εδω μας εχει βγει το ονομα αλλα δεν με απασχολει
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014

    εδω μας εχει βγει το ονομα αλλα δεν με απασχολει

    αυτο που με απασχολει ειναι αλλα το ονομα ειναι ενα θεμα λιγη ψυχραιμια χρειαζεται τριχες ...νεο γηπεδο, ποτε ξανα τετοια κολαση ξανα ποτε...χαχα το ονομα θα μας κυνηγα θα μας το χτυπαν οταν θελουν να με πληγωσουν η για να κανουν χαβαλε...δεν βαριεσαι, ειμαι εντυπωσισμενος απο την ανθρωπια τους αχαχαχα θα παω να αντιμετωπισω την δικια μου κολαση και οχι την δικη τους και θα την κανω παραδεισο...πικρα γιατι με απομονωσαν ,γιτι με αντιμετωπιζαν εξωπραγματικα....τωρα τι καθομαι και σας λεω, ελα ντε καθομαι και εγω και γραφω παιρνω δυναμη μη νομιζεται
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    712
    keep καλημέρα. Αν μου επιτρέπεις να σου κάνω μια ερώτηση. Βλέπεις κάποιον ψυχολόγο? Γνωρίζω ότι πηγαίνεις σε ψυχίατρο και παίρνεις φάρμακα αλλά η συμπεριφορά των γύρω σου έχει αφήσει ανεξίτηλα σημάδια στην ψυχή σου. Τα συζητάς όλα αυτά με κάποιον ειδικό?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    τελος
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    712
    Με συγχωρείς αν σε ενόχλησε η ερώτησή μου.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Originally posted by keep_walking
    τελος
    καλημερα λεει ο κοσμοοοοοοοοοοοοοοος

    τελος πρωι πρωι! ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    melissa το τελος ειναι για μενα...καιρος να κανω κατι...δεν γραφω πλεον στο φορουμ τι με απασχολει , δεν μπορειτε να με βοηθησετε ετσι κι αλλιως.

    Θα μπαινω που και που να απανταω κανα μηνυμα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    167
    σιγα μην βαλεις την γατα σου να κλαιει επειδη σου βγηκε το ονομα.
    αυτα τα ξεπερασαμε ειπαμε.
    οπου κιαν δεις σημερα υπαρχει καποιος με ψυχολογικα.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Το προβλημα δεν ειμαι εγω...μια χαρα ειμαι. Οκ ειπαμε εχουμε ψυχωση το παμε και το ξαναπαμε , OMG δεν επρεπε ισως να το αναφερω ποτε , να γραφω απλως προβληματισμους.

    Ευχαριστω το φορουμ μου προσφερε οτι μπορουσε , τωρα ειμαι εγω...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    167
    Μονο εσυ μπορεις να βοηθησεις τον εαυτο σου.Σε εχει βοηθησει καθολου το φορουμ ?Εσυ και ο γιατρος σου.
    Τι σε λενε τρελο?Καλυτερα τρελος παρα να μαλακας.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ειπα το φορουμ με βοηθησε τα μεγιστα....με κρατησε ζωντανο , μου εδωσε αυτοεκτιμηση ,αυτοπεποιθηση κλπ...και τωρα ειμαι εγω...δεν χρειαζομαι κατι αλλο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    167
    Αυτο ειναι καλο κιπ μπραβο.Μακαρι να μπορουσα και εγω να αποκτεισω αυτοεκτιμηση κλπ κλπ απο εδω.Απο βδομαδα ξεκιναω βελονισμο.Πασχω απο εντονο στρες με κρισεις πανικου 2 χρονια.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Θα τα καταφερεις auroula...γιατι αλλαξες ονομα?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    167
    σσσσσσσ εχεις πμ.οσα κιαν αλλαξω δεν θα σε ξεχασω και παντα θα σε νοιαζομαι.οσα μπαν κιαν φαω κιπ.
    εμενα πρεπει να λενε τρελη κανονικα χεχεχε.
    αυρα λενε τον σκυλο της γειτωνησας αλλα επειδη ειδη υπαρχει εδω μια Αυρα το εκανα αυρουλα.:P.
    Εγω παντως καλα παω σταθερα αλλα χρειαζομαι βοηθεια να ερθω στα ισια μου.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •