η μοναξια ποναει ή η επαφη με αλλους??
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    105

    η μοναξια ποναει ή η επαφη με αλλους??

    τι ειναι προτιμοτερο να εισαι πολυ μονος ή να εισαι με ανθρωπους που δεν σε νοιαζονται ιδιαιτερα και δεν σε καταλαβαινουν???

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν υπαρχει απαντηση...εξαρταται απο την ιδιοσυγκρασια σου και το τι θελεις.

    Παντως το να συμβαδισεις με αλλους θα γινει μονο με την εντρυφηση και τους θησαυρους παλι μονο ετσι θα τους βρεις.


    Το αλλο ειναι μονοδρρομος.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    105
    δεν γνωριζω αν ειναι καλυτερα να κανω παρεα με καποιους ανθρωπους που ειναι καλοι απλα δεν με καταλαβαινουν ιδιαιτερα και μαθαινω ασχημα πραγματα απο αυτους τα οποια με πονανε...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Χμ δεν θα επρεπε να συμβουλευω στις σχεσεις...ελπιζω να μην εχεις πεσει στο λακο με τα φιδια που λεμε λολ.

    Τι να σου πω d_o λιγοι και καλοι...ακομα και ενας μπορει να ειναι αρκετος πολλες φορες.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    105
    υπαρχει καποιος καλος φιλος που δυστυχως ομως απο αυτον μαθαινω πολυ ασχημα πραγματα, χωρις να φταιει αυτος, για τον πρωην μου και δεν ξερω αν ειναι προτιμοτερο να κοψω την παρεα μαζι του και να μεινω μονη γιατι αυτη την περιοδο ειναι ο μονος ανθρωπος που χω κοντα μου ή να συνεχισω να κανω τοσο πολυ παρεα μαζι του αλλα να μαθαινω πραγματα που με βαζανιζουν??

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ο πρωην σου ειναι πρωην οπως το\'πες. Ο φιλος ειναι φιλος...δεν ξερω αν λεει αληθειες ή ψεμματα αν ειναι αυτο που σε πειραζει αλλα ο πρωην τελειωσε. Φυσικα αν λεει ψεμματα και ανακριβειες τιθεται ενα θεμα....αλλα γιατι εσυ μιλας για τον πρωην? Αλλαξτε κουβεντα , υπαρχει το...συμπαν εκει εξω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    105
    απλα μαθαινω τι κανει ο πρωην απο τον φιλο μου και υπαρχουν στιγμες που ειμαι αδυναμη και δεν μπορω να μην ρωτησω..σε ευχαριστω πολυ που με βοηθησες!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •