ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΣΤΑΘΕΙΑ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 77
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    20
    ΔΟΡΑ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΕΣ ΟΙ ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΑΙ Η ΑΣΤΑΘΕΙΑ??

  2. #17
    Εμένα ήταν απο το άγχος, υπήρχαν μέρες που είχα απλά αστάθεια και μέρες που με το ζόρι σηκωνόμουν απο το κρεβάτι, αλλού πάταγα και αλλού βρισκόμουν.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Τζον ειναι μια απαντηση που ψαχνεις και πηγες σε γιατρους σωστα?

    Οι γιατροι δεν σου εδωσαν καμμια απαντηση?

    Τι παραπανω μπορουμε να προσφερουμε εμεις?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    20
    SpiralStaircase ΤΑ ΕΙΧΕΣ ΟΛΗ ΤΗ ΜΕΡΑ?

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Τζον πες τι σου απαντησαν οι γιατροι...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #21
    Ναι δεν σταμάταγαν καθόλου

  7. #22
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    20
    KEEP WALKING ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΠΑΛΙ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟΥΣ.ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΜΟΘ ΕΦΥΓΑΝ.ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΕΚΑΝΑ.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Φοβασαι να πας σε γιατρους αλλα εισαι ετοιμος να δεχτεις οτι μπαρουφα μπορουμε να πουμε εμεις...που ακομα και γιατροι να ειμασταν δεν μπορουμε να σε εξετασουμε μεσω νετ?

    Απο μας εχεις υποστηριξη μακαρι να σου πανε ολα καλα ...αλλα πρεπει να πας σε γιατρους.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Originally posted by john_john_
    ΔΟΡΑ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΕΣ ΟΙ ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΑΙ Η ΑΣΤΑΘΕΙΑ??
    τοοοσο εντονες που δεν ειχα αφησει γιατρο!
    προσπαθησε μια μερα να μην σκεφτεις αρνητικα..ναμην σκεφτεις ωχ παλι θα ζαλιστω!ωχ κατι εχω!

  10. #25
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    20
    ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΝΕΥΡΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΓΧΩΔΗΣ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΚΑΙ ΜΟΘ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΧΑΠΙΑ ΚΛΑΣΙΚΑ!ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΓΙΑ 1,5 ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΕΦΥΓΑΝ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ..

  11. #26
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    20
    ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΔΟΡΑ...

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εντωμεταξυ μπορεις να κανεις αναζητηση στο google με τις λεξεις κλειδια ζαλαδα ασταθεια , φανταζομαι το εχεις κανει. Αυτη την φορα θα πας σε γιατρο ή γιατρους και θα πεις το και το , οχι παω να κανω εξεταση αιματος , παω να κανω μαγνητικη κλπ. αλλα περιγραφη και θα μαζεψεις γνωμες επαγγελματικες.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΝΕΥΡΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΓΧΩΔΗΣ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΚΑΙ ΜΟΘ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΧΑΠΙΑ ΚΛΑΣΙΚΑ
    Συγγνωμη τζων με το τσιγγελι που λεει ο λογος θα στα βγαζουμε...πες πηγα σε ειδικους και ειπαν αγχωδη διαταραχη...τεσπα παλι σε γιατρο πρεπει να πας...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  14. #29
    Σε οφθαλμίατρο έχεις πάει?

  15. #30
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    20
    ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ KEEP WALKING ΑΛΛΑ....ΠΑΝΤΩΣ ΟΛΟΙ ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •