ΑΙΧΜΗΡΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 64
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by katerinaki
    Originally posted by selas-selas
    κοψε το τσιγαριλικι και κανε ενα υγιεινο τροπο ζωης, γυμναστικη/διατροφη και οταν εχεις νευρα να ξεσπας στη γυμναστικη... σε χαλαρωνει απιστευτα. μη δαγκωνεις τα δακτυλα σου..

    Ωραιες οι διαταγες! Μα εδω το θεμα ειναι οτι δεν μπορουμε να ελεγξουμε τις παρορμησεις μας ......
    Ξερουμε ποια βοηθουν κ ποια ειναι τα σωστα που πρεπει να κανουμε το θεμα ειναι πως?
    με υπερ-προσπαθεια. καμια δουλεια δεν γινεται χωρις προσπαθεια.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    κανω και δοατροφη και γυμναστικη κ ζωγραφικη κ χορο κ απ ολα ειμαι πολυ δραστηριο ατομο!!!!!!!!!!!οντως δεν ελεγχονται οι παρορμησεις ειναι σαν την παρορμηση για κλαμα!!!!!!!οταν ας πουμε ο φυσιολογικος ανθρωπος εχει νευρα, εμεις εχουμε 10 φορες πιο πολλα!

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by me_vs_myself
    κανω και δοατροφη και γυμναστικη κ ζωγραφικη κ χορο κ απ ολα ειμαι πολυ δραστηριο ατομο!!!!!!!!!!!οντως δεν ελεγχονται οι παρορμησεις ειναι σαν την παρορμηση για κλαμα!!!!!!!οταν ας πουμε ο φυσιολογικος ανθρωπος εχει νευρα, εμεις εχουμε 10 φορες πιο πολλα!
    μηπως εισαι και αδυνατη?

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ετσι μου λενε. εγω παντα με βλεπω παχια κ παντα θελω να ειμαι πιο αδυνατη

    κλασικη γυναικα σε αυτο δν θα αλλαξω

    γιατι ρωτας?

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by me_vs_myself
    ετσι μου λενε. εγω παντα με βλεπω παχια κ παντα θελω να ειμαι πιο αδυνατη

    κλασικη γυναικα σε αυτο δν θα αλλαξω

    γιατι ρωτας?
    συνηθω ανθρωποι με τετοιο προβλημα ειναι συνηθως αδυνατοι.. σου αρεσει η γυμναστικη?

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μου αρεσει ναι. ξεδινω.

    εχω να παω 3 μηνες τωρα ομως

    εσυ κανεις γυμναστικη?

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by me_vs_myself
    μου αρεσει ναι. ξεδινω.

    εχω να παω 3 μηνες τωρα ομως

    εσυ κανεις γυμναστικη?
    παρα πολυ. λοιπον: ξυπναω καθε πρωι 07:00 η ωρα φοραω τα αθλητικα και κανω τρεξιμο 45 λεπτα σερι οταν φτανω παλι σπιτι κανω 100-110 κοιλιακους, και μονοζυγο. ματα ενα χαλαρωτικο ντουζακι και κατοπιν κλασικη φραπεδια..:)

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    εγω παω 4 φορες την βδομ συνηθως κ κανω 45 λεπτα διαδρομο κ μιση ωρα στεπ

    κοιλια δν εχω για να κανω κοιλιακους ειναι πολυ μεσα οποτε φαινονται οι κοιλιακοι ουτως η αλλως

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by me_vs_myself
    εγω παω 4 φορες την βδομ συνηθως κ κανω 45 λεπτα διαδρομο κ μιση ωρα στεπ

    κοιλια δν εχω για να κανω κοιλιακους ειναι πολυ μεσα οποτε φαινονται οι κοιλιακοι ουτως η αλλως
    το στεπερ ειναι απο τα καλυτερα μηχανηματα ολικης εκγυμνασης του σωματος. απο αυτο εκανα αρκετη ωρα, πανω απο μιση, πνιγομουν απο τον ιδρωτα..

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ναι ειναι αρκετα σκληρο μηχανημα!

    προσπαθω να πηγαινω τουλαχιστον 3 φορες την βδομ. παραπανω μ φωναζει η μανα μ

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    me_vs_myself, όπως η custains θα σου πω κ εγω πως βρηκα μερικά κοινά πράγματα που συμβαίνουν κ σε μένα (σίγουρα με διαφορετικό τρόπο).
    κ εγω κοβομαι- κ εχω διατροφικές διαταραχες(αν κ ποτε δεν το παραδέχομαι ως προβλημα) - κ μεχρι και σημερα έπερνα επιβεβαίωση μεσω του σεξ με όχι κ τόσο ηθικό τρόπο.

    ήθελα να ρωτήσω κόβεσαι γιατί νιωθεις απελευθέρωση .. οτι είσαι ζωντανή ? αυτά δηλαδή που έγραψες ή υπάρχουν και άλλοι λόγοι?
    και τι συχνότητα έχει αυτή η πράξη?

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    κοιταξε να δεις, η επιβεβαιωση μεσω του σεξ ειναι κατι που το καταλαβα τωρα στα 24. μικρη νομιζα οπως οι περισσοτερες ανασφαλης κοπελες πως αμα κατσεις σε καποιον του αρεσεις και ισως σε \'\'αγαπαει\'\' κιολας. πλεον εχω παρατηρησει πως το κανουν πολλα μπαζα. με την καλη εννοια. κοπελες που απλα ψαχνουν την αγαπη.διαχωριζονται αισθητα απο τις τσουλες κ τις ευκολες.

    κοβομαι επειδη φευγει η ενταση νιωθω να ξεφορτιζεται εκεινη την ωρα η μπαταρια που με κανει να αγχονομαι και να κοκκινιζω να οργιζομαι!σαν να εχεις παρει φωτια κ να πεφτεις σε κρυο νερο!!!αυτη ακριβωε ειναι η αισθηση!ταυτοχρονα οποτε βλεπω τα σημαδια μ, εχουν κ μια ιστορια να μ πουν. ποτε δν θα αλλαζα καποιο απ τα σημαδια μ κ οταν τα βλεπω απλα να αχνοφαινονται μετα απο καιρο, μ την δινει. καλητερα πανω μ παρα πανω σε αλλους αυτο λεω παντα.

    απο τα 8-10 μεχρι πριν 1 χρονο το κανα αρκετα συχνα κ οπου μπορουσα εχει τυχει να χω πανω μ ξυραφι η λιμα νυχιων μεσα σε χαρτοπετσετα κ τσιροτο παντα μαζι μ σε καφετερια σε σινεμα οπουδηποτε γιατι αμα με επιανε ετρεχα να χαραχτω. ειχα δοκιμασει να κοψω τα πλευρα μ γτ δν φαινονται χειμωνα αλλα πονεσα πολυ κ εβγαλε πολυυυυυ αιμα. επισης με τα ψυχοφαρμακα εχει διογκωθει τοσο το συκωτι μ που βγαζω ακατασχετο αιμα. οταν κανω ταττουαζ με ρωτανε αν πινω πολυ αλκοολ λογω της ροης του αιματος.

    πλεον το κανω σπανια μονο οταν τρελαινομαι απο κατι σε σημειο να θελω να κανω κακο κ να γριλιζω.με αφορμη παντα. σταντα φταινε τα χαπια που με εχουν ηρεμισει.

    τι ακριβως διατροφικη διαταραχη εχεις?παχυσαρκια η απλα βουλιμια?και γιατι προεκυψε?πας σε γιατρο?

  13. #43
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    πάντα κάπου αλλού
    Posts
    16
    Μου κάνει εντύπωση που ενδιαφέρεσαι αρκετά για την εμφάνισή σου και το σώμα σου αλλά κάνεις χαρακιές επάνω σου, σίγουρα θα είναι μικρές τομές, ε?? Πιστεύεις ότι αν δεν κάνεις κακό σε εσένα θα κάνεις σε κάποιον άλλο?

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    με νοιαζει το σωμα μ επειδη με νοιαζει να εχω αυτοπεποιθηση να με αποδεχονται αυτο ειναι το νοημα που ολες οι κοπελες με διατροφικες διαταραχες ψαχνουνε!δν ειναι τοσο πεζο οπως το βλεπουν μερικοι οτι κ καλα μας νοιαζει μονο κ μονο να μαστε ωραιες!χωρις αυτοπεποιθηση, χωρις να αγαπας 1α εσενα, δν αγαπας κανεναν αλλον κ φυσικα δν πιστευεις πως καποιος σαγαπαει!ο,τι βγαζεις εξω αυτο βλεπουν ολοι!πλασαρεις τον εαυτο σου!

    εγω προσωπικα χωρις αυτοπεποιθηση κ αυτοεκτιμηση με φτυνω!με παταω!

    η αδερφη μ με κοροιδευε καποτε γτ οταν ετοιμαζομασταν να βγουμε καθομουν κ εφτιαχνα το μαλλο στον καθρευτη κ δν το κοιτουσα πως ηταν πισω.με ενοιαζε να ναι ωραιο το μπροστα!κ μ λεγε \'\'μαιρουλα δν ειναι μονο αυτο που βλεπεις εχει κ πισω μερια!\'\'

    τις χαρακιες δν τις βλεπει κανεις, αρα δν υπαρχουνε. οτι οι αλλοι δν ξερουν δεν υπαρχει ;)

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    me_vs_myself οι διατροφική διαταραχή όχι δεν είναι εξακριβομένη απο γιατρό..
    το σίγουρο είναι οτι δεν έχω ούτε ανορεξία-ούτε βουλιμία(με την έννοια του εμετου-ούτε παχυσαρκία.
    κανονική είμαι στα κιλα μου απλά έχω μεγαλο κολλημα κ κανω πραγματα που δε τα ξερει πχ ουτε η αδερφη μου..
    όταν λέω κόλλημα πχ κατα καιρούς παίρνω χαπια κ γενικά κανω βλακείες μια δε τρωω μια τρωω(κατι παρομοιο με το άλλο σου θεμα που ανοιξες με τις θερμίδες)
    η αδερφή μου έρχεται κ μου λεει το πόνο της καμια φορα κ διαφορα θέματα κ στο τελος μου λεει οτι είμαι τόσο φυσιολογική..
    τί οξύμορο......... τελος παντων.
    ΄
    να σε ρωτησω κ κατι άλλο; αυτα τα χρόνια δεν έχει δει κανείς έστω κατα τυχη τα σημαδια ;
    το αγόρι σου πχ δε καταλαβε τιποτα; εσυ πως τα καλυπτεις;
    (εγω ημουν με καποιον -τωρα χωρισαμε- κ ενα βραδυ εκει που με επιασε στο χερι μου λεει \"τι επαθες εδω;\" κ του\'πα \"γρατσουνιστηκα..χτυπησα απο καπου\" κ λεει \"τι τοσο πολυ;\" κ του\'πα ε ναι κ τετοια.. αλλά δεν το είδε ηταν σκοταδι κ βρηκα τροπο κ τα κρυβω)

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •