ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΣΤΑΘΕΙΑ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 77
  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    20
    ΣΕ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟ ΝΑΙ ΠΗΓΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ!

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ωραια αφου ειναι ψυχολογικο και αγχωδης διαταραχη πας σε ψυχολογο-ψυχιατρο.

    Περιεργο παντως...εγω νομιζα εχω αγχος και τρελαινομουν απο το αγχος αλλα ασταθεια δεν ειχα...θα μπορουσα να περιγραψω ποσο μαυρη ηταν η ζωη μου με το αγχος...εννοω οτι η ασταθεια θα ηταν το τελευταιο που θα με απασχολουσε.

    Τεσπα πηγαινε Δευτερα κιολας σε γιατρο...μην μασας.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    κοιτα..για να γραφεις εδω προφανως εχεις συνειδητοποιησει οτι ειναι ψυχολογικο ετσι?

  4. #34
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    20
    ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΔΟΡΑ ΜΟΥ..ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ..

  5. #35
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    20
    KEEP WALKING Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥ

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ελπιζω να μην με παρεμηνευσες και να πεις...τριχες δεν εχω αγχωδη διαταραχη...λολ γιατι και ολο αυτο που περνας δεν ειναι καλο ε?...φοβος κλπ.

    Πηγαινε σε γιατρο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #37
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    26
    John το ιδιο εχω και εγω!!!!Ειχα παει για μαγνητικη πριν 2 χρονια και τωρα παλι τα ιδια!!!Εχω αρχισει θεραπευτικη αγωγη εδω και 20 ημερες και τωρα αρχιζω να νιωθω λιγο καλυτερα.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    115
    Τζον ελα να πιαστουμε χερι χερι, ισως καταφερουμε να σταθουμε ορθιοι και να περπατησουμε. Το νιωθω κι εγω καθημερινα απο το πρωι μεχρι το βραδυ. Ειναι μια αισθηση οτι το προηγουμενο βραδυ ειχα πιει τον βοσπορο. Ολη την ημερα εχω την ζαλαδα και την ασταθεια και ειδικα μολις αγχωθω λιγο παραπανω η βγω απο το σπιτι, τοτε να δεις γλεντια, αλλου παταω κι αλλου βρισκομαι, αφου να φανταστεις δεν μπορει να περπατησει ενας υγειης ανθρωπος διπλα μου.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    Originally posted by john_john_
    ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΔΟΡΑ ΜΟΥ..ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ..
    δεν θα ειναι κ\'ατι πιο σοβαρό. αφού τα ίδια συμπτώματα είχες και τότε. απλά χαλάρωσε λίγο. όλοι οι άνθρωποι νιώθουν ζαλάδες απλά δεν δίνουν σημασία όσο οι αγχωτικοί.
    \'

  10. #40
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    20
    claire ΕΧΟΘΝ ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΣΤΑΘΕΙΑ ΟΛΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΟΜΩΣ??

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    υπάρχουν πολλές αιτίες για να έχει κάποιος ζαλάδες (ναι και ολη μέρα) πχ ιγμορίτιδες, πρόβλημα στο λαβυρινθο του αυτιο κτλ κτλ. δεν είναι όλα καταστροφικά. εσύ νομίζω δίνεις πολλή σημασία με αποτέλεσμα να τρομάζεις και να ανατροφοδοτείς τη ζαλάδα σου, που μάλλον έχει ψυχολογική βάση.

  12. #42
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    20
    ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ..Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!

  13. #43
    Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    cyprus
    Posts
    73
    το εχω και εγω...απο το πολυ αγχος λογω κοινωνικης φοβιας κουραζομαι τοσο και ζαλιζομαι και θελω να καθησω να ηρεμησω...δοκιμασε καποιο 4υχολογο...και σου ευχομαι πραγματικα να βρεις γρηγορα την ακρη...ειναι ασχημο αισθημα...χχχ

  14. #44
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    θεσσαλονικη
    Posts
    12
    John εχω παρομοια συμπτωματα με τα δικα σου εδω και 2 χρονια εχω κανει ολες τις εξετασεις κ μαγνητικη κ εξτασεις για καρκινικους δεικτες
    αλλα μου ειπαν οτι δν υπαρχει τιποτα και οτι ειναι καθαρα ψυχολογικο...

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    281
    Quote Originally Posted by βικακι View Post
    John εχω παρομοια συμπτωματα με τα δικα σου εδω και 2 χρονια εχω κανει ολες τις εξετασεις κ μαγνητικη κ εξτασεις για καρκινικους δεικτες
    αλλα μου ειπαν οτι δν υπαρχει τιποτα και οτι ειναι καθαρα ψυχολογικο...
    Γεια σου Βικακι.Αν το συνειδητοποιησεις αυτο που σου ειπαν οι γιατροι,οτι ειναι μονο ψυχολογικο,τοτε θα τα ξεπερασεις σιγουρα.Εχω ταλαιπωρηθει κι εγω πολυ μ'αυτα και ξερω οτι το πιο βασανιστικο ειναι οι σκεψεις οτι κατι εχεις παρα τα ιδια τα συμπτωματα.Εχεις παει σε καποιον ψυχιατρο/ψυχολογο αυτα τα 2 χρονια?

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •