ΑΠΟΤΟΜΕς ΑΛΛΑΓΕΣ ΔΙΑΘΕΣΗΣ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ Κ ΤΑ ΧΑΝΩ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135

    ΑΠΟΤΟΜΕς ΑΛΛΑΓΕΣ ΔΙΑΘΕΣΗΣ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ Κ ΤΑ ΧΑΝΩ

    Θελω να αυτοκτονισω............αναρωτιε μαι αν θα λειψω σε κανεναν....θα ρθει πολυς κοσμος στην κηδεια στανταρ εχω πολους γνωστους. την φαντασιωνομαι που κ που.

    δν ειναι σωστο το ξερω.........αλλοι πεθαινουν χωρις λογο γτ να δωσω το δωρο που εχω κ λεγεται ζωη.

    αλλα εχω ξενερωσει την ζωη μου. μια ετσι κ μια πανε ολα πριμα!να οι αντρες γυρω μ να τα παντα τελεια!κ ξαφνικα ενα μπαμ κ ολα σκατα κ ολοι παλι με γραφουν κ νιωθω συναισθηματικα κενη. 2 μερες στην σειρα εχω δει στον υπνο μ καποιους παλιους μου νεκρους.δν ξερω τι σημαινει αυτο

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    σημαινει οτι εισαι ταραγμενη, αυτο σημαινει...
    επειδη καποιες σκεψεις τις αυτοκτονιας σου τις κανεις οπως λες κι εσυ,για το μετα,το οποιο φαντασιωνεσαι κιολας, δλδ το πως θαναι στην κηδεια, ποιοι θα στεναχωρηθουν και ποσο, οπως καναμε μερικοι παιδακια δλδ,οταν μας στεναχωρουσαν οι γονεις και θελαμε να τους εκδικηθουμε....
    να εχεις κατα νου οτι αυτη η φαντασιωση δεν πραγματοποιειται....
    γιατι εσυ μπορει να περιμενεις να δεις σαν παρασταση την κηδεια σου αλλα μετα το τελος να μην υπαρχει τιποτε...
    παγωμαρα...
    κενο...
    σκοταδι...
    καπως χειροτερα ετσι ε?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    ελα ρε me_vs_myself ... η ζωη εχει τα πανω και τα κατω της....μην το βαζεις κατω
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    τι γινετε ρε παιδια, τις τελευταιες μερες πολυ αυτοκτονικο εχει πεσει!

    συνελθετε!! :D
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    αμα δν ειχαμε κ τετοια εδω θα μασταν στο allou fun park.

    Εχω κ τον μαλακομαγνητη στους αντρες κ γινεται ακομα χειροτερο

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μισω τους παντες παλι σμρ.αμα πια 1 φορα κτ στραβα πανε ΟΛΑ.με επιασε βουλιμια, 2 μερες τωρα........ο καινουργιος μ γκομενος με γραφει στα @@ του, δν μακουει κανεις κ η ενταση ειναι τεραστια τοσο ποθ γδερνομαι συνεχεια............τρωω κ γδερνομαι......μισω το πετσι μ το σωμα μ ολοκλιρο δν αντεχω

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    παρε ενα σακο του μποξ και βαλτον στο δωματιο σου θα σου κανει καλο πιστευω α και κατι αλλο ο καινουργιοσ γκομενοσ θελει αλλαγη με τον παλιο καλο γκομενο αν αυτο γινεται

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Eίχα μια σκασίλα ποιος μαλάκας θά\'ρθει στην κηδεία μου όταν ψοφήσω.Αφού δε θα το ζω εγώ,τι σόι απόδειξη αγάπης είν\'αυτή,για το πνεύμα μου το αθάνατο;:D
    Δε σε κοροιδεύω,χιούμορ κάνω me-vs.Aλλά κάτσε και επεξεργάσου το κι έτσι,άντε νά\'χεις κι εκατό εκατομμύρια κόσμο.Εσένα θα φάνε τα σκουλήκια κι αυτοί θα πάνε να φάνε μετά την κηδεία.Μάλλον αυτή η εικόνα σε ανεβάζει ψυχολογικά,γιατί εισπράττεις μία ικανοποίηση στην φαντασίωση του θρήνου όσων σε αγαπούν.Αν μετρήσεις από όσους θα έρχονταν,μόνο πέντ-έξι θα σε έκλαιγαν φιλενάδα \"αληθινά\",όσοι είναι κοντά μας δεν είναι πραγματικά οι εκατοντάδες,είναι γνωστοί μεν,αλλά,κλπ.

    Αυτό με το μαλακομαγνήτη ψάχτο.Υπάρχουν ισχυρές ενδείξεις ότι όσοι τον έχουν δίνουν οι ίδιοι το σινιάλο,\"έλα μλκα,σε παίρνει\"...;)
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    +10 στο απο πανω.

    + κ αυτοι που κλαινε, παρα πολλες φορες κλαινε οχι γιατι πεθανε ο νεκρος κ θα τους λειψει, αλλα γιατι κανουν προβολη της δικης τους κηδειας, ουσιαστικα δλδ κλαινε για τον δικο τους μελλοντικο θανατο! αν εσυ πεθαινες κ αυτοι ειχαν συμβολαιομε την αθανασια, θα σου ελεγα εγω αν θα κλαιγανε! :D
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    χαχαχαχαχα καλα φοβερο αυτο που ειπες παραπανω ελιωσα!μ φτιαξες την διαθεση!!!!!!\'\'εσενα θα φανε τα σκουλικια κ αυτοι θα πανε να φανε μετα την κηδεια\'\' φοβερο!δεν παρεξηγιεμαι με τπτ εγω εδω μεσα σχεδον ολους δν σας ξερω αλλα σας βλεπω σαν αδερφια μ ειναι το μονο φορουμ που δν τσακωνονται κ δν ξεκατινιαζονται!

    κατα τ αλλα , ο νεος γκομενος θα ρθει σμρ να δουμε θα συζητησουμε. μ την δινει που το καρμα μ ειναι τετοιο που βρισκω συνεχεια γκομενους του ιδιου στυλ.μοιαζουν δεν μοιαζουν εξωτερικα. ο τελευταιος ειναι ακριβως το στυλ που μαρεσει (εχω αδυναμια στους τυπους με ξυρισμενο κεφαλι κ ανοιχτοχρωμα ματια κ γραμμωμενο σωμα) στυλ αλητη πεζοναυτη ενα πραμα. ο πρωην μ ηταν πολυ φλωρε, οποτε ο νεος μ φαινεται πιο αλανι αλλα κ παλι στισ συνηθειες μαζι μου ειναι το ιδιο.

    ελεγα στην μανα μ πριν οτι ολοι οσοι ειχα ηταν ανεκτοι μαζι μ σε ο,τι εκανα δν μ φωναζαν δν με ζηλευανε κ δν μ καναν ελεγχο ποτε!δν το χω ζησει ποτε αυτο κ θα θελα να το χα να δω πως ειναι.

    περα απο αυτα......με εχει πιασει τοσο ασχημο ψυχολογικο.....3 μερες τωρα τρωω σαν να μν με νοιαζει...ελπιζω αν συνεχιστει αυτο μεχρι τελος της βδομ να μν παχυνω..............σμρ το πρωι με επιασε τρελη βουλιμια κ κατεβασα καποια ποσοτητα τροφης κ την εκανα εμετο,,,,,,,,,,πηρα τον γιατρο να παω αυριο...μηπως με βοηθησει....ξεκινησε ασχημα η βδομαδα κ θα συνεχισει ασχημα......

    οποιος εχει να μ πει καποια λογια παρηγοριας , επειδη οι γνωστοι κ φιλοι μ δν καταλαβαινουν, ειναι καλοδεχουμενος. μ λειπουν πραγματα..........

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by me_vs_myself
    Θελω να αυτοκτονισω............αναρωτιε μαι αν θα λειψω σε κανεναν....θα ρθει πολυς κοσμος στην κηδεια στανταρ εχω πολους γνωστους. την φαντασιωνομαι που κ που.

    δν ειναι σωστο το ξερω.........αλλοι πεθαινουν χωρις λογο γτ να δωσω το δωρο που εχω κ λεγεται ζωη.

    αλλα εχω ξενερωσει την ζωη μου. μια ετσι κ μια πανε ολα πριμα!να οι αντρες γυρω μ να τα παντα τελεια!κ ξαφνικα ενα μπαμ κ ολα σκατα κ ολοι παλι με γραφουν κ νιωθω συναισθηματικα κενη. 2 μερες στην σειρα εχω δει στον υπνο μ καποιους παλιους μου νεκρους.δν ξερω τι σημαινει αυτο
    με πιανουν καιμ μενα αποτομες αλλαγες της διαθεσης και ειναι πολυ ασχημο πραγμα... αλλα δεν σκαω κιολας. η ζωη ειναι μικρη για να ειναι θλιβερη, οπως λεει η υπογραφη μιας συνδικτυας μας, της ντορα :)

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Originally posted by me_vs_myself
    κατα τ αλλα , ο νεος γκομενος θα ρθει σμρ να δουμε θα συζητησουμε. μ την δινει που το καρμα μ ειναι τετοιο που βρισκω συνεχεια γκομενους του ιδιου στυλ.μοιαζουν δεν μοιαζουν εξωτερικα. ο τελευταιος ειναι ακριβως το στυλ που μαρεσει (εχω αδυναμια στους τυπους με ξυρισμενο κεφαλι κ ανοιχτοχρωμα ματια κ γραμμωμενο σωμα) στυλ αλητη πεζοναυτη ενα πραμα. ο πρωην μ ηταν πολυ φλωρε, οποτε ο νεος μ φαινεται πιο αλανι αλλα κ παλι στισ συνηθειες μαζι μου ειναι το ιδιο.

    ελεγα στην μανα μ πριν οτι ολοι οσοι ειχα ηταν ανεκτοι μαζι μ σε ο,τι εκανα δν μ φωναζαν δν με ζηλευανε κ δν μ καναν ελεγχο ποτε!δν το χω ζησει ποτε αυτο κ θα θελα να το χα να δω πως ειναι.
    καταρχασ καταλαβεσ κατι που το καταλαβαινουν ολοι οτι αμα παρατηρησεισ τουσ γκομενουσ σου ολοι εχουν κοινα σημεια αυτο γινεται γιατι το στιλ σου αντιστοιχει σε ενα αντιστοιχο στυλ γκομενου οπωσ επισησ οταν διαλεγεισ το γκομενο κοιτασ καποια βασικα πραγματα θελημενα η αθελητα που ειναι τα ιδια οποτε λογικο ειναι να εχουν ομοιοτητεσ.
    αυτοσ που φαινεται αλανι μπορει να αποδειχθει πιο φλωροσ απο αυτον που ειχεσ για φλωρο.επισησ αν καταλαβα καλα ο τωρινοσ ειναι ζορικο αγορι σου κανει ελεγχο κλπ μου φαινεται πολυ εκρηκτικοσ ο συνδυασμοσ για τον χαρακτηρα σου και μπορει τωρα που ναι αρχη να προκυπτει μεγαλυτερο παθοσ αλλα μακροπροθεσμα θα ειναι ψυχοφθορο καλο ειναι στη σχεση κατα την αποψη μου να μην υπαρχει εντονο παθοσ γιατι παραμεριζει ολα τα συναισθηματα που πρεπει να βρουν χωρο να αναπτυχθουν για να δεθειτε το παθοσ ειναι σαν το κυμα στη θαλασσα μπορεισ να κανεισ σερφ να το διασκεδασεισ δηλαδη αλλα ταξιδι με κυμα δεν πασ

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •