ΑΥΠΝΙΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14

Thread: ΑΥΠΝΙΑ

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458

    ΑΥΠΝΙΑ

    φιλοι μου καλοι ας ενωθουμε!!!

    δεν εχω υπνο!

    που ειναι η νυστα οεο??

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    19
    αχ βρε δωρα μου να ηξερα οτι εισαι μεσα χτες θα ειχα μπει να μιλουσαμε.ολο βραδυ στριφογυριζα σαν σβουρα.κοιμηθηκα δυο ωρες και αυτες επειδη πιεσα πολυ τον ευατο μου.εχω αρχισει και σκεφτομαι μηπως τελικα η αυπνια και το αγχος με ολα αυτα που αυτο συνεπαγεται ειναι τελικα αρκετα για να μην τεκνοποιει κανεις...δυσκολη η εγκυμοσυνη με τα προβληματα...απο την αλλη...ενα παιδι δινει νοημα και απειρο χρωμα στην ζωη...αχ...με πηρε λιγο απο κατω...βοηθειστε ολοι...

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Έλα βρε που δεν θα τεκνοποιήσεις γι\'αυτό. Εμένα δεν μ\'αρέσουν τα παιδιά, αλλά εσένα αφού σ\'αρέσουν πρέπει να τα χαρείς. Γιατί έχεις αυπνία; Λόγο της εγκυμοσύνης;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εγω απο την αλλη εχω τωρα μια πελωωωρια νυστα και εχω κατι δουλειες να κανω...αλλο πακετο εκ διαμετρου αντιθετο λολ.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Παω για υπνο...αναβολη για το απογευμα δεν την παλευω...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    αααυπνοι!!!

    αλτ!!

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    19
    παλι βρε??

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    μια σφυρια στο κεφαλι παρακαλω!!!!

    μια πετρια???

    ριξτε με σε κωμα!!!!

    μορφεαααααααααααααααααααα α!!!που εισαι ρε αληταρα???????

    τσακισου ελαααααα!!!

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    15
    και γω δεν μπορω να κοιμηθω.....

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Δυτικό Ημισφαίριο
    Posts
    640
    Δώρα, αχ και να ήξερες ποσο έχω υποφέρει τελευταί από αϋπνία. Από ιατρεία σε νοσοκομεία πήγαινα, με πολύ άσχημα συμπτώματα, σε σημείο που αναγκαστικά να επικοινωνήσω και με τη μητέρα μου να μου στείλει την ασφάλεια υγείας μου γιατί με είχαν φάει τα έξοδα στις νευρολογικές/ψυχιατρικές κλινικές και τα φάρμακα.

    Η μητέρα μου, με όλα της τα ελαττώματα, μου έστειλε την ασφάλεια μου. Μαζί με ένα πακετάκι τσάι από τίλιο.

    Δώρα... είναι το μαγικό βάλσαμο. Δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς, με έσωσε από την πρώτη φορα που το ήπια. Σε μια ώρα είχα χαλαρώσει τελείως, ένιωθα τα άκρα μου και τα βλέφαρα μου βαριά και απλά δεν γινόταν να μην ξαπλώσω. Δεν κοιμήθηκα πολύ, μόλις 4 ώρες, αλλα όταν ξύπνησα ήταν πραγματικά σαν να είχα κοιμηθεί ένα 10ορο. Την επομενη νύχτα κοιμήθηκα περισσότερο... κατ\'εμέ, είναι θαυματουργό.

    Αγόρασα stock να έχω εδώ γιατί πραγματικά δεν μπορώ να φανταστώ πως θα μπορούσα να επιβιώσω χωρίς αυτό. Σιγά σιγά επανέρχομαι στα κανονικά μου ωράρια ύπνου και δεν το πίνω καθημερινά, αλλα για εμενα είναι ανεκτίμητο.
    [B]Ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιο.[/B]
    Οι σοφοί παραδέχονται. Οι πονηροί δικαιολογούνται. Οι ηλίθιοι επιμένουν.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,629
    σιγουρα σε εγειανε το τιλιο διζουλα η ηταν το μαγικο χερακι της μανουλας που εδωσε την εντολη \"κοιμησου ησυχα κοριτσακι μου\"? ;)

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    817
    εκανα κοκτεΙλ απο τιλιο, χαμομηλι και ολα τα συναφη που φερνουν υπνο χωρις αποτελεσμα.Είναι τοσο βασανιστικο, ειδικα οταν βλεπω του αλλους να ροχαλιζουν μολις ακουμπησουν το κεφαλι στο μαξιλαρι.
    Μακαρι να μπορουσα ενα βραδυ να κοιμηθω φυσιολογικα και να ξυπνησω με αυτη την υπεροχη αισθηση της ξεκουρασης.

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    η νυχτα μερα και η μερα νυχτα!τι ωραια..................... :(

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    σπιτι μου..
    Posts
    437
    εγω νυσταζω το πρωι, αλλα τοτε πρεπει να παω για δουλεια. δραμα η κατασταση :(

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •