ολα καλά θα πανε
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    155

    ολα καλά θα πανε

    Έχει περάσει καιρός.Ειπα να μην μπω να μην ασχοληθώ,να μη ξαναγράψω.Συμβουλη και του ψυχολόγου.Αλλα κάπου θέλω και να νιώθω οτι υπάρχουν και άλλοι με το ίδιο πρόβλημα.Ειμαι σε φάση που προσπαθω ναελγξω
    τα ψυχοσωματικα μου.Παλευουμε τα μουδιασματα ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ
    και θα τα καταφερουμε.Δεν εχουμε τιποτα.
    Κανεις αλλος σε φαση προσπαθειας?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    my room
    Posts
    573
    Προσπάθεια και εγώ.. Να ξαναβρώ εμένα, με κάποιες βελτιώσεις βέβαια. Να εκτιμήσω αυτά που έχω και να βάλω ένα τέλος σε κάποιες συμπεριφορές που υπάρχουν χρόνια.. Να πάψω πια να είμαι ο κλόουν, το γελαστό παιδί και να κοιτάξω για μία φορά πραγματικά τον εαυτό μου. Να τον φροντίσω, να τον αγαπήσω.. Το σώμα μου και το μυαλό μου.. Που τόσο έχουν ταλαιπωρηθεί. Να αποδεχτώ επιτέλους ότι δεν έκανα κανένα έγκλημα, αρρώστησα.. Συμβαίνουν αυτά.. Να μου \"δώσω\" επιτέλους ένα ελαφρυντικό.. Και προπαντώς να μείνω μακριά από τον πατέρα μου, πρέπει.. Για το καλό μου.. Θα τα καταφέρουμε lilium, πάνω από όλα για μία ήρεμη ζωή...
    Απλά αγωνίζομαι με τα χαρτιά που μου έχουν μοιραστεί....

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    155
    φίλε/η μου αν και δεν εχουμε κοινο προβλημα, μακαρι να σου πανε ολα καλα να ισορροπήσεις και να σταθεισ στα ποδια σου.Αν καταλαβαινω καλα πρεπειι να εισαι πολυ μικρος/η και η ζωη ειναι μπροστα σου, αφησε τα ολα πισω και οπου κολήσεις ενας καλός ψυχολογος βοηθάει...Εγω προσπαθω να μη τυεφω τις φοβιεσ μου.Τισ βλεπω σαν ενα τερας που μου χτυπαει τη πορτα και θελει τροφη εγω προσπαθω να μην ανοιξω.στο τελος αυτο το τερας θα πεθανει απο ασιτία.Ετσι και οι φοβοι θελει δουλεια όμως.ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΤΥΧΗ!!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •