ηρεμια μετα απο χωρισμο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 15 of 15
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    105

    ηρεμια μετα απο χωρισμο

    γεια σας ειμαι καινουργια θα ηθελα κ γω να σας πω με την σειρα μου το προβλημα μ και θα το εκτιμουσα πολυ αν με βοηθουσατε..ειχα μια σχεση 2 χρονια και ημασταν πολυ δεμενοι χωρισαμε ασχημα κ εκεινος προχωρησε αν κ ακομα κ τωρα ειναι χαλια απο οσο βλεπω κ μαθαινω καθε μερα και υποστηριζει οτι με λατρευει.για να μην πολυλογω τον βλεπω καθε μερα με την καινουργια του σχεση κ δεν μπορω να το αντιμετωπισω ειναι πολυ ασχημο θεαμα.εκεινος ρωταει καθε μερα για μενα απο τους κοινους μας φιλους διοτι δεν μιλαμε.οταν κοιταζομαστε τρεμουμε κ οι δυο κ ειμαστε χαλια αλλα αυτο δεν αλλαζει την κατασταση εχει μια σχεση κ γω ειμαι αναγκασμενη να τα βλεπω αυτα καθε μερα και δεν ξερω πως να το αντιμετωπισω πως να βρω την ηρεμια μ..

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    εγω αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι ακομα εχετε συναισθηματα ο ενας για τον αλλον..

    γιατι λοιπον το τελειωσατε?τι προβληματα ειχατε?το οτι εχει σχεση δεν λεει κατι μπορει να το εκανε για να σε ξεπερασει.

    μπορει να λεω κ βλακειες..πριν ποσο καιρο χωρισατε?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    105
    καταρχην σε ευχαριστω πολυ που μου απαντησες προχωρησε γιατι αυτο ηθελε,πανε σχεδον 9 μηνες αλλα οταν χωρισαμε ημασταν κ οι δυο σε καταθλιψη και βρισκομασταν κ ερωτικα κ πολλους μηνες μετα ενω ειχε σχεση κ μου ελεγε πως θα τα ξαναβρουμε αλλα μετα απο μια σειρα απο γεγονοτα χωρισαμε κυριολεκτικα δεν μιλαμε αν κ μετα απο οταν σταματησαμε να μιλαμε με επαιρνει καθε μερα με αποκρυψη κ ρωταει καθε μερα για μενα αλλα εγω καθομαι κ τα βλεπω ολα αυτα εδω κ τοσους μηνες..

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    τον θελεις ακομα?τι νιωθεις?

    σαν σχεση αλληλοεξαρτησης μου ακουγεται..

    αυτος πως πιστευεις νιωθει για εσενα?μηπως ρωταει απο απλο ενδιαφερον μιας κ εισασταν 2 χρονια μαζι?

    αν παλι δεν παιζουν καθολου αυτα που λεω εγω,τοτε απομακρυνσου..να μην πληγωνεσαι κ προχωρησε παρακατω.

    δεν ειναι ευκολο το ξερω.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    105
    ρωταει επειδη μ αγαπαει κ γιατι κ αυτος δεν ειναι καλα κ ειμαι σιγουρη για αυτο..απλα ξερεις τι?δεν θελει να αλλαξουν τα πραγματα οπως φαινεται και εγω ειμαι αναγκασμενη να τον βλεπω καθε μερα με την σχεση του κ αυτο με ποναει και δεν μπορω να ηρεμησω..και αυτο που θελω ειναι να τα ξαναβρουμε αλλα αυτο δε γινεται και θελω να ηρεμησω, τους βλεπω καθε μερα θελω δε θελω κ γινομαι χαλια.και δε ξερω πως να το αντιμετωπισω..αυτο που θελω περα απο το να τα ξαναβρουμε ειναι ηρεμια!!να μην φοβαμαι οτι σημερα που θα τους δω θα μαι χαλια.κ οσο αφορα τα αισθηματα μου για εκεινον ειναι πολυ δυνατα.τον ειδα μετα απο πολλους μηνες μονο του και τον πλησιασα χωρις να εχω σχεδιασει κατι και τον φιλησα στο μαγουλο κ αυτος ετρεμε και ουτε τωρα ειναι καλα αλλα εχει σχεση..

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    μα αφου τον αγαπας!λογικο ειναι καθε φορα που θα τον βλεπεις με την σχεση του να σου ραγιζει η καρδια!

    γιατι δεν συζητας μαζι του?δλδ μου φαινεται τρελο 2 ανθρωποι που αγαπιουνται να ειναι χωρια!

    εγω θα ειχα γυρισει την γη αναποδα!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    105
    γιατι δε μιλαμε και τυπικα εχει ξεκαθαρισει την θεση του και εχει περασει τοσος καιρος κ ποναει πολυ..εχουν γινει πολλα κ χω προσπαθησει πολυ για να γυρισει αλλα δεν τα χω καταφερει..εσενα ποια ειναι η γνωμη σ??

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    αφου λοιπον εχει ξεκαθαρισει την θεση του,μαζεψε τα κομματια σου κ προχωρα για αλλα λιμανια!

    δεν ειναι ευκολο αλλα μονο αν θα πας ενα βημα παρακατω θα μπορεσεις να προχωρησεις..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    105
    το πως δεν ξερω..αυτα τα βλεπω καθε μερα πως να ηρεμησω κ να προχωρησω οταν καθε μερα γινομαι χαλια ενω ξερω οτι μ αγαπαει??οταν τους βλεπω που ειναι αναποφευκτο τι να κανω?πως να αντιδρασω ??κ για να σ λεω κ την αληθεια δεν εχω την δυναμη να κανω κατι αλλο ειανι πολυ εντονα τα συναισθηματα μου κ οταν τους βλεπω ποναω πολυ κ εγω αυτο που θελω οπως σ ανεφερα κ πριν ειναι να ηρεμησω..

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    ετσι οπως το περιγραφεις ειναι μπρος γκρεμος κ πισω ρεμα..

    αφου σε αγαπαει λοιπον κ τον αγαπας κ εσυ τι σας κραταει μακρια..αυτο ομολογω δεν το καταλαβαινω..

    κ εν παση περιπτωση σ\'αγαπαει ωραια..ερωτικα σε θελει?τι σας κραταει μακρια?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    105
    εσυ τι θα εκανες στη θεση μ?απο την τελευταια φορα που μιλησαμε δηλαδη πριν πολυ καιρο πιστευει πως αν τα ξαναβρισκαμε δεν θα ειμασταν καλα,λεει πως χωρισαμε λογω τσακωμων αλλα ειμαι σχεδον σιγουρη πως χωρισαμε για να κανει αυτη την σχεση που εχει τωρα αλλα στην τελικη ουτε αυτος το αντεξε..

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    τωρα γινομαι παρορμητικη κ δεν το θελω..

    δεν θελω να σε επηρεασω αλλα εγω θα του μιλουσα!εφοσον ειναι ολα οπως τα λες!

    θα του ελεγα σ\'αγαπαω κ θελω να ειμαστε μαζι κ να ξαναπροσπαθησουμε,εσυ το θες μιστερ?

    διορθωστε ολα κακως κειμενα κ ξαναβρειτε τα,εφοσον πιστευεις οτι το θελει κ εκεινος..

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    105
    η ουσια ειναι οτι δε μιλαμε καθολου..μονο μεσα απο τον κοινο κολλητο μας μαθαινουμε τα νεα ο ενας του αλλου κ ξερει οτι θελω να τα ξαναβρουμε.απλα οταν χωρισαμε του πηρε παρα πολλους μηνες για να τηρησει την αποφαση που πηρε κ τωρα απλα την διατηρει για να μην γινουν παλι χαλια τα πραγματα για να μην πληγωσει την κοπελα του για τον κοσμο μπορει για ολα...ειναι μια σειρα απο γεγονοτα..εσυ αν δεν μπορουσες να το αλλαξεις και τους εβλεπες καθε μερα μαζι τι θα εκανες για να ηρεμησεις?η γενικα τι θα εκανες?

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    δλδ δεν μπορεις να αλλαξεις δρομο?εννοω γιατι αναγκαζεσαι καθημερινα να τον βλεπεις?

    οπως κ να εχει ειναι μια κατασταση που ποναει..προσπαθησε να μην τον σκεφτεσαι,βγες με καμια φιλη σου,

    κανε πραγματα να ξεχνιεσαι κ ο χρονος..ε που θα παει..θα σε γιατρεψει!

    υπομονη θελει κ να δεχτεις το γεγονος οτι..τελος!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    105
    μετα απο τον χωρισμο η παρεα μ διαλυθηκε γιατι ανηκε κ αυτος σ αυτη κ η αληθεια ειναι οτι νιωθω αρκετα μονη..ειμαστε στην ιδια σχολη κ τους βλεπω θελω δε θελω..δε θελω να με γιατρεψει δυστυχως να λλαξουν τα πραγματα θελω,κατι οτιδηποτε να αλλαξει..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •