ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1

    ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ

    Έχω εκνευριστεί απίστευτα πολύ.Ο φόβος μετατρέπεται σε παράκληση στον Θεό να τιμωρηθούν κάποιοι...Χωρίζεις,σε διασύρει και όταν δει ότι δε σου καίγεται καρφάκι για το τι λέει χρησιμοποιεί άλλα κατινίστικα μέσα για να σε εκδικηθεί.Έκανα το τραγικό λάθος και του είχα εμπιστευτεί πράγματα,κάποια κατά λάθος,για άλλα πρόσωπα και κάθεται και τα λέει ο ανεκδιήγητος.Πράγματα σοβαρά.Οκ..πείτε εσύ φταις που το άνοιξες το ρημαδιασμένο.Ναι εγώ φταίω,το ξέρω και με μισώ γι'αυτό,αλλά που θα φτάσει η κακία του.Ας κάνει κακό σε μένα,τι του φταίνε οι άλλοι.Αυτός είναι που το παίζει ψυχούλα και καλό παιδί?Στο τσακ είμαι να τον πάρω τηλέφωνο

  2. #2
    Βασικά μάλλον θα το σβήσω το θέμα.Τι φταίτε κι εσείς και σας πρήζω.Άλλωστε,όπως λέει και στην περιγραφή για τα γενικά\"θέματα που δεν ταιριάζουν με την φιλοσοφία της κοινότητας\"να αποφεύγονται.

    Απλά από εκεί που ήμουν τόσο ήρεμη τώρα έχω τόσα νεύρα..

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Ελένη δεν μπορείς να σβήσεις το θέμα σου νομίζω. Θα σου απαντήσουν, απλώς λείπουν όλοι τώρα. Γιατί δεν τον παίρνεις τηλέφωνο; Τι λέει δηλαδή για τους άλλους; Αφού εσένα εκθέτει!

  4. #4
    Ελένη...έχεις άπόλυτο δίκιο. Ότι λέγεται σε ένα ζευγάρι, καλό είναι να μένει εκεί ακόμη και μετά το χωρισμό. Το έχω πάθει και ξέρω πόσο άσχημο είναι. Προφανώς δεν ήθελε να χωρίσετε και τώρα σε εκδικείται.....

  5. #5
    Και το να τον πάρω τηλέφωνο το σκέφτομαι σοβαρά...Αλλά από την άλλη λέω,δεν άκουγε παλαιότερα,τώρα θα ακούσει?Ίσως είναι και αυτό ένα κόλπο για να ασχοληθώ.Μα τι φταίνε να την πληρώνουν άλλοι?Θα με βρίσουν και με το δίκιο τους βέβαια.Δε με νοιάζει για το βρίσιμο,με νοιάζει όμως που θα πληγωθούν γνωρίζοντας πως μαθεύτηκε κάτι που δε θέλουν και φταίω εγώ γι\'αυτό

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Πωπω κατάλαβα. Ψυχολογικής υγείας είναι το θέμα ή σωματικής; Γιατί αν είναι σωματικής δεν μπορώ να καταλάβω που πειράζει. Αλλά να εκμυστηρεύεσαι στον σύντροφό σου και αυτός να τα κάνει βούκινο, ε δεν πάμε καλά. Εσύ δεν φταις σε τίποτα, γίνονται αυτά. Αυτό πρέπει να \'χεις στο νου σου. Να μην έχεις τύψεις, οκ?

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Αααα δεν είσαι χαζή. Δεν φταις εσύ για ότι έγινε, εσύ τα είπες στον πιο κοντινό σου άνθρωπο. Αυτός θα πρεπε να ντρέπεται και γνώμη μου είναι να τον πάρεις τηλέφωνο.

  8. #8
    Μήπως όμως όσο πιο πολύ ασχοληθώ μαζί του τόσο πιο πολύ θα αποζητά την εκδίκηση?αν δεν ασχοληθώ μπορεί να βαρεθεί κάποια στιγμή.Το μόνο που με νοιάζει είναι πως θα διορθωθεί αυτό που έγινε με το άτομο που σας ανέφερα.Διορθώνεται αυτό?

    Πάντως, κρυμμένος μέσα στο απρόσωπο,ψυχρό,ασφαλές γι\'αυτόν ίντερνετ,δε δίνει δεκάρα για το ποιον θα πληγώσει.Γιατί να μην υπάρχουν κάποια όρια γμτ...Καλό το ίντερνετ,αλλά πολύ κακό ταυτόχρονα...Αν πέσει σε διαστροφικά χέρια την πληρώνουν πολλοί....

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Όντως αυτό το πρόβλημα έχουμε δίπλα. Τελευταία όλο μπαίνουν πολλοί και βρίζουν και ρατσιστικά κιόλας. Πως εξαλείφεται αυτό το φαινόμενο; Πολύ απλά δεν εξαλείφεται. Ή μπαίνεις μέσα και τ\'ανέχεσαι ή δεν ξαναμπαίνεις. Δυστυχώς φαινομενικά αυτοί νικούν. :@

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •