ΙΨΔ ΥΠΟΤΡΟΠΗ!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520

    ΙΨΔ ΥΠΟΤΡΟΠΗ!!

    γειασας παλι εγω, αυτη τη φορα ειμαι σιγουρος οτι θα τρελαθω. και μη μου πειτε οτι ειναι απο το αγχος, γιατι εχω βαρεθει να ακουω τις ιδιες δικαιολογιες!!!!!!!!! ΕΛΕΟΣ!!! παω να στειλω μνμ με το κινητο, ξεχναω να γραψω το βασικο λογο για τον οποιο στελνω, ξεχναω να γραψω λεξεις, προτασεις, η, ακομα και να συμπληρωσω αυτες... ΟΧΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ!!!!! θελω να παρω το γιατρο και να τον βρισω λεγοντας του: η θεραπεια σου απετυχε καραγκιοζη, ΑΗ ΓΑΜΗΣΟΥ!!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    ειμαι ενα αρρωστο ψυχικο αποβλητο, που ζει εις βαρος της κοινωνιας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    εχω τοση οργη μεσα.. τοσο μισος.. που δεν αντεχω αλλο και δεν ξερω που θα οδηγησει αυτη η κατασταση... αυτο ειναι κουσουρι χοντρο!!!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by magenta
    ηρεμα βρε αυτο συμβαινει συνεχεια σε πολλους ανθρωπους!!!!!!!! μην εισαι τοσο αφοριστικος και μην βριζεις τον θεραπευτη σου γιατι πως θα τον ξαναεμπιστευτεις λοιπον απο εδω και περα.δεν ειναι μαγος βρε ο θεραπευτης.ανθρωπος σαν κι εσενα με πολλες γνωσεις πανω στο θεμα σου ειναι ο καημενος.πρεπει να του δειξεις εμπιστοσυνη.
    εχεις πολλα πραγματα στο μυαλο σου ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως θα ξεχνας να γραψεις αυτο που θελεις .Θα ξεχνας ακομη και γιατι μπηκες σε ενα δωματιο....τι ηθελες απο εκει! αυτο τι σημαινει,οτι σε καθε ενα τετοιο θα βριζεις τον θεραπευτη σου???? ετσι δεν κανεις δουλεια.................................... . μην φρικαρεις και δωσε χρονο βρε........
    ποσο χρονο να δωσω ακομη, και ποσος χρονος μου απεμεινε να ζησω? ολα μου τα χρονια η ζωη ειναι ενας βοθρος με σκατα!!!!!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by magenta
    μην χρησιμοποιεις τετοιες λεξεις βρε ..... το μυαλο φτιαχνει εικονες απο τις λεξεις που λες και μετα οοοοολα αυτα γινονται πιο πιστευτα μεσα σου....... κανε αλλες σκεψεις .... δεν εχεις και κατι τοσο τραγικο.αρρωστοφοβια εχεις οπως παααααρα πολυς κοσμος..... ο mr blond δεν εισαι? που αλλαξες νικ νειμ...ε? δεν εχω χασει καποιο επεισοδιο?
    ναι αυτος ειμαι.. δεν μπορω αλλο το μυαλο μου εχει θολωσει....................

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    το αγχος σελας μας μπλοκαρει το μυαλο..

    ολη αυτη η φορτιση που εχουμε 24ωρες!

    τις προαλλες βρε εψαχνα τα γυαλια μου,αφου δεν αφησα τιποτα ορθιο απο τα βρισιδια

    κανω μια κινηση με το χερι μου να ξυσω το κεφαλι μου και.......ανακαλυψα κ τα γυαλια μου!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    δ-ε-ν α--ν-τ-ε-χ-ω ΑΛΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΟΥΦ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by dora-agxos
    το αγχος σελας μας μπλοκαρει το μυαλο..

    ολη αυτη η φορτιση που εχουμε 24ωρες!

    τις προαλλες βρε εψαχνα τα γυαλια μου,αφου δεν αφησα τιποτα ορθιο απο τα βρισιδια

    κανω μια κινηση με το χερι μου να ξυσω το κεφαλι μου και.......ανακαλυψα κ τα γυαλια μου!
    δε μπορω αλλο ρε θοδωρα:(:(:( γιατι ρε γαμωτο σε εμενα αυτο το πραγμα?:(

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    κανε λιγη υπομονη..

    θα περασει,μην σε περνει απο κατω..

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Originally posted by selas-selas
    ειμαι ενα αρρωστο ψυχικο αποβλητο, που ζει εις βαρος της κοινωνιας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    τωρα φιλικα...

    μια φαπα στην εριχνα!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    περιμενε, να φορεσω κρανος και στολη καρατε!

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2
    Aδελφέ την είχα κοπανήσει από την κοινότητα γιατί σε λίγες μέρες παίζω το μεγαλύτερο στοίχημα της ζωής μου,αλλά αν είσαι ο mr.blond να ξέρεις σε συμπαθώ πολύ και απορώ πως υποτροπίασες ενώ ήσουν οκ.....

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by alekos_is_back
    Aδελφέ την είχα κοπανήσει από την κοινότητα γιατί σε λίγες μέρες παίζω το μεγαλύτερο στοίχημα της ζωής μου,αλλά αν είσαι ο mr.blond να ξέρεις σε συμπαθώ πολύ και απορώ πως υποτροπίασες ενώ ήσουν οκ.....
    ποτε δεν ημουν πραγματικα ok ... παντα ημουν εσωτερικα προβληματισμενος, παντα ζει το προβλημα αφου ζω εγω, και παντα θα ζει, οσο θα ζω και γω. ειναι ενα προβλημα που μου δειχνει τα δοντια του στη χειροτερη φαση της ζωης μου.. θα κατσω να σκεφτω αν πρεπει να ζησω η οχι. υποφερω βαναυσα αλεκο...

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2
    Όλα καλά θα πάνε μια ιδέα είναι όλα τίποτα παραπάνω.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by alekos_is_back
    Όλα καλά θα πάνε μια ιδέα είναι όλα τίποτα παραπάνω.
    αλεκο, το ξερω πως μια ιδεα ειναι αυτα, αλλα, τα παντα απο μια ιδεα αρχιζουν στο κοσμο αυτο. οταν καποιος εχει ανοιχτα και τα ματια της ψυχης, εχει τη δυνατοτητα να μπορει να βλεπει τα πραγματα σε ποιο ευρεια κλιμακα. σχετικα με την ιδεα ειχα κανει σχετικη αναφορα σε αλλη ενοτητα του φορουμ. :}

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •