αντικαταθληπτικα για ΙΨΔ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778

    αντικαταθληπτικα για ΙΨΔ

    υπαρχουν αντικαταθλπιπτικα πιο ελαφρια και αντικαταθληπτικα πιο ισχυρα.Το ρωταω γιατι καπου διαβασα στο foroum οτι τα λαντοζ ειναι ελαφρια

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    114
    Originally posted by el.gre
    υπαρχουν αντικαταθλπιπτικα πιο ελαφρια και αντικαταθληπτικα πιο ισχυρα.Το ρωταω γιατι καπου διαβασα στο foroum οτι τα λαντοζ ειναι ελαφρια
    εκεινο που ξερω να σου πω με σιγουρια, ειναι, οτι δεν υπαρχουν βαρια η ελαφρια, καλα η ασχημα. ολα ειναι χρησιμα η διαφορα ειναι ο οργανισμος του καθε ανθρωπου, πχ τα ladose η prozac (στην αμερικη) μερικοι λενε οτι ειναι τα καλυτερα αφου τα εχουν δοκιμασει, ενω καποιοι αλλοι θελουν να τα αλαξουνν γιατι δεν τους βοηθανε... ολα βοηθανε ειπαμε αλλα ειναι και θεμα οργανισμου.. τα καλυτερα ειναι εκεινα που \"δουλευουν\" για ολους πχ. effexor

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    πάντα κάπου αλλού
    Posts
    16
    Γεια σας κ απο μενα,πρωτη μου δημοσίευση στο φορουμ.
    Περνω anafranil για το προβλημα μου, υπάρχει κάποιος που περνει το ιδιο φαρμακο?να μου πει εντυπώσεις.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    εγω το επαιρνα ενα διαστημα αλλα σε μενα ειχε παρενεργειες καπως σα να τραυλιζα ελαφρως δεν ηταν πολυ εντονο και το σταματησα αλλα σε καθε ανθρωπο επιδρα διαφορετικα.Νομιζω οτι μετα απο ενα μηνα που παιρνεις ενα φαρμακο οπως αυτο μπορεις να καταλαβεις αν σου κανει η αν εχεις παρενεργειες.Αν βλεπεις βελτιωση τοτε μια χαρα εισαι

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    πάντα κάπου αλλού
    Posts
    16
    πριν καποιους μήνες είχα ξεκινήσει θεραπεία αλλά ένιωσα καλύτερα και την σταμάτησα,φυσικά υποτροπίασα!!!και τώρα έχω αρχίσει πάλι θεραπεία με anafranil (200 mg για την ώρα).Η αλήθεια είναι ότι έχω καποιες παρενέργειες αλλά παλεύεται.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •