η πιο συγκλονιστικη ειδηση που εχετε ακουσει
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 21
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458

    η πιο συγκλονιστικη ειδηση που εχετε ακουσει

    ανοιξα αυτο το θρεντ (ισως χαζο) με αφορμη ενα ντοκιμαντερ που ειδα..(αποψε)
    την τρομοκρατικη επιθεση στο σχολειο του μπεσλαν..
    θυμαμαι με ειχε συγκλονισει παρα πολυ αυτο..

    αν θελετε μοιραστειτε μια ειδηση ενα γεγονος που ακουσατε κ σας εκανε να συγκλονηστειτε.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Kαλημερα...(με ξυπνησε ο σησμοσ..αληθεια εγεινε οντωσ?)

    ωσ ενηλικη δεν ξερω ποιο απο τοοοοοοοοοοοοοοοσα πραγματα που εχω ακουσει ηταν το πιο συγκλονιστικο..


    μα ωσ παιδι σου εχω μια απαντιση

    πριν περιπου 20 χρονια χριστουγεννα...πηγαν στο παρνασσο 2 αδελφακια στην ηλικεια μου( 6-7 χρονων)..μαζι με τον μπαμπα τουσ...και χαθηκαν μεσ το χιονι..

    τουσ ψαχνανε 2 μερεσ.. τουσ βρηκανε με κρυοπαγηματα... θυμαμαι που με ειχε ταραξει τοσο πολυ..που επι τισ 2 μερεσ αυτεσ εκλεγα συναιχωσ ...σκευτομουν που κρυωνανε και δεν ειχαν να φανε..που ηταν φοβησμενα...ολα αυτα..

    βεβαια τοτε ηταν πολυ σπανιο το να δω ειδησεισ...οποτε καπωσ λογικο...
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  3. #3
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Η πιο συγκλονιστική ιστορία ήταν αυτή με τους σατανιστές Κατσούλα και σια ποτέ δεν θα μπορούσα να φανταστώ ότι υπάρχουν άτομα που σκοτώνουν για...χόμπυ!Αλλά και αυτή που άκουσα προχθές με τον άλβανο που κακοποίησε και πέταξε στο πηγάδι ζωντάνη την 11 χρονη για να πεθάνει ήταν εξίσου συγκλονηστικό. Η Ελλαδίτσα μας τα τελευταία χρόνια έγινε χειρότερη και από Αμερική...όλο βια και έγκλημα ακούς στις ειδήσεις. Και αυτό το δελτίο εισήσεων σαν ταινία τρόμου...΄Στην Ελλάδα αυξήθηκε η εγκληματηκότητα από τότε που ήρθαν οι μετανάστες ξένοι αλβανοί και ρώσοι έτσι εξηγείται και ο ρατσισμός.. των Ελλήνων απέναντι σε αυτούς τους 2 λαούς

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Η πιο συγκλονιστικη που ειχα ακουσει στη ζωη μου αφηνοντας παρασαγκας πισω οποιαδηποτε αλλη ...ηταν τοτε που αποκαλυφθηκε οτι ειχαμε στα χερια μας εναν εξωγηινο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

    Βεβαια μετα αποδειχτηκε μουφα η ειδηση.:(


    Σημαντικο...ενας εντελως διαφορετικος τροπος σκεψης...νεες πορειες , αναπαντητα αιωνια ερωτηματα , το αισθημα οτι δεν ειμαστε μονοι , ο κινδυνος ισως.... ολα...ηταν συγκλονιστικη πραγματι ειδηση.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Originally posted by keep_walking
    Η πιο συγκλονιστικη που ειχα ακουσει στη ζωη μου αφηνοντας παρασαγκας πισω οποιαδηποτε αλλη ...ηταν τοτε που αποκαλυφθηκε οτι ειχαμε στα χερια μας εναν εξωγηινο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

    Βεβαια μετα αποδειχτηκε μουφα η ειδηση.:(


    Σημαντικο...ενας εντελως διαφορετικος τροπος σκεψης...νεες πορειες , αναπαντητα αιωνια ερωτηματα , το αισθημα οτι δεν ειμαστε μονοι , ο κινδυνος ισως.... ολα...ηταν συγκλονιστικη πραγματι ειδηση.
    Πάντως το γεγονός ότι υπάρχουν έξυπνα όντα πέρα από το γαλαξία μας, αποδεικνύεται από το γεγονός ότι δεν έχουν επικοινωνήσει ακόμα μαζί μας!!!!!:D:P

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Originally posted by janet
    Η πιο συγκλονιστική ιστορία ήταν αυτή με τους σατανιστές Κατσούλα και σια ποτέ δεν θα μπορούσα να φανταστώ ότι υπάρχουν άτομα που σκοτώνουν για...χόμπυ!Αλλά και αυτή που άκουσα προχθές με τον άλβανο που κακοποίησε και πέταξε στο πηγάδι ζωντάνη την 11 χρονη για να πεθάνει ήταν εξίσου συγκλονηστικό. Η Ελλαδίτσα μας τα τελευταία χρόνια έγινε χειρότερη και από Αμερική...όλο βια και έγκλημα ακούς στις ειδήσεις. Και αυτό το δελτίο εισήσεων σαν ταινία τρόμου...΄Στην Ελλάδα αυξήθηκε η εγκληματηκότητα από τότε που ήρθαν οι μετανάστες ξένοι αλβανοί και ρώσοι έτσι εξηγείται και ο ρατσισμός.. των Ελλήνων απέναντι σε αυτούς τους 2 λαούς
    ε καλα τζανετ μου κ οι ελληνες δεν ειναι αγιοι ετσι??

    θυμησου Αλεξ-βεροια?

  7. #7
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Originally posted by dora-agxos

    ε καλα τζανετ μου κ οι ελληνες δεν ειναι αγιοι ετσι??

    θυμησου Αλεξ-βεροια?
    Δεν θυμάμαι την υπόθεση...θυμισέ μου αν θέλεις...

    το ρωσάκι που το σκότωσαν στην βέροια και το ψάχναν για καιρό εννοείς

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    ναι τζανετ κ δεν τον βρηκαν ποτε!

    απλα θελω να σου πω οτι το εγκλημα δεν εχει εθνικοτητα..

    δεν θα διαφωνησω παντως μαζι σου στο οτι εχει μπει στην ελλαδα ολη η σαρα κ μαρα!

  9. #9
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Originally posted by dora-agxos
    ναι τζανετ κ δεν τον βρηκαν ποτε!

    απλα θελω να σου πω οτι το εγκλημα δεν εχει εθνικοτητα..

    δεν θα διαφωνησω παντως μαζι σου στο οτι εχει μπει στην ελλαδα ολη η σαρα κ μαρα!

    πάντως το έγκλημα δεν το κάνανε έλληνες σε αυτή την περίπτωση

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    Πάντως το γεγονός ότι υπάρχουν έξυπνα όντα πέρα από το γαλαξία μας, αποδεικνύεται από το γεγονός ότι δεν έχουν επικοινωνήσει ακόμα μαζί μας!!!!!:D:P <<<<<<<<<<<<&l t;<<<<<<<<<<<< <<<<<<<<<<<ΠΟΛ Υ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΟΟΟΟΟΟΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    janet: {{Η πιο συγκλονιστική ιστορία ήταν αυτή με τους σατανιστές Κατσούλα και σια ποτέ δεν θα μπορούσα να φανταστώ ότι υπάρχουν άτομα που σκοτώνουν για...χόμπυ!}}}}}} <<<<<<<<<<<<&l t;<<<<<<<<<<<< <<<< ΣΥΜΦΩΝΩ Σ ΑΥΤΟ ,,,νομιζω η ποιο φρικιαστικη ιστορια την τελευταια 20αετια στην ελλαδα !

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    κ η υποθεση δουρη νομιζω..

  13. #13
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Originally posted by path
    Πάντως το γεγονός ότι υπάρχουν έξυπνα όντα πέρα από το γαλαξία μας, αποδεικνύεται από το γεγονός ότι δεν έχουν επικοινωνήσει ακόμα μαζί μας!!!!!:D:P <<<<<<<<<<<<&l t;<<<<<<<<<<<< <<<<<<<<<<<ΠΟΛ Υ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΟΟΟΟΟΟΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ευχαριστώ....ευχαριστώ τα αυτόγραφα μετα...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Πέρα από τα Σύνορα
    Posts
    177
    Μια συγκλονιστική είδηση, ήταν η υπόθεση ενός πατροκτόνου ο οποίος μετά από χρόνια κακοποιήσεων, τελικά πήρε το νόμο στα χέρια του. Ο λόγος που με συγκλόνισε τόσο, ήταν επειδή ο δράστης ήταν συμμαθητής μου στο σχολείο.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    167
    δεν θελω να σκευτομαι αυτα π με συγκλονισαν,αλλα εμ συγκλονισε η μανα π γεννησε δυδιμα.
    το ενα πεθαμενο .
    το πεθαμενο το πηρε αγκαλια της ακια αναστηθηκε.ρηγησα οταν την ειδα την ειδηση αυτη.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •