Αγχος για τα περιττά κιλά - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 17 of 17
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    595
    Εγω παντως νιωθω αρκετα δυσκινητος για να κανω γυμναστικη.Νομιζω πως ειναι απο τα φαρμακα.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    295
    Oλοι νιωθουν δυσκινητοι οταν πρωτοαρχιζουν γυμναστικη.
    Εγω πριν δυο μηνες δεν μπορουσα να τρεξω (τζογκινγκ, μην φανταστεις τιποτα τρελες ταχυτητες...) πανω απο δυο λεπτα συνεχομενα (ναι, δυο λεπτα!!), γιατι ειχα τρελο θεμα με τις αναπνοες μου, ενιωθα οτι μου κοβοταν η ανασα και απλως δεν μπορουσα να συνεχισω.... Και να φανταστεις εχω φυσιολογικο βαρος!
    Τωρα πλεον τρεχω εικοσι λεπτα ανετίλα!

    Αντα, το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να επισκευτεις εναν ΚΑΛΟ διατροφολογο που θα σε συμβουλευσει τον σωστο τροπο ζωης και διατροφης που πρεπει να ακολουθησεις σε συνδιασμενο με την φαρμακευτικη αγωγη που παιρνεις ωστε να μπορεσεις να διατηρησεις το βαρος σου φυσιολογικο.
    Με 6 κιλα δεν γινεσαι \"χοντρη\"..... Ισως πιο ζουμερη, χοντρη ομως οχι.... Μες στο μυαλο σου ειναι ολα! Επισης, μην ξεχνας οτι ακομα και με αυτα τα 6 παραπανω κιλα ειναι πιθανον ακομα να εισαι στο οριο του φυσιολογικου βαρους, ή εστω να εχεις περασει οριακα στο ελαφρως υπερβαρο, αναλογα παντα με την σωματικη σου διπλαση και την αναλογια μυικης μαζας και λιπωδη ιστου!
    :)

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •