αλλαγη χαρακτηρα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    105

    αλλαγη χαρακτηρα

    θελω να γινω ηρεμη,να μην ανοιγομαι τοσο πολυ,να μην στηριζομαι τοσο πολυ στους αλλους και ειμαι πιο ψυχραιμη κ να αντιμετωπιζω πιο ηρεμα τις ασχημες καταστασεις..αλλα δεν ξερω πως...


    θα ηθελα πολυ να ακουσω την γνωμη σας και την συμβουλη σας!ευχαριστω εκ των προτερων..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εγω θελω να γινω smarter , faster , stronger:P

    Μην με παρεξηγεις πλακα κανω

    Αν το θες με επιμονη και θεληση θα το πετυχεις αλλα αργα , βασανιστικα αργα και καποια στιγμη θα χρειαστει και αποδοχη του εαυτου σου πιστευω , να πεις το ωπα καλα ειμαστε εδω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Το ωπα καλα εντος εισαγωγικων γιατι για την αυτοβελτιωση ουκ εστι τελος...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    20
    με εκτιμηση...
    το να εισαι ηρεμη,καμια φορα εξαρταται και απο εξωτερικους παραγοντες..γι αυτο μην αγχωνεσαι..
    το να μην στηριζεσαι στους αλλους εξαρταται απο τη δικη σου αναγκη που σε σπρωχνει να το κανεις αυτο..
    για να εισαι ψυχραιμη,απλα μη δινεις σημασια..θελει λιγη δουλεια αυτο...μην αφηνεις τους αλλους απλα να καθοδηγουνε τις δικες σου σκεψεις να εισαι λιγο εγωιστρια οσον αφορα τις σκεψεις σου...γιατι ειναι μονο δικες σου...κανεις δεν μπορει να τις νιωσει πραγματικα,πραγματικα...μαθ ε να λες ναι αυτες ειναι οι σκεψεις μου....και ισως τοτε να μαζεψεις πιο αξιολογους ανθρωπους και καταστασεις που θα σε κανουν να νιωθεις πιο ανετα και πανω απ`ολα πιο δυνατη....και οταν σταματηση παλι να συμβενει αυτο,γιατι καποια στιγμη σταματα..τοτε συνεχισε...ολοι μασ,αλλαζουμε συχνα..πιο συχνα απ`οτι φανταζομαστε...και αυτο ειναι το καλο βαδιζουμε στα δικα μας και μονο μονοπατια... αγκαλιασμενη απο το φως... ενα πολυ καλο βιβλιο..(μικρο)ολοι ημαστε φτιαγμενη για καποιο σκοπο μα8ε να ζεις οπως και γω για να το βρεις.....

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    105
    εχω χωρισει και αναγκαζομαι να τον βλεπω με την σχεση του καθε μερα κ υποστηριζει οτι με λατρευει κ ρωταει καθε μερα για μενα διοτι δε μιλαμε..και μου ειναι πολυ δυσκολο να το αντιμετωπισω..

    εσεις τι θα κανατε στη θεση μ??εκει κολλαει κ οτι θελω να ειμαι ηρεμη κ ψυχραιμη και να μην στηριζομαι στους αλλους γιατι ετσι κ αλλιως και αυτοι δεν μπορουν να κανουν κατι για να αλλαξει η κατασταση...

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    20
    με εκτιμηση...
    οι ανθρωπινες σχεσεις δημιουργουνται πρωτα με τη συμπαθεια και καταληγουν στην αγαπη... ειναι λογικο να σε αγαπαει ακομα και επισης και συ...και ισως αυτο να συνεχιστει και για πολυ ακομα...ομως τα πραματα αλλαζουν...αυτος ο δρομος μπορει να σε βγαλει αλλου..ισως καπου καλυτερα...κρατα τα υγειη και πετα τα αρρωστα,τα αρρωστα σε κανουν να χανεις τον εαυτο σου...και αν δεν μπορεις να το καταφερεις...ξεκινα απο το να τον αποφευγεις η αυτον η το παρελθον...δες το απο αλλη οπτικη γωνια...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    105
    απλα ποναει πολυ αυτη η κατασταση κ μετα το χωρισμο ειμαι πολυ μονη κ θελω να αλλαξουν τα πραγματα και ειναι αναποφευκτο να μην τον βλεπω και ειναι πολυ σκληρο..

    πως να κρατησω τα καλα οταν τον βλεπω συνεχεια με την σχεση σου..?κ πως να ηρεμησω??

    σε ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σ.ηδη με εχεις προβληματισει θετικα..

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    105
    απλα ποναει πολυ αυτη η κατασταση κ μετα το χωρισμο ειμαι πολυ μονη κ θελω να αλλαξουν τα πραγματα και ειναι αναποφευκτο να μην τον βλεπω και ειναι πολυ σκληρο..

    πως να κρατησω τα καλα οταν τον βλεπω συνεχεια με την σχεση σου..?κ πως να ηρεμησω??

    σε ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σ.ηδη με εχεις προβληματισει θετικα..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •