ΑΙΧΜΗΡΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 64
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135

    ΑΙΧΜΗΡΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ

    Καλησπερα,

    καθομουν μονη μ μετα απο ενα σκ γεματο απογοητευση, ερωτικη, σε ενα σπιτι μεσα σε ενα μεγαλο κηπο.αδειο, ολοι οι θαμωνες του καλοκαιριου να εχουν φυγει κ εγω να ακουω μουσικη κ να κλαιω.οχι τοσο απο στεναχωρια οσο για να φυγει η ενταση. συνεχεια ακουγα το ''οταν ο ηλιος θα παψει να ανατελει'' ηταν το μονο καψουρε που ειχα στο mp3 μοτ ολα τα αλλα ηταν hip hop. τεσπα

    ενιωθα απο τα νευρα το δερμα μ να με καιει ηθελα οσο τπτ να φυγειη ενταση....αρπαξα ενα ψαλιδι κ χαραξα μια γραμμη, αμεσως ηρεμισα!!!βλεποντας την κικκινη γραμμη πανω μ να ματωνει, ενιωσα πως η στιγμη ειναι αληθινη, πως οποτε κοιταξω το σημαδι ο πονος της απογοητευσης που ενιωσα υπαρχει στα αληθεια τον εχω ζησει. οταν επουλωνεται με πιανει το αγχος πως θα ξεθωριασει η μνημη κ πρεπει παλι να το κανω να φυγει η ενταση να ζησω παλι την στιγμη. καταγραφοντας ομως πανω μ τις χαρακιες, τερμα η αγωνια να μν χαθουν. οι στιγμες που τσακωθηκα με το αγορι, με τους γονεις, με τον εαυτο μου, με μια βουλιμικη μ κριση........

    ωρες ωρες με κοιταζω στον καθρευτη κ δν ξερω πραγματικα τι βλεπω,αλλες φορες ενα ασχημο πραγμα, αλλες οτι ειμαι ομορφη κ αποροφουμαι απο τον εαυτο μ σε ενα απιθανο φλερτ με καθε καθρευτη ασυγκρατητη σαν νεαρο πουλαρι και τοτε οι ανθρωποι με λατρευουν.γινομαι αγαπητη. αμα εχεις αυτοπεποιθηση τα εχεις ολα. εκεινη την ωρα παλι με καιει το δερμα μ θελω να αποτυπωσω την στιγμη πανω μ. τι πιο καλο απο μια χαρακια που μπορεις να την πιασεισ, να την ψηλαφισεις...να ξερεις οτι το ζησες.

    σημερα πηγα κ εβαλα εμφητευματα σκουλαρικια στην κοιλια, οσο με τρυπουσε ο τυπος δν ηθελα με τπτ να περασει ο πονος. με παρατηρουσε να μν σφιγγω καν τα δοντια στο καρφι που εχωνε μεσα μ κ μ λεγε ''πρεπει να σαι σκληρο καρυδι''

    το χαρακωμα με κανει να νιωθω ασφαλης ειναι μια αποδειξη. η αληθεια ειναι εκεινη που τσουζει πανω στο δερμα μου.

    την καταθλιψη την λενε μαυριλα,αλλα εγω πολυ θα χαιρομουν αν εβλεπα τον κοσμο γκριζο μολυβι. για μενα η καταθλιψη εχει την κιτρινιλα των ουρων. ατελειωτα μιλια ξεπλυμενο αραιο κατουρο.

    ποτε μ δν μπορεσα να καταλαβω απο που πηρα αυτη τη ροπη προς την ασχημια.εχω αρκετη στην ζωη μου γιατι την αναζηταω κ αλλου.

    ωρες ωρες νιωθω δυνατη|!λεω κοιτα τι ξεπερασα!αλλες ωρες ενα σκουλικι που λεω μακαρι να πεθανω ετσι δν θα ανησυχουσα ποτε ξανα.οταν πεθαινει καποιος γινεται τελειος, τον αγαπανε ολοι.ειμαι η δεν ειμαι παγιδευμενη μεταξυ νωθροτητας κ βλακειας?

    αυτη τη στιγμη γραφω κ ο αλλος κοιμαται μεσα. με στεναχωρισε αρκετα κ αποφασισα να μν του πεταξω κατι στο κεφαλι απλα να κλαψω σαν ευαλωτο κοριτσακι ετσι κανουν ολες!!!!!τα ματια μ πρισμενα απ το κλαμα η κοιλια μ μπιγμενη μεσα απο την αφαγια 2 ημερων. αυτος που κοιμαται μεσα μ ζητησε συγνωμη για οσα μ ειπε. οι αντες βγαζουν απωθημενα πρων τους στις νυν αυτο με ενοχλει. εγω δν βγαζω σε κανεναν τπτ. γτ να θελουν να το παιζουν πληγωμενα παιδακια που τους πατανε τα συναισθηματα τσουλες!!!!!

    παλι με πιανει να θελω να πιασω κτ αιχμηρο να το μπηξω μεσα στο χερι μου να ηρεμισω να νιωσω κατι|!!!προτιμω να παρω ενα κιλο φαγητο να ξεσπασω στην ζαχαρη κ τα λιπαρα κ μετα να ξερασω ισως καλητερα απο χαρακιες που πρεπει να καλυπτω. κ φυσικα θα κανω το 3ο τσιγαριλικι της ημερας. εβιβα

    αυτα. δν εχω στυλο κ χαρτι, τα γραφω εδω.ευχαριστω νιωθω ακομα κ αν δν μ απανταει κανεις, οτι με ακουτε.

    φιλακια

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    ναι σε ακουμε. και ενα κομματι βαρους το μοιραζεσαι μαζι μας. ομως θελω να μου πεις απο τι πασχεις και γραφεις στην ενοτητα αυτη? ΙΨΔ δεν πιστευω να ειναι, εκτος αν συνυπαρχει με κατι αλλο. anyway πιστευεις οτι ο γιατρος σου σε αναπαυει? φιλικα..

    βασιλης:)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    εχω γραψει πολλες φορες απο τι πασχω. πιστευω πως ειναι ψυχαναγκασμος κ το κοψιμο αλλα γενικα σε αυτη την ενοτητα γραφω μονο το νιωθω καλυτερα........δν ξερω γτ.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    me_vs_myself

    ηθελα να σου πω απλα οτι διαβασα ολο το κειμενο

    οτι βρηκα κατα παραδοξο τροπο τον εαυτο μου σε αυτο και σε ευχαριστω

    δεν κοβομαι ...αλλα κατα ενα παραδοξο τροπο ξεσκιζω καθημερινα τις σαρκες της ψυχης μου

    να εισαι καλα μικρη μου

    θελω να με αγαπουν. θελω να με κοιτουν και να λαμπουν

    χαιρομαι που το καταφερνεις να το κανεις για τον εαυτο σου καμια φορα στον καθρευτη.

    γιατι στις σχεσεις μας χωρα τοση απαξιωση???? γιατι????

    τοσο δυσκολο ειναι να αγκαλιαζομαστε τελικα?
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ειναι αληθεια!!!!!!!!!!!!!χαιρομαι που καταλαβες αυτο που ηθελα να πω!!!!!!!!γιατι οταν φτυνεις καποιον να καταφερει να σε αγαπησει κ οταν φερεσαι καλα απ την αρχη \'\'τρομαζει\'\' \'\'πνιγεται\'\' \'\'δν εχει συνηθισει να του φερονται ετσι\'\'. γιατι να ειμαστε τοσο επιρεπεις στην κακια το μισος την αδιαφορια κ να κωλονουμε να δειξουμε την αγαπη.

    δεν σε αφηνουν να αγαπησεις ουτε τον εαυτο σου. μου φερθηκε απαξιωτικα και σκεφτομαι κατι εκανα λαθος και τα βαζω με τον εαυτο μου. δεν επρεπε να φερθω ετσι...επρεπε να φανω πιο σκληρη τελικα.

    στους περισσοτερους ειμαι σκυλα δν με νοιαζει αλλα ειπα να φερθω καλα σε αυτον μου βγαζει κατι μαρεσει πολυ. στην υπερβολικη μ προσπαθεια εβγαλα εναν αλλο εαυτο πιο τρυφερο, ειπα ειναι η ευκαιρια μ να ηρεμισω!ομως να που στο καταστρεφουνε τελικα και σε γυρνανε παλι στην αρχη!

    πως να σκεφτω τωρα? θελουν να μαι κ@#$$λα?ε αυτη θα συνεχισω να ειμαι αφου αρεσει! και φυσικα να παρουν τα απωθημενα απο πρωην σχεσεις τους κ να τα βαλουν ολοι στον κ2#λο τους!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ερχεται κ φευγει ο πονος αλλα δν βοηθαει ουτε μια κουβεντα απο φιλους τοσο κενο!!!!

    πες μου την δικια σου ιστορια

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    ισως ειναι πολυ λιγοι οι ανθρωποι που μπορουν να ζουν χωρις κατα αναγκη να απαξιωνουν και να αυτοκατηγορουνται!!!


    δυστυχως!!!!!! οταν εχεις μαθει αυτο το βιολι στην οικογενεια σου με οποιον και να εισαι αυτο το βιολι θα παιζεις πιστεψε με!!!!


    εγω...τι να πω για μενα....

    ειμαι σε φαση που προσπαθω να δω γιατι αυτομαστιγονομαι απο το πρωι μεχρι το βραδυ...

    γιατι κατα αναγκη νιωθω βλαμμενη χαμενη η αχρηστη η αθλια η οτιδηποτε τετοιο ωραιο σε καθε μου κινηση και σταση.


    σε αυτη τη φαση ειμαι


    προσπαθω

    εχω καταφερει κατι

    να μην πιστευω παντα τον εαυτο μου οταν μου λεει αυτα για μενα... αλλα δεν ειναι ευκολο... θελω να κλαψω...


    εγραψες για το θανατο. ειναι τελειος λες γιατι τοτε σε αγαπανε ολοι. ποσο μεγαλη αληθεια!

    εμενα ενας θανατος που συμβαινει ποτε ποτε με τροχαιο κυριως σε καποιο κοινο γνωστο .... δυστυχως... με κανει να ξυπναω απο το ληθαργο μου.

    απο τον ληθαργο της αυτοαπαξιωσης...

    της στειρας υποδουλωσης σε απροσδιοριστες αναγκες αλλων. δεν ειναι κριμα να ξυπναω μονο με κατι τοσο τραγικο???
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ειναι κριμα να νιωθουμε ετσι ναι.ενω αλλοι παλευουν για την ζωη τους κ πρεπει να εκτιμαμε αυτο το δωρο κ να προσπαθουμε. τι γινεται ομως οταν νιωθεις ανολοκλιρωτος οταν νιωθεις πως οτι κ να κανεις δν αλλαζει κανενα κεφαλαιο στην ζωη σ νιωθεις μιζερος αλλα φαινεται μονο σε σενα οχι στους εξω εκει προσπαθεις να φαινεσαι αγριος και προκλητικος για να σε λενε ολοι και γαμω τα ατομα!

    δν θελω να με λυπαμαι αλλα ανθρωποι ειμαστε λυπομαστε αλλους κ αλλους εχουμε δικαιωμα να λυπομαστε κ τον εαυτο μας δν το βλεπω κακο!!!!!!!!!!!!!ποιος κοιταει εσενα κ μενα για να κοιταξουμε κ μεις εκεινους.

    οταν λες αυτομαστιγωνεσαι? ποσο χρονων εισαι κ τι ακριβως σε απασχολει?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    εννοω ψυχικα αυτομαστιγονομαι.

    ειμαι εικοσιοχτω χρονων.

    εσυ?
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ειμαι σχεδον 25....................τι ειδους ψυχαναγκασμου εχεις? παω στοιχημα οτι δν τα πας καλα με την οικογενεια σου. νιωθεις πως προσπαθεις υπερβολικα να σε αποδεχτουν να σε νιωσουν αλλα δν τα καταφερνεις πιστευεις πως σου δειχνουνε αδιαφορια, νιωθεις πως εισαι βαρος κ οτι δημιουργεις προβληματα απ το πουθενα?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    παντως αυτο με τους εξω και τους μεσα....

    εχεις σκεφτει οτι πανω κατω ολοι προσπαθουν να κρυψουν το μεσα για να μη το δουν οι εξω?


    δεν ειναι μεγαλη βλακεια?
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Originally posted by me_vs_myself
    ειμαι σχεδον 25....................τι ειδους ψυχαναγκασμου εχεις? παω στοιχημα οτι δν τα πας καλα με την οικογενεια σου. νιωθεις πως προσπαθεις υπερβολικα να σε αποδεχτουν να σε νιωσουν αλλα δν τα καταφερνεις πιστευεις πως σου δειχνουνε αδιαφορια, νιωθεις πως εισαι βαρος κ οτι δημιουργεις προβληματα απ το πουθενα?

    τα παω καλα πλεον με τους γονεις μου...

    δεν τους προκαλω και δεν με προκαλουν.

    απλα ολο αυτο το θεμα με τη μη αποδοχη με μουδιαζει παρα πολυ.

    θα μπορουσα να πω πως πασχω ...μαζι με τα αλλα...και απο ψυχαναγκαστικη αναβλητικοτητα αυτων που θα μου αρεσαν να κανω η να ειμαι....

    γιατι αραγεεεεεεεεεεεεεε?

    μα γιατι δεν αισθανομαι αποδεκτη ετσι ωστε να επιλεγω και αυτο να ειναι ενταξειειειειειειει! ετσι μενω στασιμη....

    ελπιζω οχι για μια ζωη.

    ηδη δεν αντεχω αλλο


    αλλα δεν ξερω και πως να προχωρησω...:(

    μ αρεσει που κουβεντιαζουμε... ασχετο αλλα μ αρεσει!
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    εγω δεν κρυβω τπτ αμα εχω νευρα εκεινη την ωρα θα το δειξω θα ξεσπασω θα βαλω τα κλαματα δν με νοιαζει δν κρυβω τι εχω. αν θελουν ας κρυφτουν οι αλλοι απο μενα.

    αλλα νιωθω κ ανθρωπος δν μπορω να την χαλαω σε ολους οποτε μ την βαρεσει.

    απλα δν ελεγχω τα συναισθηματα μ μια νιωθω υπερενταση κ αγρια χαρα μια πεφτω πολυ κ στο στηθος μ εχω ενα αισθημα...πως να το πω....αυτο το αισθημα της αγωνιας η οπως εισαι στο τρενακι κ πεφτεις με ηλιγγιωδη ταχυτητα. αυτο το κενο στο στηθος αυτος ο πανικος

    σε αυτο οφειλεται η διπολικη διαταραχη μ βεβαια.

    τωρα που εχω χωρισει κιολας εχω την αισθηση οτι αρχιζει κ η σεξουαλικη μ μανια παλι. παντου βλεπω πιθανους ερωτικους συντροφους. βεβαια δν ηταν οπως οταν ημουνα μικρη που νομιζα οτι με το σεξ θα με συμπαθουσε καποιος. ηταν ενα λαθος που εκανα, με το σεξ ενιωθα αποδεκτη πως με αγαπουσανε. αλλα φυσικα κ δν ηταν ετσι ημουν απλα μια ανασφαλης τσουλα.

    τωρα το κανω μονο για δικια μ ευχαριστηση δν δινω δεκαρα για τους αντρες.

    ειδικα μετα το περιστατικο των προηγουμενων ημερων

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    τι συνεβη?
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    421
    Χμμ me vs... θα πω δυστυχως, αν και δισταζω λιγο να με εκθετω ετσι, πως μοιαζουμε ιδιαιτερα σε αρκετα σημεια. Ενα ειναι οτι οταν εχω απιστευτη ενταση, οργη ή με πνιγει το κενο χαρακωνομαι και νιωθω ηδονη οταν το κανω, απολαμβανω τη θεα του αιματος, νιωθω ικανοποιηση, μου αρεσει που με ποναν τα ρουχα μου μετα κατα την επαφη με το δερμα, ειναι σα να με κανουν αισθητη, σα να μου κανουν παρεα.
    Επισης κι εγω με τη διατροφη αστα να πανε, με πιανει μανια.
    Δε χρειαζεται να μπω σε λεπτομερειες, καταλαβαινεις.
    Η ενταση μερικες φορες με κανει να νιωθω σα θηριο σε κλουβι, εχουν τρομαξει ανθρωποι βλεποντας με να σπαω πραγματα και οταν με εμποδιζουν θελω να κοπω. Ειναι σκληρα και αγρια ολα αυτα και δεν εχω καταλλαβει ακριβως τα γιατι. Με τους γονεις μου τα παω σχετικα καλα. Επισης καταλαβαινω αυτη τη σεξουαλικη μανια που αναφερεις. Ποτε δεν το εκανα εγω για να με συμπαθησουν ή κατι τετοιο, μου ηταν ξεκαθαρο. Παλι το κενο κρυβοταν απο πισω, μια ταση να δωθεις, απλως για να δωθεις, για να μην εισαι ο απολυτος κατοχος του κορμιου σου εστω για λιγο, γιατι εχουν πλακα οι αντιδρασεις των ανθρωπων, γιατι η κοιλια σου φωναζει κτλ
    Τον τελευταιο καιρο ειμαι καπως πιο ηρεμη, δηλ σε ενα χρονο εχω κοπει 3 φορες. Σεξουαλικα ειμαι σταθερη τα τελευταια χρονια. Καθως ειμαι σε μακροχρονιες σχεσεις.
    γ@μ@σ@τ@
    Ακολουθεις καποια αγωγη;

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    τι κοινα σημεια απ οτι μου λες ολα ιδια τα χουμε σχεδον.

    ναι με παρακολουθει γιατρος, μικρη πηγαινα σε εναν αλλον τοτε που δν το ελεγχα πολυ κ δαγκωνα τα παντα.απο πανω μ μεχρι αντικειμενα.

    παιρνω tudor,lamictal,wisperdon,xanax

    επαιρνα και ladose,rifocus,topepil αλλα δν εκαναν ιδιαιτερη δουλεια.

    εσυ?

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •