Να φάνε όλοι ban αδικία
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 147
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512

    Να φάνε όλοι ban αδικία

    Ok, να φάω εγώ μπαν γιατί έβρισα, αφού με έφτασαν ως εδώ και με είχαν σκυλοβρίσει σε τόσες σελίδες και πετάχτηκε και ένας από το πουθενά και με είπε τρελή και είπε τα χειρότερα το στόμα του και έβαλε και αγγελία αλλά να φάνε και όλοι αυτοί και ειδικά αυτός μην τους προστατεύετε. Δεν είναι δυνατόν σε ένα site ψυχολογίας να λέει ένας τη λέξη τρελός ούτε φυσικά να κατακρίνει το χαρακτήρα ενός ατόμου επειδή υπερασπίστηκε τον εαυτό του όπως επίσης και η Λου και οι άλλοι. Έλεος.
    ΕΠΙΣΗΣ πήρα εγώ 3 προειδοποιήσεις και οι 3 χωρίς λόγο η πρώτη γι\'αυτό άνοιξα και θέμα και οι δεύτερες χωρίς να έχουν διαβάσει τις βρισιές μου ενώ οι άλλοι βρίσανε δηλαδή άμα διαβάσουν τις βρισιές μου τι εγώ θα φάω μπαν ενώ οι άλλοι θα τη βγάλουν καθαρή; Αυτό είναι άδικο. Πολύ αμερόληπτη βλέπω η διαχείριση....... Να φάνε ΟΛΟΙ μπαν όσοι έβρισαν

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    εγω γιατι να φαω μπαν? σε εβρισα καπου?
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Δεν είπα για σένα για όσους βρίσανε αν και εσύ πέταξες υποννοούμενο ότι άμα σε λένε ψυχασθενή και είσαι τότε δεν είναι βρισιά ενώ είναι. Anyway.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    ειναι κ ο τροπος οπως κ η προθεση/σκοπος που λεγεται κατι.

    αν ο αλλος λεει καποιον ψυχασθενη (ακομα κ αν ειναι), με προθεση να τον μειωσει, εξευτελισει κλπ, τοτε ναι ειναι βρισια.

    αν το λεει σαν αναφορα μιας πραγματικοτητας, τοτε οχι (συμφωνω με λεμον)

    προφανως εδω οι περισσοτεροι χαρακτηρισμοι (αν οχι ολοι) ειχαν προθεση να μειωσουν, οποτε ναι, ηταν βρισιες.
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    24
    Originally posted by lightbluepath
    Ok, να φάω εγώ μπαν γιατί έβρισα, αφού με έφτασαν ως εδώ και με είχαν σκυλοβρίσει σε τόσες σελίδες και πετάχτηκε και ένας από το πουθενά και με είπε τρελή και είπε τα χειρότερα το στόμα του και έβαλε και αγγελία αλλά να φάνε και όλοι αυτοί και ειδικά αυτός μην τους προστατεύετε. Δεν είναι δυνατόν σε ένα site ψυχολογίας να λέει ένας τη λέξη τρελός ούτε φυσικά να κατακρίνει το χαρακτήρα ενός ατόμου επειδή υπερασπίστηκε τον εαυτό του όπως επίσης και η Λου και οι άλλοι. Έλεος.
    ΕΠΙΣΗΣ πήρα εγώ 3 προειδοποιήσεις και οι 3 χωρίς λόγο η πρώτη γι\'αυτό άνοιξα και θέμα και οι δεύτερες χωρίς να έχουν διαβάσει τις βρισιές μου ενώ οι άλλοι βρίσανε δηλαδή άμα διαβάσουν τις βρισιές μου τι εγώ θα φάω μπαν ενώ οι άλλοι θα τη βγάλουν καθαρή; Αυτό είναι άδικο. Πολύ αμερόληπτη βλέπω η διαχείριση....... Να φάνε ΟΛΟΙ μπαν όσοι έβρισαν
    Αγαπητή lightbluepath, μόνη σου έπεσες στο βούρκο με τις ακαθαρσίες. Δεν σε είπε κανένας τρελή στο forum απο το πουθενά κοπέλα μου. ΕΣΥ το ξεκίνησες το thread αυτο, το ξέχασες? Δεν είδα πουθενά αλλού να λέει κάποιος κάτι κακό για σένα και όταν συκοφαντείς δημόσια κάποιον είναι λογικό να προσπαθήσει και εκείνος απο τη σειρά του να υποστιρίξει τη θέση του. Απλά μια άποψη...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    απο οτι ειδα καποιοι εφθασαν τισ 5 προειδοποιησεισ αρα λογικα διαγραφονται θα παρακαλουσα την διαχειριση να μασ κανει γνωστο για πιο λογο ο καθενασ διαγραφεται

  7. #7
    Ρε παιδια 5 προειδοποιησεις??? Δηλαδη στις ποσες τρως μπαν εδω? Στις 10?? :P

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,156
    Αυτό το θρέντ επιβεβαιώνει τη θέση μου , όπως ακριβώς την εξέθεσα στο θέμα που κλείδωσε \"που είναι η διαχείριση\"...Κι αυτό να κλειδώσει θ\' ανοίξει ένα άλλο - παρόμοιο, εκτός αν φάνε μπαν καμιά δεκαριά μαζί ....

    Η Lightbluepath, δίκαια θα έλεγα , θεωρεί άδικο να δέχεται το κοκκίνισμα του κερατά - μια και δεν έβρισε , τουλάχιστον όχι απρόκλητα. Αυτή η έννoια της αδικοκρισίας (κατά την LBP), γεννά έναν άλλο κύκλο αντιπαράθεσης με άλλα μέλη , με την διαχείριση, με όποιον θεωρεί εκείνη πως την αδίκησε.
    Ο κύκλος πότε θα κλείσει ? Αν φάνε όλοι μπαν ομαδικά ή αν μάθουμε κάποτε να συζητάμε ? Και το δίλημμα αυτό το απευθύνω προς όλους, μια και το ζήτημα των διενέξεων, δεν αφορά μόνο το τελευταίο διάστημα αλλά εδώ και αρκετά χρόνια (τουλάχιστον 3 απ\' όσο παρακολουθώ εγώ)...

    Τέλος, να επισημάνω σε ορισμένα μέλη , πως να ρίχνουμε ευθύνες για οτιδήποτε συμβαίνει στο φόρουμ, στον Κρίνο ή Δημήτρη ή strangerinthenight , αδικεί όλους εμάςε τους υπολοίπους που διαθέτουμε (ελπίζω...) κάποιο επίπεδο ευθυκρισίας ή εν πάσι περιπτώσει την επιθυμία να μην θέλουμε να αδικήσουμε κανένα. Ο Δημήτρης έκανε την αυτοκριτική του και πιστεύω πως για κάποιες συμπεριφορές του εδώ μέσα έχει μετανοιώσει. Δεν έχει πέσει σε καμία περίπτωση στη δική μου αντίληψη τουλάχιστον , από τη μεριά του Κρίνο, το υβρεολόγιο που έσυρε κάποτε η Ρέμεντυ στην nature , και το οποίο υβρεολόγιο ήταν κατά πολύ χειρότερο απ\' όσα χείριστα ξεστόμισε ο demgal αυτές τις μέρες... Εκείνο το μήνυμα - που τέθηκε σε γνώση μου εκ των υστέρων - ήταν κι η αφορμή να σταματήσω να ποστάρω για δεύτερη φορά στο φόρουμ. Κανενός το αυτί τότε δεν ίδρωσε, η διαχείριση ήταν απροκάλυπτα επιεικής στη Ρέμεντι, όλα καλά όλα ανθηρά...
    Σήμερα η Ρεμ , συμπεριφέρεται σαν να μην έβρισε ποτέ κανέναν ...
    Δυστυχώς η μνήμη μου είναι ακόμη ζωντανή, κι όσο και να με εκνεύριζε η nature με τις απόψεις της, σεβάστηκα πάντα τις θέσεις της , αν και διαφωνούσα σχεδόν καθολικά, και δεν θα επέτρεπα ποτέ στον εαυτό μου να μείνει αμέτοχος στην υβριστική επίθεση που υπέστη..Η nature απηύδυσε κι αποχώρησε κι η Ρεμ είναι εδώ να εμπαθεί - μαζί με την LemonTree - κατά του Κρίνο. Μαζί τους, κι όλοι όσοι υπέστησαν στο παρελθόν την σκωπτική, ειρωνική , παραβατική του συμπεριφορά (που παραδέχτηκε κι ο ίδιος) αν θέλετε . Την εμμονή του να αναλώνεται για πολύ χρόνο στο φόρουμ και να εμπλέκεται σε θρέντς που θα ήταν καλύτερο για εκείνον, να μείνει αμέτοχος....
    Σήμερα ανακαλύπτω πως ο chaos ή όπως στο καλό τον λένε , ταυτίζεται με τον Κρίνο, ή έτσι θέλουν να πιστεύουν η LemonTree , η Ρέμεντι , η Δώρα, με τα πολλά ψιλοπείστηκε και η Light...

    Ο Κρίνος δεν είναι πια εδώ, η διαχείριση απ\' ότι φαίνεται επέστρεψε, έχω ωστόσο την αμυδρά εντύπωση πως το να μάθουμε να συζητάμε χωρίς εμπάθεια, προκαταλήψεις, ισότιμα και ισόνομα, απαιτεί πολύ χρόνο - και κόπο ακόμη - απ\' όλους μας...

    Λυπάμαι αν δυσαρεστώ (και πάλι κάποιους), αλλά δεν μπορώ από χούι να το έχω βουλωμένο...
    [B][I]Human, is nothing else but two dates engraved upon a tombstone...[/I][/B]

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Down Under
    Posts
    228
    Αγαπητέ κύριε. Δε νομίζω να γνωριζόμαστε διαδικτυακά. Το χαρακτηρισμό σας για... εμπάθεια, τον οφείλετε μάλλον στη δική σας... συμπάθεια. Προφανώς, έχετε την άποψη ότι γράφω τα ίδια πράγματα που γράφουν και τα υπόλοιπα μέλη που δείχνουν την εμπάθειά τους οπως λέτε, απέναντι στο χρήστη.
    Να με συγχωρείτε, αλλά τα γραπτά μου είναι εκεί που είναι, τα περισσότερα με το πρότερο νικ μου, και μπορείτε να ανατρέξετε σε αυτά. Πολύ πιθανόν να σας είμαι βαρετή, οπότε μη κάνετε και τον κόπο.
    Εσείς μιλάτε για το επίσημο υβρεολόγιο λοιπόν. Μόνο που εγώ δε στάθηκα ουδέποτε σε αυτό όσον αφορά τον χρήστη. Αν δε σας ενοχλεί, στη δική μου αντίληψη, υποπέφτουν έννοιες και ερμηνείες πίσω απ\' τις λέξεις. Καλό θα ήταν να κάναμε και διαχωρισμούς νομίζω.
    Επίσης, δε πιστεύω ότι ήταν ο συγκεκριμένος ντε και καλά πίσω απ\' το νέο νικ. Το υπέθετα ή το υποθέτω, δικό μου θέμα. Συνηθίζω επίσης να ομιλώ πάντα σε α\' ενικό πρόσωπο. Αν εσείς θεωρείτε \'αυτοκριτική\' το να στρέφεται κάποιος κατά της διαχείρισης που μέχρι πρότινος προσκυνούσε και πάρα πολλές φορές προσπαθούσε να παίξει το ρόλο της μοιράζοντας ένθεν κι ένθεν, υποδείξεις και συστάσεις, είναι δικό σας θέμα και το σέβομαι.
    Προσωπικά αυτοκριτική δε το θεωρώ όμως. Όπως και τα όσα κάκιστα υπάρχουν σε δεκάδες θρεντς σύμφωνα με τη δική μου ματιά.
    Ο καθένας εδώ μέσα βλέπει πράγματα. Άλλος παραπάνω, άλλος λιγότερο. Κι αν σας ενδιαφέρει - που δε νομίζω - δε λειτουργώ ποτέ μέσα σε κλίκες. \'Κατεβαίνω\' ανεξάρτητη - μεμονωμένη... ευχαριστώ.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,156
    Αγαπητή κυρία, το ότι δεν γνωριζόμαστε διαδικτυακά, δεν σημαίνει πως δεν μπορώ να απευθύνομαι σε εσάς - με όποιο νικ και αν υπάρχετε. Δεν συμπαθώ και δεν εμπαθώ κανένα, αν προσέξετε την πορεία μου στο φόρουμ , θα μπορούσατε - ίσως - να αντιληφθείτε πως οι απόψεις μου είναι απελπιστικά ορθολογικές και δεν άγονται και φέρονται απ\' το θυμικό μου..

    Επιμένω, πως ενώ στην διατύπωση του λόγου σας και των εκάστοτε θέσεων σας, θα με βρείτε πολλές φορές σύμφωνο, δεν μπορώ να μην επισημάνω πως πολλές συμμετοχές σας σε διάφορα θρέντς , δεν είχαν απολύτως κανέναν άλλον προσανατολισμό εκτός από το να αντιτεθούν στο login Κρίνος, ή με όποια άλλα login λόγω αποβολής από την κοινότητα συμμετείχε το εν λόγω μέλος..Τις περισσότερες φορές χωρίς να σας έχει απευθυνθεί ο λόγος - αλλά αυτό δεν έχει καμία σημασία. Πιστεύετε πως για όλα όσα δεινά απασχολούν το φόρουμ, υπεύθυνος είναι αποκλειστικά και μόνον ο Κρίνος ? Όσα μέλη έχουν αποχωρήσει , weird, nature , Ανώνυμη , και φωνές αγαπητές που οικοιοθελώς κι αθόρυβα δεν συμμετέχουν πια (Sofia, Nora, Illogan, boubourina , vince , Εμπνευστής και πολλοί άλλοι που να με συγχωρούν που δεν μνημονεύω αυτή τη στιγμή) , πιστεύετε πως το κάνανε γιατί τους εξώθησε ο Κρίνος σε κάτι τέτοιο ?
    Πιστεύετε πως όσα λέω, πηγάζουν από υπερασπιστική μου διάθεση προς τον Κρίνο ?
    Για ποιο λόγο λέτε πως στα 50 μου θα έκανα κάτι τέτοιο, αν όχι από ανάγκη ευθυκρισίας ?

    Μπλέκουμε σ\' ένα ατέρμονα κύκλο διαφωνίας σε προσωπικό επίπεδο και δεν με βρίσκει σύμφωνο μια τέτοια προοπτική...

    Στη διάθεση σας πάντα....
    [B][I]Human, is nothing else but two dates engraved upon a tombstone...[/I][/B]

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    Originally posted by chaostheoryisthesolution
    Originally posted by lightbluepath
    Ok, να φάω εγώ μπαν γιατί έβρισα, αφού με έφτασαν ως εδώ και με είχαν σκυλοβρίσει σε τόσες σελίδες και πετάχτηκε και ένας από το πουθενά και με είπε τρελή και είπε τα χειρότερα το στόμα του και έβαλε και αγγελία αλλά να φάνε και όλοι αυτοί και ειδικά αυτός μην τους προστατεύετε. Δεν είναι δυνατόν σε ένα site ψυχολογίας να λέει ένας τη λέξη τρελός ούτε φυσικά να κατακρίνει το χαρακτήρα ενός ατόμου επειδή υπερασπίστηκε τον εαυτό του όπως επίσης και η Λου και οι άλλοι. Έλεος.
    ΕΠΙΣΗΣ πήρα εγώ 3 προειδοποιήσεις και οι 3 χωρίς λόγο η πρώτη γι\'αυτό άνοιξα και θέμα και οι δεύτερες χωρίς να έχουν διαβάσει τις βρισιές μου ενώ οι άλλοι βρίσανε δηλαδή άμα διαβάσουν τις βρισιές μου τι εγώ θα φάω μπαν ενώ οι άλλοι θα τη βγάλουν καθαρή; Αυτό είναι άδικο. Πολύ αμερόληπτη βλέπω η διαχείριση....... Να φάνε ΟΛΟΙ μπαν όσοι έβρισαν
    Αγαπητή lightbluepath, μόνη σου έπεσες στο βούρκο με τις ακαθαρσίες. Δεν σε είπε κανένας τρελή στο forum απο το πουθενά κοπέλα μου. ΕΣΥ το ξεκίνησες το thread αυτο, το ξέχασες? Δεν είδα πουθενά αλλού να λέει κάποιος κάτι κακό για σένα και όταν συκοφαντείς δημόσια κάποιον είναι λογικό να προσπαθήσει και εκείνος απο τη σειρά του να υποστιρίξει τη θέση του. Απλά μια άποψη...
    αγαπητο χαος,

    μια φιλικη συμβουλη απο εμενα. μη γραφεις κ πολλα ως χαος γιατι αργα η γρηγορα θα αυτοαποκαλυφθεις. θελω να πω οτι το καθε μελος που εχει εδω μεσα 500 η 1000 η 2000 μνμ εχει ενα υφος, το οποιο πολλες φορες δεν ειναι καθολου ευκολο να αποβληθει κ να υιοθετηθει καποιο αλλο υφος με επιτυχια.

    επιπλεον δεν ειναι κ πολλοι οι υποψηφιοι ενοχοι, σωστα? ειναι 4 ατομα ολα κ ολα.

    εκτος αν θες να πιστεψω οτι εισαι καινουργιος. αυτο δεν εχει πιθανοτητα ουτε 1 στο εκατομμυριο. εισαι καινουργιος κ δεν εχεις ιδεα απο το φορουμ κ τα ατομα που συχναζουν κ απεχτησες κ εμπαθεια με την λαιτ, που σου ηταν μια τελειως αγνωστη. οχι, αυτο δεν γινεται.

    γνωριζεστε πολυ καλα, κ εχεις φαει κ εσυ το κολλλημα σου.

    αυτα!

    ειπαμε, εχω διαβασει πανω απο 40 αγκαθες στα εφηβικα μου χρονια!
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Down Under
    Posts
    228
    Με συγχωρείτε και με όλο το θάρρος! Μιας και βλέπω το θάρρος σας για ένα μικρό δείγμα... αυτοκριτικής - χαριτολογώντας το λέω - χαρακτηρίζοντας τον εαυτό σας... απελπιστικά ορθολογιστή, επιτρέψατέ μου να με χαρακτηρίσω ως... απελπιστικά αντικειμενική. Προς Θεού, όχι τόσο πολύ αλλά μου άρεσε η έκφραση που χρησιμοποιήσατε.
    Χμμ... μη με ρωτάτε να σας πω εγώ για ποιούς λόγους απεχώρησαν όλα αυτά τα μέλη γιατί δε γνωρίζω και δε μιλώ για λογαριασμό άλλων. Πέραν όσων δήλωσαν δημόσια κάποια πράματα. Δε μπλέκουμε σε κανέναν ατέρμονο κύκλο, κλείνει εδώ από πλευράς μου.
    Καλό βράδυ σε όλους!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,156
    Αγαπητή..απελπιστικά αντικειμενική, θα μου επιτρέψετε να σας πω πως η ..αντικειμενικότητα σας μπάζει - σε 10000 μηνύματα του login Κρίνο δεν βρήκατε έστω κι ένα για να συμφωνήσετε και μη μου πείτε πως σε όσα νοερά συμφωνήσατε, συμμετείχατε στο θρέντ για να ενισχύσετε την διατυπωμένη άποψη. Αν συνέβαινε κάτι τέτοιο, να είστε σίγουρη πως θα εξέλιπε οποιαδήποτε υπόνοια εμπάθειας - αλήθεια για ποιο λόγο πιστεύετε πως κάποιος άγνωστος σας διαδικτυακά όπως εγώ, αποκόμισε μια τέτοια εντύπωση από το στίγμα σας μέσα στο φόρουμ ?

    Δεν ρώτησα εσάς για τα μέλη που αποχώρησαν, οι δηλώσεις τους είναι δημόσια αναρτημένες και η ερώτηση μου ήταν καθαρά ρητορική.

    Καλό βράδυ επίσης σας εύχομαι....
    [B][I]Human, is nothing else but two dates engraved upon a tombstone...[/I][/B]

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    Originally posted by sabb

    Σήμερα ανακαλύπτω πως ο chaos ή όπως στο καλό τον λένε , ταυτίζεται με τον Κρίνο, ή έτσι θέλουν να πιστεύουν η LemonTree , η Ρέμεντι , η Δώρα, με τα πολλά ψιλοπείστηκε και η Light...
    εγω παλι πιστευω οτι ο τελευταιος πιθανος ειναι ο κρινος! (ετσι για να τονωσω το μυστηριο!)
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,603
    Originally posted by sabb
    .....ίσως - να αντιληφθείτε πως οι απόψεις μου είναι απελπιστικά ορθολογικές και δεν άγονται και φέρονται απ\' το θυμικό μου..

    ......Για ποιο λόγο λέτε πως στα 50 μου θα έκανα κάτι τέτοιο, αν όχι από ανάγκη ευθυκρισίας ?
    ισως εχεις παρατηρησει οτι οι αναγκες μας και οι προθεσεις μας, οδηγουν συχνα σε τελειως αντιθετα αποτελεσματα....
    κατα τη γνωμη μου ολο σου το προηγουμενο ποστ κατοικει στην αντιπερα οχθη της ευθυκρισιας
    το θεμα ειναι οτι δεν θελω να σε πεισω γι αυτο γιατι ειχες καθε δυνατοτητα να διαμορφωσεις μια αλλη αποψη , καθως ολοι τα ιδια κειμενα εχουμε στην διαθεση μας, αλλα εσυ διαμορφωσες αυτην....
    κρατα την..
    αυτο που θα σε παρακαλεσω ειναι να μην χρησιμοποιεις το ονομα μου για ανακριβειες.

    ποτε δεν ειπα οτι ειναι ο κρινο ο \"νεος\"
    ειπα ξεκαθαρα οτι ειναι ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ενα απο τα ελαχιστα διαδυκτιακα φιλαρακαια της λμπ, οποτε θα ΜΠΟΡΟΥΣΕ να ειναι και ο κρινο, οπως και 3 αλλα ατομα....

    θα ηθελα να αμβλυνω την πικρια σου αλλα εισαι τοσο αλλου σε σχεση μεεμνα που δεν θα προσπαθησω.
    θα σου δωσω μονο μια αφορμη σκεψης
    για πιοο λογο αναφερεις τις αποχωρησεις με τοσο πονο?
    προσωπικα πιστευω οτι καλως εγιναν κι οτι σε καθε μια ξεχωριστη περιπτωση, το φορουμ εκανε περισσοτερο κακο παρα καλο....
    αποδειξη το οτι , οσοι αισθανθηκαν οτι τελικα χρειαζεται να συμμετεχσουν,επανηρθαν, ειτε μονιμα ειτε περιστασιακα...
    και να εισαι σιγουρος οτι αυτο θα κανουν και στο μελλον.

    δεν εχω αλλο χρονο στην διαθεση μου για σενα σημερα, εκτος αν εχεις και κατι ενδιαφερον να πουμε
    καλο βραδυ να εχεις

    παντα φιλικα

Page 1 of 10 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •