σου δινει επιλογη το σαιτ να κανεις log in με αλλο νικ. αν ομως προσπαθησει να μπει με αλλα νικ, απο διαφορετικους browser, πχ με το ενα νικ απο mozilla κ με το αλλο νικ απο explorer, τοτε μπορουν να μπουν ταυτοχρονα δυο διαφορετικα νικ. δλδ πχ θα μπορουσα να ειμαι εγω ο χαος κ η λου κ να ειμαστε ταυτοχρονα online!

    τωρα, που το ξερω αυτο? σε ενα περυσινο θεμα στο φορουμ παιζανε κατι σαν κρυφτο καποια παιδια, κ εκει το λεγανε. κ οκ, το εχω ... δοκιμασει κ οντως δουλευει.

    τελος οσον αφορα τις ip, καθε φορα που ανοιγοκλεινει ενα μοντεμ αλλαζει κ η ip, οποτε δε νομιζω οτι γινεται να εντοπιστει καποιος μεσω ip, αρκει να θυμαται να κλεινει το μοντεμ κ να το ξαναανοιγει καθε φορα που αλλαζει προσωπειο! βασικα ετσι μου εχουν πει, εγω απο κομπιουτερ ξερω ελαχιστα.

    στην περιπτωση που καποιος εχει κανει λογκ ιν με 2 προφιλ ταυτοχρονα, τοτε λογικα θα πρεπει κ τα δυο προφιλ να εχουν την ιδια ip, οποτε αυτο ισως ειναι λιγο επικινδυνο, δλδ να ταυτοποιηθουν 2 προφιλ οτι ανηκουν στο ιδιο ατομο.
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

Page 59 of 59 FirstFirst ... 949575859

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •