αντικαταθλιπτικα σε mp3...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    4

    αντικαταθλιπτικα σε mp3...

    το εχει δοκιμασει κανεις?σας παραθετω κ το site να μου πειτε τη γνωμη σας

    http://www.anapolis.gr/zise_xvris_katathlipsi.html

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    αληθεια πιστευεις οτι κατι τετοιο μπορει να βοηθησει;
    τι αλλο θα βγαλουν επιτελους για να εισπραξουνε απο τον πονο των απελπισμενων;

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    4
    χθες ετυχε να δω στις ειδησεις οτι ανακαλυψαν ναρκωτικα σε μορφη mp3.δεν ξερω κατα ποσο ισχυει κ τι επιδραση μπορει οντως να εχουν αλλα λογω δουλειας (ηχοληπτης) γνωριζω οτι καποιες συγκεκριμενες συχνοτες μπορουν να διεγειρουν σημεια του νευρικου συστηματος.τωρα για την καταθλιψη που εδω κ τοσα χρονια προσπαθουν επιστημονες να βρουνε το \"φαρμακο\" που θα σε κανει μια για παντα καλα,ειμαι κ εγω αρκετα δυσπιστος οτι μεσα σε 2 μηνες ακουντας μια μελωδια θα απαλλαγεις απο την καταθλιψη κ τα περιτα εξοδα σε φαρμακα κ γιατρους.μακαρι να ηταν τοσο απλα τα πραγματα...

    αν θελετε καντε κ ενα search στο youtube \"idoser\" να παρετε μια γευση

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    απαπαπα α α Πολυ προπαγανδα βρε παιδι μου...
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    21
    Εμενα παντος με βοηθαει παρα παρα πολυ σε δυσκολες στιγμες και οταν η ψυχολογια μου ειναι \"παρτο αυγο και κουρεφτο\" na ακουω κελτικη μουσικη. τα οργανα που χρησημοποιουν ειναι πολυ κοντα στους ηχους της φυσης και ετσι ολο αυτο με μελωδικο τροπο με χαλαρωνει πολυ...επισης στο youtube μπορειτε να βρειτε anti-stress μουσικη κ.λ.π. Αλλα τωρα ενα mp3 να κανει τη δουλεια ενος φαρμακου που επιδρα αμεσα στο σωμα μας και στις ουσιες που παραγουν το αγχος δε το πιστευω....

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    4
    προπαγανδα?δε νομιζω...τουλαχιστον οχι απο την πλευρα μου.ψαχνοντας στο νετ βρισκεις πολλα κ διαφορα για τα οποια λιγα γνωριζουμε.σε καμια περιπτωση δεν λεω οτι τα παραπανω ισχυουν ουτε προσπαθω να πεισω κανεναν γι\'αυτο.ελευθερες σκεψεις παραθετω...
    ακους εκει προπαγανδα!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •