άγχος, έκτακτες συστολές και τρελός φόβος - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 61 to 75 of 103
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Κοντα σου
    Posts
    421
    Να σαι καλα Ιρις.Αντε να ηρεμησεις και συ και να δεις οτι ολα θα ειναι καλυτερα.
    11/12/2006

  2. #62
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    29
    γειά σας και απο εμένα και καλώς σας βρήκα. είμαι 36 χρονών και έχω και εγώ πρόβλημα με το άγχος μου.Είμαι πατέρας 3 μικρών αγοριών και εδώ και αρκετά χρόνια έχω και εγώ έκτακτες συστολές ,άλλες φορές μια δύο και άλλες για ώρες μαζί με κρίση πανικού.
    τα συμπτώματα τα ξέρετε και δεν αναφέρομαι σε αυτά ,έχω και εγώ κάνει ένα σωρό εξετάσεις και όλα ήταν (και είναι) καλά ,αλλά μερικές φορές νιώθω και εγώ πως ήρθε η ώρα μου και να σου ακόμα μια ε.σ. να και μια ακόμα και μετά και μια κρίση για να μην την ξεχάσω και το μυαλό πάντα στο κακό ,και .........

    να μην τα ξαναλέω, αυτά και περαστικά μας.

  3. #63
    Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    ATHENS
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by stilvie View Post
    Τις έκτακτες εγώ κάποιες φορές τις περνάω τελείως επιπόλαια αλλά κάποιες άλλες μου κόβονται τα πόδια. Χθες το πρωί ας πούμε ένιωσα ένα κενό στο λαιμό μου και μετά από λίγο την καρδιά μου να κάνει έναν δυνατό χτύπο. Και πραγματικά δεν ένιωσα σημασία. Το βράδι όμως την ένιωσα για τα καλά. Ένιωσα πάλι αυτό το άδειασμα και τον χτύπο μετά και με κατέκλυσε ένα απίστευτο άγχος και πανικός ότι κάτι μου συμβαίνει. Σήμερα που είμαι γενικά χάλια, όταν πάω να πάρω βαθιά ανάσα νιώθω τις περισσότερες φορές αυτό το άδειασμα, χωρίς όμως να ακολουθείται πάντα από χάσιμο παλμού. Κάποιες φορές είναι πραγματικά τρομακτικό. Επίσης όταν έχω άγχος τις νιώθω και όταν κάθομαι σε καρέκλα απότομα.
    Γειασου stilvie...το ξερω οτι παει καιρος που εγραψες αυτο το μηνυμα αλλα διαβαζοντας το βρηκα τον εαυτο μου μεσα σε αυτο!Ακριβως με τον ιδιο τροπο αντιλαμβανομαι και γω τις αρρυθμιες.Βυθισμα,κενο στο λαιμο και μετα δυνατους χτυπους στην καρδια μεχρι να επανελθει στους φυσιολογικους ρυθμους.Ειναι πολυ τρομακτικο.Εσυ εκανες κατι γιαυτο?Σου περασαν?Δεν ξερω αν θα δεις το μηνυμα αλλα αν το δεις θα το εκτιμουσα πολυ να μου απαντησεις.Σε ευχαριστω πολυ

  4. #64
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4
    ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΙ ΑΠΛΑ ΔΕ ΧΕΡΟΥΝ ΤΙ ΤΟΘΣ ΓΙΝΕΤΕ.ΟΙ ΕΚΤΑΚΤΕΣ ΣΥΣΤΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ,ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ.ΕΠΙΣΗΣ Ι ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ ΤΟΝ ΥΡΟΝ ΑΠ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΠΙΕΖΕΙ ΤΙ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΙ ΕΚΤΑΚΤΕΣ.ΚΟΠΣΤΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΠΕΡΙΟΡΙΣΤΕ ΤΟ ΑΛΚΟΟΛ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΟΣΤΕ.ΕΧΟ ΕΚΤΑΚΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΑ ΣΑΣ ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΙ ΕΚΤΑΚΤΕΣ ΟΤΑΝ ΠΑΤΕ ΝΑ ΧΑΠΛΟΣΕΤΕ Ι ΚΑΘΕΣΤΕ ΑΠΟΤΟΜΑ ΣΟΣΤΑ?ΟΤΑΝ ΚΙΝΕΙΣΤΕ Ι ΟΤΑΝ ΤΡΕΧΕΤΕ ΔΕ ΣΑΣ ΠΙΑΝΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ..ΟΠΟΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑ,,ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΑ.ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΧΟΥΝ ΕΧΑΡΣΕΙΣ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΚΤΑΚΤΕΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΠΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΓΟ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ ΕΧΟ ΕΚΤΑΚΤΕΣ ΟΤΑΝ ΚΑΘΟΜΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΟΡΑ Ι ΟΤΑΝ ΧΑΠΛΟΝΟ.ΕΝΑΣ ΓΝΟΣΤΟΣ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΣ ΠΑΝΤΟΣ ΑΠ ΤΟΥΣ ΚΟΡΥΦΑΙΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ Ο ΤΟΥΤΟΥΖΑΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΟΙ ΕΚΤΑΚΤΕΣ ΣΥΣΤΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΔΕΙΧΗ ΓΕΡΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ.ΑΡΑ?ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΟΠΟΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΘΑ ΦΕΥΓΟΥΝ.

  5. #65
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4
    και συγνωμη για την ορθογραφια ειμαι συνιθισμενοσ απο τα greeklish

  6. #66
    pano αληθεια λες οτι ο καρδιολογος σου ειπε οτι οι εκτακτες συστολες ειναι αποδειξη γερης καρδιας ή το λες για να μας παρηγορησεις? εγω εχω καθε μερα αρκετες υπερκοιλιακες εκτακτες συστολες και ενω εχω περασει απο αρκετους καρδιολογους δεν εχω πειστει οτι δεν εχω τπτ..τωρα ετοιμαζομαι να παω και σ αλλον που θεωρειται κορυφη! δεν γινεται να εξαφανιστουν οπως ήρθαν?δεν την παλευω μου εχουν χαλασει την ποιοτητα της ζωης μου!νομιζω οτι θα πεθανω το βιωνω καθε μερα!

  7. #67
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4

    ektakes sustoles

    Quote Originally Posted by panoss View Post
    και συγνωμη για την ορθογραφια ειμαι συνιθισμενοσ απο τα greeklish
    murto apla xalarose,...exeis paei se kardiologous kai akomh fobase?e ti fobase?tha fugoun otan tha stamathseis na tis dineis shmasia kai na mi fobase,,kai na perpatas i kai na trexeis arketa kai tha deis,,exo exo ektaktes mia zoh.kai eixa kai paroxuntikes uperkoiliakes taxukardies,,de xero an to xeis pathei pote..pou arxizei xafnika i kardia na baraei me 180 ktupous to lepto kai xafnika stamatane,,,fadazese,,kai de fobame,,,ti fobase mi pethaneis more apo ektaktes sustoles pas kalaa?suneltheeee kai zeise,,bgess xalarose pies kai kapou kapou kana ouiskaki kai tha deis...

  8. #68
    σ ευχαριστω pano μου έδωσες κουράγιο!τι ουισκάκι? εγω εχω κοψει τελείως ποτα, αναψυκτικα και καφεδες! ποσα χρόνια το έχεις αυτο το πρόβλημα? και δεν σε φοβιζουν καθόλου αυτα τα σκιρτήματα στην καρδια που νιώθεις? πως τα χεις καταφέρει? μπράβο!ξερεις αν οι υπερκοιλιακές είναι πιο σοβαρες απο τις κολπικές και τις κοιλιακές? αν και ο καρδιολόγος δεν ειχε δωσει σημασια..εγω εναν πανικό τον παθαίνω καθε φορα που ξεκινάνε..εχεις παρει καποιο φάρμακο ποτέ η το προσπαθείς μόνο σου? παντως γυμναστηριο σκέφτομαι να ξεκινήσω! σ ευχαριστώ και παλι..

  9. #69
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4
    δε πηρα ποτε κανενα φαρμακο.αλλωστε δεν υπαρχουν αθωα αντιαρυθμικα να το θυμασαι αυτο.αφου πηγεσ καρδιολογο και η καρδια σου ειναι μια χαρα τι φοβασε?εδο ενασ φιλοσ μου παιζει ποδοσφαιρο με κολπικεσ συστολεσ ρε σι,του εδοσε το οκ ο αθτλιατροσ και εσυ φοβασε?οι υπερκοιλιακεσ ειναι οι πιο αθοεσ απ οτι γνοριζο..παθαινεισ και εσυ υπερκοιλιακεσ ταχυκαρδιεσ ι μονο εκτακτεσ?παντοσ και οι δυο τυποι ειναι αθωεσ σε μια υγειεσ καρδια,αρα μι φοβασεεεεεε...αμα σου λεο εγο...εχο χρροονια με τι καρδια,,,εχο μαθει τα παντακαι στισ εκτακτεσ παιζει πολυ μεγαλο ρολο το αγχοσ..αρα γερο στομαχι να εχεισ και οι συστολεσ θα φυγουν..απλα μι φοβασε...

  10. #70
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    2
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ FORUM!
    ΣΑΣ ΕΧΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!
    ΒΡΗΚΑ ΤΗ ΛΥΣΗ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΣ! ΤΕΛΟΣ ΠΙΑ ΣΤΙΣ ΕΚΤΑΚΤΕΣ ΣΥΣΤΟΛΕΣ Ή ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΙΘΗΤΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΟΥΝ!
    ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ ΤΡΟΠΟ , ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΦΥΣΙΚΟ , ΧΩΡΙΣ ΦΑΡΜΑΚΑ...ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΑΝΕΞΟΔΑ!

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    116
    Quote Originally Posted by THEOFANISS View Post
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ FORUM!
    ΣΑΣ ΕΧΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!
    ΒΡΗΚΑ ΤΗ ΛΥΣΗ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΣ! ΤΕΛΟΣ ΠΙΑ ΣΤΙΣ ΕΚΤΑΚΤΕΣ ΣΥΣΤΟΛΕΣ Ή ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΙΘΗΤΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΟΥΝ!
    ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ ΤΡΟΠΟ , ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΦΥΣΙΚΟ , ΧΩΡΙΣ ΦΑΡΜΑΚΑ...ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΑΝΕΞΟΔΑ!
    ακούμε... :D

  12. #72
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    2
    ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥΣΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΑ!ΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΣ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΨΗΝ ΟΤΙ ΕΚΤΑΚΤΕΣ ΣΥΣΤΟΛΕΣ, ΥΠΕΡΚΟΙΛΙΑΚΕΣ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΕΣ ΚΤΛ. ΠΟΥ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΣΕ ΨΥΧΟΓΕΝΕΙΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑ (ΒΑΣΙΚΗ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ) ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΘΕΡΑΠΕΥΤΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΥΙΟΘΕΤΗΣΗ ΠΙΟ ΥΓΕΙΙΝΟΥ ΤΡΟΠΟ ΖΩΗΣ , ΤΟΣΟ ΣΕ ΕΠΙΠΕΔΟ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΕ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ! ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΙ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ "ΣΒΗΣΙΜΑΤΑ" ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΚΩΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ , ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΟ ΣΤΡΕΣ! ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΣΥΧΝΑ ΓΕΥΜΑΤΑ,ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΝΑΣ ΠΙΟ ΣΩΣΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΤΩΝ ΜΑΚΡΟΘΡΕΠΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΑΤΙΚΩΝ!ΑΛΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΝΟΥΜΕ ΝΕΡΟ ΜΕ ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΥΣΧΕΡΑΙΝΕΤΑΙ Η ΠΕΨΗ, ΚΑΘΩΣ ΑΡΑΙΩΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΓΑΣΤΡΙΚΑ ΥΓΡΑ ΤΟΥ ΣΤΟΜΑΧΟΥ! ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ,ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΠΑΝΙΚΟΒΑΛΛΟΝΤΑΙ, ΑΛΛΑ ΕΦΟΣΟΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΥΓΙΕΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΤΟΤΕ ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΜΙΑ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΘΑ ΣΥΜΒΑΛΕΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ ΕΝΟΣ ΠΙΟ ΙΔΑΝΙΚΟΥ ΒΑΡΟΥΣ(ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΙΣΟΡΡΟΠΗΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ) ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΕΙΩΣΗ ΤΟΥ ΑΓΧΟΥΣ , ΚΑΘΩΣ Η ΑΣΚΗΣΗ ΔΡΑ ΑΓΧΟΛΥΤΙΚΑ!
    Η ΙΔΕΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ , ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΠΡΟΣΕΛΘΟΥΝ, ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ, ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΠΑΡΕΑ ΕΝΑ ΠΟΤΟ, ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ,ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΟΥΜΕ "OI ΕΚΤΑΚΤΟΙ".
    ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ, ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΑΛΑΣΣΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΚΟΙΝΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΘΑΡΥΝΤΙΚΟ, ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ, ΚΑΘΩΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΛΗ ΜΙΑΣ ΟΜΑΔΑΣ, ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ , ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΟΥΜΕ, ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ, ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑΞΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ! ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΚΛΑΙΓΟΜΑΣΤΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΘΟΝΕΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Ή ΝΑ ΣΠΑΤΑΛΑΜΕ ΑΔΙΚΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΜΑΣ ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ!!ΚΑΙ ΔΕ ΦΤΑΙΝΕ!!ΑΠΛΩΣ ΔΕ ΞΕΡΟΥΝ! ΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΕΝΑ HOLDER ΠΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟ CAMPING ΣΤΗΝ ΕΥΒΟΙΑ! ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ! ΚΑΙ ΜΑΣ ΦΕΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΕΚΤΑΚΤΕΣ!! ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑ!!
    ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ!!!! ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΟ HOLDER ΓΙΑ 15 ΦΟΡΑ??
    ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΙΔΕΕΣ , ΑΛΛΑ ΠΡΩΤΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΗ! ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ.....

    '

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    271
    Όλοι εσείς που ξεκινήσατε το θέμα με τις αρρυθμίες που είστε τι κάνετε τώρα???

  14. #74
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    298
    Quote Originally Posted by THEOFANISS View Post
    ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥΣΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΑ!ΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΣ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΨΗΝ ΟΤΙ ΕΚΤΑΚΤΕΣ ΣΥΣΤΟΛΕΣ, ΥΠΕΡΚΟΙΛΙΑΚΕΣ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΕΣ ΚΤΛ. ΠΟΥ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΣΕ ΨΥΧΟΓΕΝΕΙΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑ (ΒΑΣΙΚΗ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ) ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΘΕΡΑΠΕΥΤΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΥΙΟΘΕΤΗΣΗ ΠΙΟ ΥΓΕΙΙΝΟΥ ΤΡΟΠΟ ΖΩΗΣ , ΤΟΣΟ ΣΕ ΕΠΙΠΕΔΟ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΕ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ! ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΙ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ "ΣΒΗΣΙΜΑΤΑ" ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΚΩΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ , ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΟ ΣΤΡΕΣ! ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΣΥΧΝΑ ΓΕΥΜΑΤΑ,ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΝΑΣ ΠΙΟ ΣΩΣΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΤΩΝ ΜΑΚΡΟΘΡΕΠΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΑΤΙΚΩΝ!ΑΛΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΝΟΥΜΕ ΝΕΡΟ ΜΕ ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΥΣΧΕΡΑΙΝΕΤΑΙ Η ΠΕΨΗ, ΚΑΘΩΣ ΑΡΑΙΩΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΓΑΣΤΡΙΚΑ ΥΓΡΑ ΤΟΥ ΣΤΟΜΑΧΟΥ! ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ,ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΠΑΝΙΚΟΒΑΛΛΟΝΤΑΙ, ΑΛΛΑ ΕΦΟΣΟΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΥΓΙΕΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΤΟΤΕ ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΜΙΑ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΘΑ ΣΥΜΒΑΛΕΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ ΕΝΟΣ ΠΙΟ ΙΔΑΝΙΚΟΥ ΒΑΡΟΥΣ(ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΙΣΟΡΡΟΠΗΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ) ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΕΙΩΣΗ ΤΟΥ ΑΓΧΟΥΣ , ΚΑΘΩΣ Η ΑΣΚΗΣΗ ΔΡΑ ΑΓΧΟΛΥΤΙΚΑ!
    Η ΙΔΕΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ , ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΠΡΟΣΕΛΘΟΥΝ, ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ, ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΠΑΡΕΑ ΕΝΑ ΠΟΤΟ, ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ,ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΟΥΜΕ "OI ΕΚΤΑΚΤΟΙ".
    ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ, ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΑΛΑΣΣΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΚΟΙΝΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΘΑΡΥΝΤΙΚΟ, ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ, ΚΑΘΩΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΛΗ ΜΙΑΣ ΟΜΑΔΑΣ, ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ , ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΟΥΜΕ, ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ, ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑΞΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ! ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΚΛΑΙΓΟΜΑΣΤΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΘΟΝΕΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Ή ΝΑ ΣΠΑΤΑΛΑΜΕ ΑΔΙΚΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΜΑΣ ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ!!ΚΑΙ ΔΕ ΦΤΑΙΝΕ!!ΑΠΛΩΣ ΔΕ ΞΕΡΟΥΝ! ΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΕΝΑ HOLDER ΠΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟ CAMPING ΣΤΗΝ ΕΥΒΟΙΑ! ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ! ΚΑΙ ΜΑΣ ΦΕΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΕΚΤΑΚΤΕΣ!! ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑ!!
    ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ!!!! ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΟ HOLDER ΓΙΑ 15 ΦΟΡΑ??
    ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΙΔΕΕΣ , ΑΛΛΑ ΠΡΩΤΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΗ! ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ.....

    '
    Ρε φίλε πλάκα μας κάνεις;Εδώ οι καλύτεροι ηλεκτροφυσιολόγοι ακόμη δεν ξέρουν εαν οι έκτακτες μπορεί να προκληθούν απο γαστρεντερικά προβλήματα.Τι μας λες τώρα;Ο ΜΟΝΟΣ τρόπος να μάθεις απο πού προέρχονται οι έκτακτες συστολές είναι η ηλεκτροφυσιολογική μελέτη.

  15. #75
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    απο ολα αυτα που εγραψες θε επισημαινα αυτο:
    δεν ήθελα να μιλήσω σε κανέναν.
    ως αφορμη για αυτο
    ίσως έπαθα κρίση πανικού, το απέδωσα στην ένταση των

Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •