ZOLOFT 50mg(αντικαταθλιπτικο).Εχει κανεις ιδεα για αυτα τα χαπια?Επερνε καποιος σε καποια θεραπεια?ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 50 of 50
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2022
    Posts
    210
    τα αντικαταθλιπτικα δεν εχουν καμια παρενεργεια...το ακουσαμε κ αυτο...να σαι καλα καλη συνεχεια επισης ...χαιρομαι που θα διαγραφω γρηγορα απο εδω και θα γλιτωσω απτην απολυτη παρανοια.
    Last edited by niaouris; 01-04-2022 at 12:27.

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by giorgosathens View Post
    Το είχα πάρει και το 2011 ξέχασα να το γράψω. Το 2004 το είχα πάρει μαζί με centrac. Τις υπόλοιπες φορές χωρίς κάποιο άλλο. Αλήθεια δεν μου δημιούργησε ποτέ εθισμό. Ίσα ίσα περίμενα πως και πως να το σταματήσω. Κ τώρα αυτό σκέφτομαι που το ξεκινάω από αύριο να περάσει ο καιρός να το σταματήσω.το μόνο λάθος μου ήταν ότι οπότε ένιωθα καλά και το σταματαγα έλεγα είμαι καλά και δεν έλυνα το πρόβλημα. Αυτή τη φορά είμαι αποφασισμένος με το που το σταματήσω να ξεκινήσω ψυχοθεραπεια να φύγει τελείως από πάνω μου γτ σε κάθε δύσκολη στιγμή θα το παθαίνω ξανά όπως και τώρα μετά από 6 χρόνια που είχα πάρει τελευταία φορά που χρειάστηκε να κάνω ένα χειρουργείο και πιέστηκα στο φουλ.
    Το γεγονός ότι το σταματας νωρίς είναι σωτήριο ώστε να μην λειτουργει εθιστικα.
    Για τώρα κανεναν άλλον που παίρνει 2 χρόνια ή 4 ή 7 η διακοπή είναι αδύνατη

  3. #48
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    27
    Quote Originally Posted by niaouris View Post
    την ποια;παιρνω ζολοφτ πολυ περισσοτερα χρονια απολους εδω.η μονη παρενεργεια ειναι οτι δεν ειχες ορεξη για σεξ;σοβαρα τωρα ;και βαζεις και χαχα στο τελος;θες να το πεις αυτο σε ατομα που εχουν πανω απο 20 παρενεργειες και τους εχει καταστραφει η ζωη απτο ζολοφτ κ που ειχαν σοβαρες τασεις αυτοκτονιας;παντως εισαι οτι πρεπει για εδω η διαχειριση θα σε κανει vip βασιλια εφοσον λες καλα λογια για πφιζερ και ζολοφτ. ξαναπες μου λιγο οτι το ζολοφτ δεν εχει καμια παρενεργεια....μολις το ακουσα επεσα κατω απτα γελια γιωργο ν σαι καλα....καιρο ειχα ν γελασω ετσι με την ψυχη μου
    Χαλάρωσε λίγο ... Αν μπορείς....
    Γενικώς είναι στάνταρ ότι το κάθε φάρμακο δεν πιάνει το ίδιο κανέναν οργανισμό ;) Όπως επίσης ο κάθε ο οργανισμός το λαμβάνει για άλλο σκοπό !

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by SFS View Post
    Χαλάρωσε λίγο ... Αν μπορείς....
    Γενικώς είναι στάνταρ ότι το κάθε φάρμακο δεν πιάνει το ίδιο κανέναν οργανισμό ;) Όπως επίσης ο κάθε ο οργανισμός το λαμβάνει για άλλο σκοπό !
    α μαλλον ειναι οτι αυτα τα χαπια καλυπτουν τα παντα... Απο καταθλιψη μεχρι κριση πανικου, απο διαταραχη αγοροφοβιας μεχρι ιδψχ, γενικα μοιαζει σαν να βρεθηκε κατι μαγικο που κανει δουλεια

  5. #50
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    7
    Α να το πάρω και εγώ τότε

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Έχει κανείς επίμονο βήχα μετά από καιρό από την νόσηση με κοβιντ?
    By Χριστίνα900 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 81
    Last Post: 10-05-2022, 22:56
  2. αντικαταθλιπτικά χάπια παρενέργειες και κίτρινες κάρτες ΕΟΦ
    By niaouris in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 32
    Last Post: 05-03-2022, 21:32
  3. Όλα αυτά που παθαινω λέτε ότι είναι ψυχοσωματικά?
    By Χριστίνα900 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 27-02-2022, 19:12
  4. Άγχος για αγωγή με αντικαταθλιπτικό
    By Elena_38 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 19
    Last Post: 30-01-2022, 22:05
  5. Εμμονή ιδέα και εμπειρίες
    By Jr1983 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 30-01-2022, 01:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •