Φαρμακα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4

Thread: Φαρμακα

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    220

    Φαρμακα

    Εχουν παρενεργειες τα φαρμακα κ εαν εχουν ποιες ειναι κ για ποσο καιρο.Θα μπορουσατε να μου πειτε τις εμπειριες σας?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    πολλεσ και διαφορεσ για ποια συγκεκριμενα θεσ να μαθεισ καθε ενα εχει τα δικα του

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    220
    Εχεις δικιο ,η ερωτηση μου ηταν πολυ γενικη κ αοριστη.Με αφορμη την τελευταια συζητηση των 60 περιπου σελιδων κ επειδη δεν εχω παρει ποτε φαρμακα ρωτω
    1.ειναι παρενεργεια των φαρμακων ο εντονος θυμος κ η επιθετικοτητα?
    2η αλλοτριωση της προσωπικοτητας?Εχουν σχεση η απλα υπερτονιζουν την ηδη υπαρχουσα?
    3 βελτιωνουν την συμπεριφορα?
    Τι εχετε παρατηρησει ατον εαυτο σας η σε γνωστα σας ατομα?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    εξαρταται σε τι κατασταση εισαι και τι παιρνεισ δηλαδη τα αντικαταθλιπτικα δινουν ενεργεια τα αντιψυχωτικα την κοβουν να σου αλλαξουν την προσωπικοτητα δε γινεται να σου αλλαξουν τισ αντιδρασεισ γινεται ωσ εκ τουτου να φαινεσαι πιο κοντα στο φυσιολογικο αρα βελτιωνουν την συμπεριφορα την κανουν πιο φυσιολογικη αυτα ειναι τα καλα υπαρχουν και οι παρενεργειεσ που δυσχερενουν την κατασταση και να τονιζουν καποια πραγματα η να δημιουργουν καποια αλλα το τελικο αποτελεσμα ειναι μια μιξη ολων αυτων που στον καθενα ειναι διαφορετικο και γι αυτο πολλοι αλλαζουν φαρμακα να πετυχουν την πιο λειτουργικη κατασταση το κακο ειναι οτι δεν ειναι συγκεκριμενοσ ο τροποσ που θα συνδυαστουν ολα αυτα δηλαδη μπορει να εισαι χειροτερα με τα φαρμακα η μπορει να εισαι αψογα σαν να μην τα παιρνεισ να κανουν δηλαδη μονο καλο και ολα τα ενδιαμεσα σταδια που ειναι απειρα

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •