rivotril πειτε μου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041

    rivotril πειτε μου

    γεια σας και παλι.επαθα μια κριση πανικου προχτες και λεω ας παρω μια πολυ μικρη ποσοτητα αλλα εφερα την μανα μου μπας και πεισει.η μανα μου εχει rivotril αλλα δεν θυμαμαι μλ
    και λεει ειναι για πανικο καλα εχουμε σπιτι και λεξοτανιλ αλλα δεν ξερω δεν ηθελα να τα παρω.με καταφερε λοιπον να πιω πιο μικρο απο εναν τεταρτο αρα θα ταν αρκετα μλ.μετα απο 20 λεπτα ημουν καπως πιο ηρεμη.θελω να ρωτησω αυτα εχουν παρενεργειες σπιτι εχουμε για φιλο μ λεξοτανιλ τν 3 και επειδη η μανα μου ενω μου αρεσε αυτο το φαρμακο της επα οτι επειδη παω αθηνα για μια συνεντευξη και μια εξαγωγη θελω δεν μου δωσε κλαι λεω για σφαλεια να παρω του φιλου μου αλα ποση ποσοτητα να παρω λετε λεξοτανιλ/ειχε εκλεισε ραντεβουν με ψυχιατρο αλλα μου παν οτι η μιοα και μοναδικη εδω δεν εναι και πολυ οκ ατομοα και δεν πηγα ελεος!πειτε μου ομως.ν

  2. #2
    σαν..που χάθηκες βρε ψυχή...............?

    Κατά τα άλλα, τι μλκς είναι αυτές που κάνεις με τα φάρμακα; Το γιατρό παίζετε στο σπίτι σας?
    Αυτό που κάνει για κάποιον, σε κάποιον άλλο μπορεί να δημιουργήσει ανεπανόρθωτη ζημιά.
    Πήγαινε να σε δει ένας γιατρός και προτίμησε τις συμβουλές του από τη μαμά σου σε τέτοια θέματα.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    ελεος σανσετ!
    δεν εισαι μικρο παιδι!
    οτι εχετε σπιτι, παρνετε εκει μεσα?
    δεν ειναι παιχνιδια αυτα, και θα κανεις ζημια στον εαυτο σου αν συνεχισεις.
    πηγαινε να σε δει καποιος γιατρος, εδω δεν δινουμε συνταγες και δοσολογιες και το ξερεις...

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    γεια σας κοριτσια ναι το ξερω χαζομαρα .γιαυτο ακομα και να χτυπιομουν παλια δνε τα παιρνα αυτα και μου το λεγανε αλλα προσφατα λεω θα ζοριστω να παρω μια απειροελαχιστη μεχρι να παω σε καποιον γιατρο επιτελους... τα λεμε συντομα..!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •