Να φάνε όλοι ban αδικία - Page 10
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 136 to 147 of 147
  1. #136
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Originally posted by imerosjohn
    Δηλαδη οποιος εχει γραψει μερικα μνμ συμπαραστασης σε καποιους, δικαιουται μετα να εξευτελιζει καποιους αλλους, ελεω συμπαραστασης;
    χεχε, σκεφτομαι να κανω τη καλη μου πραξη Δευτερα κ Τριτη κ Τετατρη να βγαλω το δηλητηριο μου να ξεδωσω κ εγω
    Πέστα χρυσόστομε!!!

  2. #137
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Originally posted by Χάιντι
    Originally posted by imerosjohn
    Δηλαδη οποιος εχει γραψει μερικα μνμ συμπαραστασης σε καποιους, δικαιουται μετα να εξευτελιζει καποιους αλλους, ελεω συμπαραστασης;
    χεχε, σκεφτομαι να κανω τη καλη μου πραξη Δευτερα κ Τριτη κ Τετατρη να βγαλω το δηλητηριο μου να ξεδωσω κ εγω
    Πέστα χρυσόστομε!!!

    Βρωμοστομε θες να πεις μη γελιομαστε...ειπαμε profile αναζητηση μηνυματων απ οτο συγκεκριμενο χρηστη κλπ κλπ ημεροςJohn αυτη τη φορα ο στοχος.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #138
    Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    62
    Originally posted by keep_walking



    Βρωμοστομε θες να πεις μη γελιομαστε...ειπαμε profile αναζητηση μηνυματων απ οτο συγκεκριμενο χρηστη κλπ κλπ ημεροςJohn αυτη τη φορα ο στοχος.

    Μπαρδον;; Με ποιο δικαιωμα ειπαμε με λες βρωμοστωμο;; Και με ποιο δικαιωμα φακελωνεις και καθοριζεις ΣΤΟΧΟΥΣ εδω μεσα; Εσυ αποφασιζεις ποιος ειναι χρησιμος κ ποιος οχι; Παρε ενα ρεπορτ κ θα δουμε αν ισχυει ο τιτλος του θεματος που ανοιξε η λαιτ πριν απο 2 μηνες. Και λυπαμαι που δεν σ αρεσειι, αλλα πολλοι με βρισκουν χρυσοστομο

  4. #139
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Εγώ πάντως Keep δέχομαι να με κατακρίνεις και να με κρίνεις, εφόσον η κρίση σου είναι δίκαιη και μόνο, γιατί αυτό θα με βοηθήσει να διορθώσω κάτι.

  5. #140
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Originally posted by imerosjohn
    Originally posted by keep_walking



    Βρωμοστομε θες να πεις μη γελιομαστε...ειπαμε profile αναζητηση μηνυματων απ οτο συγκεκριμενο χρηστη κλπ κλπ ημεροςJohn αυτη τη φορα ο στοχος.

    Μπαρδον;; Με ποιο δικαιωμα ειπαμε με λες βρωμοστωμο;; Και με ποιο δικαιωμα φακελωνεις και καθοριζεις ΣΤΟΧΟΥΣ εδω μεσα; Εσυ αποφασιζεις ποιος ειναι χρησιμος κ ποιος οχι; Παρε ενα ρεπορτ κ θα δουμε αν ισχυει ο τιτλος του θεματος που ανοιξε η λαιτ πριν απο 2 μηνες. Και λυπαμαι που δεν σ αρεσειι, αλλα πολλοι με βρισκουν χρυσοστομο
    Ναι ας παρω ενα κοκκινο τετραγωνακι μιας και παρεκτραπειν αλλα δεν με απασχολει...τζαμπα παρεκτραπειν γιατι δεν χρειαζοταν...ηταν περιττο μυνημα , ολοι καταλαβαινουν
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #141
    Originally posted by imerosjohn
    Δηλαδη οποιος εχει γραψει μερικα μνμ συμπαραστασης σε καποιους, δικαιουται μετα να εξευτελιζει καποιους αλλους, ελεω συμπαραστασης;
    χεχε, σκεφτομαι να κανω τη καλη μου πραξη Δευτερα κ Τριτη κ Τετατρη να βγαλω το δηλητηριο μου να ξεδωσω κ εγω
    ...και εννοείς ποιον, είπαμε?

  7. #142
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Δυτικό Ημισφαίριο
    Posts
    640
    Εγώ θα ήθελα ένα μωβ τετραγωνάκι παρακαλώ.
    Και μπορει κάποιος να μου στείλει σε u2u ποια είναι η Χάιντι please γιατί έχω χάσει επεισοδεια και έχω μείνει λίγο πίσω στη διαforumιακή ζωή
    [B]Ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιο.[/B]
    Οι σοφοί παραδέχονται. Οι πονηροί δικαιολογούνται. Οι ηλίθιοι επιμένουν.

  8. #143
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Τελικά να ρωτήσω κάτι?

    Στο νέο φόρουμ μπορούμε να γράφουν και οι διαγραμμένοι? τότε γιατί υπάρχει ακόμη η λίστα με τους διαγραμμένους?

  9. #144
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Πάντως εδώ που τα λέμε εγώ με το παλιό σύστημα δεν έπρεπε να πάρω ΜΠΑΝ γιατί δεν είχα συμπληρώσει 5 κόκκινα τετραγωνάκια........κακά τα ψέματα ......το μπαν που πήρα ήταν αδικία..........με κανένα κόκκινο δεν παίρνεις κατευθείαν μπαν.....αν ο νικός ντι είναι δίκαιος θα πρέπει να μου αναιρέσει το δικό μου μπαν....... και να με σβήσει από την λίστα των διαγραμμένων!!!!!! ΝΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΤΌ ΕΊΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΉ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ!!!!

  10. #145
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Πάντως εδώ που τα λέμε εγώ αυτό που θα ήθελα είναι να διαγραφώ από την λίστα των διαγραμμένων .........γιατί τελικά τα φαινόμενα απατούν και ενώ κάποιοι φαίνονται καλοί δεν είναι.......οι περισσότεροι άνθρωποι στις μέρες μας δεν είναι καλοί χαρακτήρες ή όταν γνωρίζουν εμένα ........περνούν την φάση της κακίας τους και μετά ξαναγίνονται καλοί άνθρωποι!!! γιατί όλοι περνάμε φάση κακίας κανείς δεν είναι απόλυτα καλός σε όλες τις φάσεις της ζωής του.......πχ ο γιάννης αγιάννης από τους άθλιους ....ήταν ληστής την μισή του ζωή και την άλλη μισή ήταν........άγιος!

  11. #146
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    αυτοδικαιωθηκες αρκετα?
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  12. #147
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Quote Originally Posted by Lou!.. View Post
    αυτοδικαιωθηκες αρκετα?
    Τί εννοείται δεσποινίς?

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •