Να φάνε όλοι ban αδικία - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 147
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,156
    Originally posted by Remedy
    Originally posted by sabb
    .....ίσως - να αντιληφθείτε πως οι απόψεις μου είναι απελπιστικά ορθολογικές και δεν άγονται και φέρονται απ\' το θυμικό μου..

    ......Για ποιο λόγο λέτε πως στα 50 μου θα έκανα κάτι τέτοιο, αν όχι από ανάγκη ευθυκρισίας ?
    ισως εχεις παρατηρησει οτι οι αναγκες μας και οι προθεσεις μας, οδηγουν συχνα σε τελειως αντιθετα αποτελεσματα....
    κατα τη γνωμη μου ολο σου το προηγουμενο ποστ κατοικει στην αντιπερα οχθη της ευθυκρισιας
    το θεμα ειναι οτι δεν θελω να σε πεισω γι αυτο γιατι ειχες καθε δυνατοτητα να διαμορφωσεις μια αλλη αποψη , καθως ολοι τα ιδια κειμενα εχουμε στην διαθεση μας, αλλα εσυ διαμορφωσες αυτην....
    κρατα την..
    αυτο που θα σε παρακαλεσω ειναι να μην χρησιμοποιεις το ονομα μου για ανακριβειες.

    ποτε δεν ειπα οτι ειναι ο κρινο ο \"νεος\"
    ειπα ξεκαθαρα οτι ειναι ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ενα απο τα ελαχιστα διαδυκτιακα φιλαρακαια της λμπ, οποτε θα ΜΠΟΡΟΥΣΕ να ειναι και ο κρινο, οπως και 3 αλλα ατομα....

    θα ηθελα να αμβλυνω την πικρια σου αλλα εισαι τοσο αλλου σε σχεση μεεμνα που δεν θα προσπαθησω.
    θα σου δωσω μονο μια αφορμη σκεψης
    για πιοο λογο αναφερεις τις αποχωρησεις με τοσο πονο?
    προσωπικα πιστευω οτι καλως εγιναν κι οτι σε καθε μια ξεχωριστη περιπτωση, το φορουμ εκανε περισσοτερο κακο παρα καλο....
    αποδειξη το οτι , οσοι αισθανθηκαν οτι τελικα χρειαζεται να συμμετεχσουν,επανηρθαν, ειτε μονιμα ειτε περιστασιακα...
    και να εισαι σιγουρος οτι αυτο θα κανουν και στο μελλον.

    δεν εχω αλλο χρονο στην διαθεση μου για σενα σημερα, εκτος αν εχεις και κατι ενδιαφερον να πουμε
    καλο βραδυ να εχεις

    παντα φιλικα
    Σ\' ευχαριστώ για τον χρόνο που μου διέθεσες, υποκλίνομαι στη μεγαθυμία σου...

    Δεν ξέρω αν σου φανεί κάτι ενδιαφέρον, απλά να συμφωνήσω μαζί σου πως πράγματι διαθέτουμε παρασάγγες διαφορετική περί ευθυκρισίας αντίληψη, μια και δεν έχω κανενός είδους εμμονή στο να δικαιώνω ή να αδικώ κατά το πως βολεύει τον δικό μου εσωτερικό κόσμο τους άλλους.
    Δεν κολλάω σε πρόσωπα, πως το λένε...
    Αυτό σου μοιάζει εσένα σαν συμπάθεια προς τον Κρίνο ? Μέχρι πριν πέσει στην αντίληψη μου το πόστ με το οποίο σκυλόβρισες την nature , δεν είχα κανένα πρόβλημα να συνομιλώ μαζί σου. Όταν είδα τα αίσχη που είχες γράψει, αποφάσισα να μην συμμετέχω ενεργά για ένα σημαντικό χρονικό διάστημα στο φόρουμ για λόγους που είχαν να κάνουν με την δική μου αισθητική. Αυτή τη στιγμή που συνομιλούμε , είναι κατά παράβαση των δικών μου αξιών και συμβαίνει περιστασιακά και μόνο, όσο για να μπουν κάποια πράγματα στη θέση τους....

    Δεν αναφέρομαι με κανένα παράπονο στις αποχωρήσεις των διαφόρων μελών . Η μνεία στα πρόσωπα τους έχει να κάνει μόνο προς ενίσχυση της επιχειρηματολογίας μου , πως βάσει των δηλώσεων τους, ο Κρίνος δεν είχε σχέση με την αποχώρηση τους - μάλλον θα έλεγα πως υπήρξε συμπαραστάτης τους και αντίθετος στην παραβατική συμπεριφορά άλλων μελών προς αυτούς ( petran vs weird - remedy + θεοφανία vs nature).

    Τέλος, ευελπιστώ να μη βρεις άλλο χρόνο για μένα, θα με ανάγκαζες να παραβώ τις αρχές μου εκ νέου - κι αυτό είναι κακό για σένα, πίστεψε με...

    Πάντα φιλικά....
    [B][I]Human, is nothing else but two dates engraved upon a tombstone...[/I][/B]

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    Originally posted by Lou!..
    Originally posted by chaostheoryisthesolution
    Originally posted by lightbluepath
    Ok, να φάω εγώ μπαν γιατί έβρισα, αφού με έφτασαν ως εδώ και με είχαν σκυλοβρίσει σε τόσες σελίδες και πετάχτηκε και ένας από το πουθενά και με είπε τρελή και είπε τα χειρότερα το στόμα του και έβαλε και αγγελία αλλά να φάνε και όλοι αυτοί και ειδικά αυτός μην τους προστατεύετε. Δεν είναι δυνατόν σε ένα site ψυχολογίας να λέει ένας τη λέξη τρελός ούτε φυσικά να κατακρίνει το χαρακτήρα ενός ατόμου επειδή υπερασπίστηκε τον εαυτό του όπως επίσης και η Λου και οι άλλοι. Έλεος.
    ΕΠΙΣΗΣ πήρα εγώ 3 προειδοποιήσεις και οι 3 χωρίς λόγο η πρώτη γι\'αυτό άνοιξα και θέμα και οι δεύτερες χωρίς να έχουν διαβάσει τις βρισιές μου ενώ οι άλλοι βρίσανε δηλαδή άμα διαβάσουν τις βρισιές μου τι εγώ θα φάω μπαν ενώ οι άλλοι θα τη βγάλουν καθαρή; Αυτό είναι άδικο. Πολύ αμερόληπτη βλέπω η διαχείριση....... Να φάνε ΟΛΟΙ μπαν όσοι έβρισαν
    Αγαπητή lightbluepath, μόνη σου έπεσες στο βούρκο με τις ακαθαρσίες. Δεν σε είπε κανένας τρελή στο forum απο το πουθενά κοπέλα μου. ΕΣΥ το ξεκίνησες το thread αυτο, το ξέχασες? Δεν είδα πουθενά αλλού να λέει κάποιος κάτι κακό για σένα και όταν συκοφαντείς δημόσια κάποιον είναι λογικό να προσπαθήσει και εκείνος απο τη σειρά του να υποστιρίξει τη θέση του. Απλά μια άποψη...
    αγαπητο χαος,

    μια φιλικη συμβουλη απο εμενα. μη γραφεις κ πολλα ως χαος γιατι αργα η γρηγορα θα αυτοαποκαλυφθεις. θελω να πω οτι το καθε μελος που εχει εδω μεσα 500 η 1000 η 2000 μνμ εχει ενα υφος, το οποιο πολλες φορες δεν ειναι καθολου ευκολο να αποβληθει κ να υιοθετηθει καποιο αλλο υφος με επιτυχια.

    επιπλεον δεν ειναι κ πολλοι οι υποψηφιοι ενοχοι, σωστα? ειναι 4 ατομα ολα κ ολα.

    εκτος αν θες να πιστεψω οτι εισαι καινουργιος. αυτο δεν εχει πιθανοτητα ουτε 1 στο εκατομμυριο. εισαι καινουργιος κ δεν εχεις ιδεα απο το φορουμ κ τα ατομα που συχναζουν κ απεχτησες κ εμπαθεια με την λαιτ, που σου ηταν μια τελειως αγνωστη. οχι, αυτο δεν γινεται.

    γνωριζεστε πολυ καλα, κ εχεις φαει κ εσυ το κολλλημα σου.

    αυτα!

    ειπαμε, εχω διαβασει πανω απο 40 αγκαθες στα εφηβικα μου χρονια!
    βασικα και εγω πιστευω οτι ο χαοσ αργα η γρηγορα θα αποκαλυφθει αν συνεχισει ετσι αλλα πραγματικα τι νομιζετε οτι θα γινει ετσι και αποκαλυφθει παλι τα ιδια δε θα εχουμε θα αρχισουν τα βρισιδια και η αποκαλυψη προσωπικων πληροφοριων το γνωστο αφου πεφτω θα παρω μαζι μου οσουσ μπορω η διαχειριση θα κοιταει αυτο θα κρατησει 2-3 μερεσ θα γινει πανικοσ θα σταματησει μπορει να ξαναρχισει μετα απο λιγο καιρο με αλλα νικ και οι παλιοτεροι πιστευω θα μπορουν να προβλεψουν με περισσοτερη ακριβεια το πωσ θα παει σε σημειο που να βαριουνται εγω ειμαι και φρεσκοσ δε ξερω και πολλα

  3. #18
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    \'Οσον αφορά το μπαν και τις προειδοποιήσεις, ήθελα

    να ρωτήσω τελικά με τις προειδοποιήσεις τί γίνεται θα τις έχουμε για πάντα σβήνουν ποτέ?θα έχουμε πάντα

    <= τα 3 αυτά κόκκινα κουτάκια?

    Που ειλικρινά πιστεύω ότι τα 3 ήταν υπερβολή ένα και πολύ ήτανε για μένα τουλάχιστουν.

  4. #19
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    \'Aσχετο με το όλο το παραπάνω θέμα για το ποιος είναι ο χαος,

    Originally posted by lightbluepath
    .... η Λου....
    ήθελα να πω ότι

    υπάρχει μία κοπέλα που ανασκαλίζει παλιά θέματα και φαίνεται πονηρή και καχύποπτη γιατί δεν πήρε καμία προειδοποίηση?

    και τα βγάζει και στην επιφάνεια δλδ λέει εσύ έγραψες αυτό με το τάδε όνομα ήσουνα κλπ

    σε αυτήν την περίπτωση νομίζω ότι η διαχείριση δεν ήταν αμερόληπτη επειδή η κοπέλα στο παρελθόν έγραψε 100 ωραία πόστ η διαχείριση δεν πρέπει να κάνει χάρες

    Άποψή μου..

  5. #20
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    και που είναι η Θεοφανία να δει ότι τελικά δεν ήμουν και η πιο ηλίθια τουλάχιστον εδώ μέσα..

    χάλια είμαι και γώ ...αλλά υπάρχουν και χειρότερα

    θα κάνω υπομονή μήπως και ...ξεστιγματιστώ από τα κόκκινα τετραγωνάκια...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Janet,γιατί δεν έχεις το θάρρος της γνώμης σου;Μέσα σε δέκα λεπτά άλλαξες το μήνυμά σου τρεις τέσσερις φορές.Όμως,ανέφερες τη Lou πριν.Για ποιο λόγο το έσβησες αυτό που έγραψες αλλά αφήνεις την υπόνοια να σέρνεται;

    Αντίθετα από τη δική σου ερμηνεία της πονηριάς,θεωρώ τη δική σου κίνηση πονηρή και όχι της Lou,η οποία εκφράζεται με ντομπροσύνη και επιχειρήματα.
    Και επίσης επειδή εσύ πήρες προειδοποιήσεις πρέπει να ψάξεις να βρεις και άλλους να πάρουν για να νιώσεις καλύτερα;Tι είναι πάλι αυτό,να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα;
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  7. #22
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Originally posted by RainAndWind
    Janet,γιατί δεν έχεις το θάρρος της γνώμης σου;Μέσα σε δέκα λεπτά άλλαξες το μήνυμά σου τρεις τέσσερις φορές.Όμως,ανέφερες τη Lou πριν.Για ποιο λόγο το έσβησες αυτό που έγραψες αλλά αφήνεις την υπόνοια να σέρνεται;

    Αντίθετα από τη δική σου ερμηνεία της πονηριάς,θεωρώ τη δική σου κίνηση πονηρή και όχι της Lou,η οποία εκφράζεται με ντομπροσύνη και επιχειρήματα.
    Και επίσης επειδή εσύ πήρες προειδοποιήσεις πρέπει να ψάξεις να βρεις και άλλους να πάρουν για να νιώσεις καλύτερα;Tι είναι πάλι αυτό,να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα;
    Εγώ δεν νομίζω ότι είμαι δεν πονηρή είδα κάτι που δεν είναι σωστό...κατα την άποψή μου...και έκανα μία παρατήρηση...για την ευρυθμη λειτουργία του φορουμ.

    Επίσης αυτό που είπες με την κατσίκα του γείτονα....ε δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    Originally posted by janet
    Originally posted by lightbluepath
    .... η Λου....
    Αλήθεια υπάρχει μία κοπέλα που ανασκαλίζει παλιά θέματα και φαίνεται πονηρή και καχύποπτη γιατί δεν πήρε καμία προειδοποίηση?

    και τα βγάζει και στην επιφάνεια δλδ λέει εσύ έγραψες αυτό με το τάδε όνομα ήσουνα κλπ

    σε αυτήν την περίπτωση νομίζω ότι η διαχείριση δεν ήταν αμερόληπτη επειδή η κοπέλα στο παρελθόν έγραψε 100 ωραία πόστ η διαχείριση δεν πρέπει να κάνει χάρες

    Άποψή μου..
    αυτος ειναι ο λογος που δεν πηρα προειδοποιηση? το οτι εγραψα 100 ωραια ποστ? η μηπως επειδη σε γενικες γραμμες δεν παραβαινω τους κανονες του φορουμ?

    δλδ τι θελεις να πεις, το οτι παρεθεσα ενα λινκ οτι υπαρχει ενα νικ δεσποινα, ειναι παρανομο? ναι, υπαρχει, κ οποιος θελει το βρισκει στην λιστα μελων με μια απλη αναζητηση, οπως μπορει να βρει οποιοδηποτε αλλο ψευδωνυμο.

    τωρα το αν αυτο το νικ ανηκει οντως σε εσενα, αυτο δεν μπορω να το γνωριζω με βεβαιοτητα, απλα μοιαζατε απελπιστικα. υποθεση εκανα. απο εκει κ περα νομιζω οτι μονη σου αυτοαποκαλυφθηκες.

    δλδ ρε τζανετ, εσυ με τα 100 νικ, δεν εισαι παρα των νομων του φορουμ, εγω ειμαι που ποσταρα εκεινο το λινκ. μαστα. τι αλλο θα ακουσω. σωστα, δεν φταιει αυτος που κλεβει στην ουρα, φταιει αυτος που δεν τον ανεχεται κ του κανει παρατηρηση να μην κλεβει...

    δλδ ρε τζανετ, οταν κατι φαινεται, πρεπει να υποκρινομαστε κ τους ηλιθιους? επισης κ αλλα ατομα σου εχουν κανει παρατηρηση για αυτο το θεμα (ακομα κ ο πετραν που τον συμπαθουσες :P)

    κ για το ποιος ειναι πονηρος κ καχυποπτος ρωτα πρωτα τον εαυτο σου. εσυ που εχεις τους μυστικους σου λογους να μπαινεις σχεδον καθε φορα με αλλο νικ.
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  9. #24
    Originally posted by janet
    και που είναι η Θεοφανία να δει ότι τελικά δεν ήμουν και η πιο ηλίθια τουλάχιστον εδώ μέσα..

    χάλια είμαι και γώ ...αλλά υπάρχουν και χειρότερα
    Τζάνετ...τα κόκκινα κουτάκια δεν προκύπτουν από διαγωνισμό ηλιθιότητας αλλά από το πόσες φορές παραβίασε κάποιος τους όρους χρήσης.
    Επειδή μου είναι δύσκολο να διαβάσω και τις 59 (!) σελίδες της διαμάχης και σίγουρα δεν θα έβγαζα άκρη καθώς τα μισά μνμ είναι κοκκινισμένα, προτιμώ να μη πάρω καμία θέση.
    Εύχομαι όλη αυτή η βαβουρα να σταματήσει εδώ και να ξαναβρεί το φόρουμ την ίδια ηρεμία που είχε πριν φύγουμε για διακοπές.

  10. #25
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Originally posted by Lou!..
    αυτος ειναι ο λογος που δεν πηρα προειδοποιηση? το οτι εγραψα 100 ωραια ποστ? η μηπως επειδη σε γενικες γραμμες δεν παραβαινω τους κανονες του φορουμ?

    δλδ τι θελεις να πεις, το οτι παρεθεσα ενα λινκ οτι υπαρχει ενα νικ δεσποινα, ειναι παρανομο? ναι, υπαρχει, κ οποιος θελει το βρισκει στην λιστα μελων με μια απλη αναζητηση, οπως μπορει να βρει οποιοδηποτε αλλο ψευδωνυμο.

    τωρα το αν αυτο το νικ ανηκει οντως σε εσενα, αυτο δεν μπορω να το γνωριζω με βεβαιοτητα, απλα μοιαζατε απελπιστικα. υποθεση εκανα. απο εκει κ περα νομιζω οτι μονη σου αυτοαποκαλυφθηκες.

    δλδ ρε τζανετ, εσυ με τα 100 νικ, δεν εισαι παρα των νομων του φορουμ, εγω ειμαι που ποσταρα εκεινο το λινκ. μαστα. τι αλλο θα ακουσω. σωστα, δεν φταιει αυτος που κλεβει στην ουρα, φταιει αυτος που δεν τον ανεχεται κ του κανει παρατηρηση να μην κλεβει...

    δλδ ρε τζανετ, οταν κατι φαινεται, πρεπει να υποκρινομαστε κ τους ηλιθιους? επισης κ αλλα ατομα σου εχουν κανει παρατηρηση για αυτο το θεμα (ακομα κ ο πετραν που τον συμπαθουσες :P)

    κ για το ποιος ειναι πονηρος κ καχυποπτος ρωτα πρωτα τον εαυτο σου. εσυ που εχεις τους μυστικους σου λογους να μπαινεις σχεδον καθε φορα με αλλο νικ.

    δεν μπορώ να τα βγάλω πέρα μαζί σου ειλικρινά...

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    (τζανετ)

    κοιτα πρεπει να φυγω.

    αν θελεις εξηγησε μου που ειναι η πονηρια να το λυσουμε το θεμα. γιατι ουτε εγω μπορω να σε καταλαβω ειλικρινα.
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  12. #27
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Εντάξει βρε κορίτσια Λου και Ρέιν....το σκέφτηκα....και.....κατάλαβα και σας ζητάω..... συγνώμη για αυτά που είπα παραπάνω..

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    τεσπα, τζανετ δεν υπαρχει θεμα παραξηγησης απο μενα! (ο,τι θες ρωτα, αν θελεις παντως).

    ευχαριστω κ την ρειν για το support!

    ας μην κανουμε θεμα εκ του μη οντως παντως.
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  14. #29
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Λου πάντως έχω να πω ότι όλα τα ποστς σου σχεδόν είναι φανταστικά, δεν έχεις παραβεί σχεδόν ποτέ τους κανόνες του φόρουμ είσαι πολύ σωστή. Μπράβο!!!

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Down Under
    Posts
    228
    Originally posted by \'NikosD.\':

    \'... Με αφορμή ΌΛΕΣ τις παρεκτροπές που παρατηρούνται στο φόρουμ, αποφασίσαμε να τοποθετήσουμε ένα σύστημα προειδοποιήσεων στα μηνύματα/χρήστες που παραβιάζουν τον κανονισμό του φόρουμ.
    Στις 5 προειδοποιήσεις το μέλος θα αποκλείεται από το φόρουμ για 5 ημέρες. Σε περίπτωση επανάληψης, θα αποκλείεται οριστικά.
    Το σύστημα αυτό θα τοποθετηθεί και θα δοκιμαστεί τις επόμενες ημέρες -καλώς εχόντων των πραγμάτων-.
    Ανοίγω το θέμα για τυχόν σχόλια και προτάσεις.
    Ευχαριστώ...\'

    .................................................. .................................................. ............

    Originally posted by \'strangerinthenight\':

    \'... Εγω ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΗΚΑ απο το φορουμ,
    ακριβως για το λογο οτι ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ διαχειριση η και οταν υπηρξε ηταν ΜΕΡΟΛΗΠΤΙΚΗ απο χιλιομετρα...\'

    \'... Γιατι οταν ΈΦΑΓΑ ΜΠΑΝ, εδω ηταν η διαχειριση και εκανε τον κινεζο....
    (και να του εμοιαζε ρε γμτ, να πω παει στο διαολο.....)
    Η απαντηση σε αυτο ειναι,
    ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΟΤΕ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ...\'

    \'... αν και κλωστηδον οπως λες, ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΡΑΦΩ...\'

    \'... Νικολα ΕΙΣΑΙ ΑΞΙΟΛΥΠΗΤΟΣ, τους λογους τους γνωριζεις καλυτερα απο εμενα...\'


    .................................................. .................................................. ............

    Originally posted by \'strangerinthenight\' προς \'DEMGAL23\':

    \'... απλα με το βρισιδι δεν προσθετεις κατι, σε οτιδηποτε.
    ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΚΕΙΝΟΝ ΠΟΥ ΒΡΙΖΕΙΣ ΔΕ ΜΕΙΩΝΕΙΣ...\'

    \'... Μεχρι τοτε θα εισαι ενας μαλακας μονο και μονο
    γιατι ΕΠΑΙΖΕΣ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ...\'

    .................................................. .................................................. ..........

    Originally posted by \'strangerinthenight\':

    \'... Δεν δεχομαι επ\' ουδενι να θιγονται ετσι ΨΥΧΙΚΑ ΝΟΣΟΥΝΤΕΣ.
    περα απο αυτο Η ΛΑΙΤ ΕΙΝΑΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΗ ΓΝΩΣΤΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΛΟΓΟΥΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΩ...\'

    \'... Εαν βρεθει ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΥΠΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΡΤΥΡΕΣ, η διαδικασια ειναι πολυ ευκολη και απλη...\'

    .................................................. .................................................. ...........


    Η... \'βοήθεια\' προς το ψυχικώς νόσων άτομο ακολουθεί εδώ:

    22/8, στις 10:09 π.μ.

    Παράθεση:
    Originally posted by lightbluepath

    \'... Δεν έληξε είπες κάτι πολύ σοβαρό και παίζεται μια φιλία μου εμένα. Να ξέρω σίγουρα...\'

    \'... ξερεις εσυ απο φιλια?
    που την εμαθες βρε ηλιθια?
    που η μονη φιλη που ειχες και εχεις πραγματικα ειναι η οθονη σου?
    Εχεις δοκιμασει ποτε σου να βγεις εξω κια να περπατησεις,
    και να βρεις ενα ανθρωπο να του πεις, γεια σου θελω να γινουμε φιλοι?
    Τολμας να το κανεις αυτο?
    Μεσα στην πηχτη βλακεια που σε δερνει,
    κανεις φιλιες μεσω μιας οθονης και ετσι τις διαλυεις....
    Η μονη που νομιζει οτι εχει φιλους εισαι εσυ και κανεις αλλος.
    Αλλα επειδη αρκετα εχεις μπλεχτει στα ποδια μου,
    ελπιζω να με εχεις κανει μπλοκ για να μην εχω την ατυχια να ξαναδω τα ηλιθια Α σου.
    Παρε την αρρωστια σου και τραβα παραπερα να χαλαρωσουμε.
    Και επειδη σου αρεσει να παρερμηνευεις, η ψυχωση σου ΔΕΝ ειναι το προβλημα σου αλλα το μυαλο που κουβαλας....
    Σου εχω δυσαρεστα νεα, για το μυαλο αυτο, δεν υπαρχουν χαπια με αυτο θα πορευεσαι...\'

    .................................................. .................................................. ...........

    Αγαπητέ κε διαχειριστά. Το τελευταίο μου ποστ ήταν στις 23/8. Προσωπικά μ\' αρέσει το κόκκινο χρώμα, μου ταιριάζει μιας κι έχω λευκή επιδερμίδα και μαύρα μαλλιά. Με τη διαφορά ότι σας έστειλα χθες το απόγεμα ένα προσωπικό μήνυμα για να με διαγράψετε. Αν το είχατε κάνει, δε θα είχα κάποιο λόγο να σας γράφω και δημόσια.
    Δεν αμφιβάλλω για την ορθότητα της κρίσης σας, επομένως παίρνω τη δική μου και φεύγω.
    Αν σας είναι εύκολο, μιας και με απαξιώσατε με το να αγνοήσετε το ιδιωτικό μήνυμα, προχωρήστε στην διαδικασία. Δε σας ζήτησα να με προσέξετε, να με διαγράψετε σας ζήτησα. Ελπίζω να μη με απαξιώσετε και δημοσίως.

    Σας ευχαριστώ.

Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •