φοβαμαι πολυ......
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 54
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    114

    φοβαμαι πολυ......

    καλησπερα σε ολους τους συνδικτυους.. θα μπω στο θεμα κατευθειαν, σημερα παρατηρησα οτι το δακτυλιδι που φορεσα πριν 1,5 μηνα περιπου ενω μπηκε σχετικα δυσκολα στο δακτυλο σημερα βγαινει σχεδον απο μονο του.. εχω χασει 5 κιλα και δεν εχω ορεξη για φαγητο. ενα αχλαδι εφαγα σημερα ολη μερα και κοντευω να σκασω,, θελω να κανω εμετο. νομιζω πως εχω καρκινο. δεν αντεχω αλλο.. ειπα στο γιατρο να μου γραψει εξετασεις και μου ειπε αυριο να τις κανω. δεν θα αντεξω ως αυριο..

  2. #2
    Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    60
    get a life....get a hobby...... αν βρεις πραγματα να κανεις δεν θα ασχολεισαι με χαζα του μυαλου και θα εχεις και μια χαρα ορεξη να φας.το να χανουμε και κανα κιλο που και που δεν ειναι κακο,ισα ισα καλο ειναι για την υγεια μας αν το χουμε παραπανισιο . μιλα σε καποιον φιλο,κοινωνικοποιησου και ξεχνα τα περι καρκινου...μια χαρα εισαι αλλα αν δεν κανεις τις εξετασεις δεν σε βλεπω να χαλαρωνεις. δες και βρες τι σε απασχολει πραγματικα και ασε τα περι καρκινου γιατι ειναι βραχυκυκλωματα του μυαλου δεν πρεπει να δινεις σημασια...........

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    114
    εχω φιλους και βγαινω σχεδον καθε μερα αλλα δεν συμετεχω στις συζητησεις τωρα τελευταια γιατι το μυαλο μου ειναι ΔΙΚΑΙΩΣ κολημενο γιατι βσιγουρα κατι εχω.. σου λεω το δακτυλιδι βγαινει σχεδον μονο του.. πως γινεται αυτο?? ξερεις κατι?? βαρεθηκα ολες τις μαλακιες που υπαρχουν στην ζωη περι θρησκειας για το θεο. δεν υπαρχει θεος, αν υπηρχερ θα ηταν μαλακας. ο χριστος υπηρξε και ηταν απλα ενας εξυπνος καλος ανθρωπος που ηξερε γιατροσοφια. να πανε γαμηθουνε ολα αυτα.. ειναι απλα.. τριχες κατσαρες!!!!!!!!!

  4. #4
    Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    60
    γιατι ποιος σου ειπε οτι υπαρχει καλε θεος?εννοειται πως δεν υπαρχει.αλλα αν το καταλαβαιναν αυτο οι ανθρωποι δεν θα ειχαν που αλλου να εναποθεσουν την ευθυνη της ζωης τους και θα τρελαινονταν! παντα θελουμε να εχει καποιος αλλος την ευθυνη της ζωης μας ,οχι εμεις παντως!! ειναι μεγαλο το βαρος βλεπεις της ευθυνης της δικης μας ζωης!τοσες αποφασεις να παρει κανεις...πφφφφ...μπελας!!
    και καταρχας πως σου ηρθε τωρα η φλασια για τον θεο εσενα?
    και το δαχτυλιδι σου βγαινει επειδη δεν τρως,απλα πραγματα και λογικα.τωρα γιατι δεν τρως ειναι μια αλλη ιστορια ισως πονεμενη

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Originally posted by mr.blond
    εχω φιλους και βγαινω σχεδον καθε μερα αλλα δεν συμετεχω στις συζητησεις τωρα τελευταια γιατι το μυαλο μου ειναι ΔΙΚΑΙΩΣ κολημενο γιατι βσιγουρα κατι εχω.. σου λεω το δακτυλιδι βγαινει σχεδον μονο του.. πως γινεται αυτο?? ξερεις κατι?? βαρεθηκα ολες τις μαλακιες που υπαρχουν στην ζωη περι θρησκειας για το θεο. δεν υπαρχει θεος, αν υπηρχερ θα ηταν μαλακας. ο χριστος υπηρξε και ηταν απλα ενας εξυπνος καλος ανθρωπος που ηξερε γιατροσοφια. να πανε γαμηθουνε ολα αυτα.. ειναι απλα.. τριχες κατσαρες!!!!!!!!!
    η θρησκεια που κολλαει με ολα τα παραπανω?

    γιατι σου εχει καρφωθει η ιδεα οτι εχεις καρκινο?

    αφου βρε δεν τρως,το λες και μονος σου,επομενο δεν ειναι να χανεις κιλα??

    ξεκολλησε το μυαλο σου απο ολα αυτα!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    114
    δεν εχω ορεξη γιαυτο δεν τρωω... ενας οικογενειακος φιλος μαςε
    εχει παρομοια συμπτωματα και εχει καρκινο..

  7. #7
    Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    60
    αυριο που θα κανεις τις εξετασεις και οοταν βγουν τα αποτελεσματα πες μας και εμας απλα για επιβεβαιωση οτι δεν εχεις κατι. πως σου εχει κολλησει οτι εχεις κατι αληθεια?και γιατι γραφεις σε φορουμ ψυχολογιας αν το θεμα σου ειναι καθαρα οπως λες και εισαι σιγουρος...καρκινικο?? βρες αλλο φορουμ που θα σε βοηθησει!




    ....απ την στιγμη λοιπον που γραφεις εδω.....σημαινει οτι ισως εχεις αντιληφθει οτι εχεις καποιο ψυχολογικο προβλημα... ααααααρα προσπαθησε να το απομονωσεις σαν τετοιο και μην βαζεις την υγεια σου σε σκεψεις καταστροφικες!!!!! παρα πολλα παιδια απο εδω εχουν παρομοιο προβλημα με σενα και μεχρι στιγμης κανεις δεν ειπε.. -τελικα εχω καρκινο παιδια! κανεις δεν το εχει πει! ολα ειναι στο μυαλο,διαβασε τις ιστοριες σου και δες ομοιοτητες με σενα που θα σε βοηθησουν να το εκλογικευσεις το ολο φαινομενο του μυαλου σου.θελει προσπαθεια κανενας δεν ειπε το αντιθετο αλλα αξιζει τον κοπο να προσπαθησεις να....δαμασεις το καρκινοκαταστροφικο σου μυαλο!

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    ωραια λοιπον κανε τις εξετασεις που θελεις να δεις που θα ειναι ολα οκ..

    ψυχολογικο ειναι κ εισαι ολιγον κατα φαντασιαν ασθενης..

    λοιπον βρες τροπους να μην σκεφτεται αυτες τις βλακειες το μυαλο,ναι?

    μια βολτα,ενα καλο βιβλιο,ταινια...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    114
    Originally posted by dora-agxos
    Originally posted by mr.blond
    εχω φιλους και βγαινω σχεδον καθε μερα αλλα δεν συμετεχω στις συζητησεις τωρα τελευταια γιατι το μυαλο μου ειναι ΔΙΚΑΙΩΣ κολημενο γιατι βσιγουρα κατι εχω.. σου λεω το δακτυλιδι βγαινει σχεδον μονο του.. πως γινεται αυτο?? ξερεις κατι?? βαρεθηκα ολες τις μαλακιες που υπαρχουν στην ζωη περι θρησκειας για το θεο. δεν υπαρχει θεος, αν υπηρχερ θα ηταν μαλακας. ο χριστος υπηρξε και ηταν απλα ενας εξυπνος καλος ανθρωπος που ηξερε γιατροσοφια. να πανε γαμηθουνε ολα αυτα.. ειναι απλα.. τριχες κατσαρες!!!!!!!!!
    η θρησκεια που κολλαει με ολα τα παραπανω?

    γιατι σου εχει καρφωθει η ιδεα οτι εχεις καρκινο?

    αφου βρε δεν τρως,το λες και μονος σου,επομενο δεν ειναι να χανεις κιλα??

    ξεκολλησε το μυαλο σου απο ολα αυτα!
    απανταω με τη σειρα που εγραψες:η θρησκεια, λενε μερικοι πως ειναι αληθινη, οτι υπαρχει θεος. μαλακιες δηλαδη. πιστευω πως εχω καρκινο γιατι αδυνατισα και αλλο και δεν εχω ορεξη να φαω καθολου δεν εχω δυναμη καθολου. το οτι δεν εχω ορεξη σημαινει οτι καποια ασθενεια υπαρχει

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    114
    με τι κουραγιο να διαβασω αφου κοντευω να πεθανω απο το φοβο μου.. ναι magenta εχω καποιο προβληματακι ψυχολογικο, σωστα καταλαβες. εχω ΙΨΔ

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    κοιταξε η θρησκεια δεν κολλαει με ολα τα παραπανω οκ?δικαιωμα σου να μην πιστευεις στον θεο..

    ξεκινα να πιστευεις σε εσενα λοιπον..

    το οτι δεν εχεις ορεξη,ειναι καθαρα ψυχολογικο..!

    δοκιμασε λιγο να χαλαρωσεις,να μην σκεφτεσαι τετοια πραγματα κ θα δεις πως θα ανοιξει κ η ορεξουλα..

    αντε..τα εχω περασει κ εγω αυτα τα κουλα!!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    114
    dora εχει σχεση γιατι αν υπηρχε θεος (οπως πιστευουν πολλοι) δεν αφηνε να συμβαινει τετοιο κακο σε ανθρωπους που δεν εκαναν κακο σε κανενα, να υποφερουν ετσι, αν αυτο οπως πιστευουν πολλοι το κανει για να μας δοκιμασει τι ανθρωποι ημαστε, τοτε ειναι αδικος.

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    ο θεος μπλοντ μου μας εδωσε μυαλο κ καρδια για να προσφερουμε,σε αυτο το δωρο που λεγεται ζωη..

    ολα τα ασχημα που συμβαινουν στον ανθρωπο,υπευθυνος ειναι μονο ο ανθρωπος!

    ο ανθρωπος εφερε την αρρωστεια!

    ο ανθρωπος κανει πολεμους!

    ο ανθρωπος σκοτωνει αθωους!

    ο ανθρωπος σκοτωνει τον εαυτο του!

    δεν ειναι δοκιμασιες αυτα μπλοντ!

    ασχετο το θεμα με το θρεντ σου,αλλα αφου θες να μιλησεις κ γιαυτο..

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Originally posted by mr.blond
    δεν εχω ορεξη γιαυτο δεν τρωω... ενας οικογενειακος φιλος μαςε
    εχει παρομοια συμπτωματα και εχει καρκινο..
    εγω ξερω τουλαχιστον αλλα 85 ατομα που δεν εχουν ορεξη, δεν τρωνε, εχουν χασει αρκετα κιλα, αλλα δεν εχουν καρκινο.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Originally posted by mr.blond
    νομιζω πως εχω καρκινο. δεν αντεχω αλλο.. .
    εστω οτι εχεις καρκινο.

    θεραπεια δεν υπαρχει, τουλαχιστον οχι σιγουρη.

    οποτε δεν εχει νοημα να ανησυχεις αφου θα πεθανεις σιγουρα.
    Τουλαχιστον φροντισε να αξιοποιησεις τις τελευταιες σου στιγμες στην ζωη, οσο πιο καλυτερα μπορει..!
    Οι τελευταιες σου στιγμες μπορει να μετρηθουν σε ωρες, μερες,μηνες,χρονια,δεκαετι� �ς,εικοσαετιες.

    για αυτο... μην χανεις χρονο..!

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •