ΤΟ "ΣΩΣΤΟ" ΚΑΙ ΤΟ "ΛΑΘΟΣ"
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    216

    ΤΟ "ΣΩΣΤΟ" ΚΑΙ ΤΟ "ΛΑΘΟΣ"

    Ολα πανε στραβα.Ακομα και η σολα στο παππουτσι μου ειναι στραβη.Γαμω τα all star.Αθλια παλιοπαπ******.
    Ειναι και πανσεληνος σημερα.Η μαμα λεει οτι αυτο επηρεαζει αρνητικα την ψυχολογια των ανθρωπων.Δεν το πολυπιστευω αλλα καθε που εχει πανσεληνο ειμαι χαλια.Τυχαιο; Μαλλον...
    Σημερα πηγα στον χαζοχαρουμενο γιατρο, αυτον που γραφει φαρμακα.Μου ειπε και αυτος οτι δεν ειναι λυση να καθομαι μεσα.Ε βεβαια, η λυση ειναι να βγαινω εξω και να με πιανει πονοκεφαλος απο τους ψυχαναγκασμους...
    Πρεπει να το προσπαθησω, λεει...
    Πρεπει να αντιστεκομαι, λεει...
    Αυτο ειναι το σωστο, λεει...
    Να τα βρασω τα σωστα και τα λαθος.
    Αυτοι που κανουν παντα το "σωστο", στο τελος γινονται δυστυχισμενοι.Τοσο δυστυχισμενοι που αυτοκτονουν.
    Εγω παντως δε θελω να κανω παντα το "σωστο" επειδη αυτο πρεσβευουν καποιοι συντηριτικοι 50ρηδες "ειδικοι".
    Ειμαι νεος ακομα εγω.
    Τους βαρεθηκα ολους.
    Εχω σιχαθει την πολη αυτη.Με τρελαινει.Δεν την αντεχω.
    Μακαρι να μπορουσα να ξεφυγω.
    Τελος παντων, ο χαζοχαρουμενος μου εγραψε νεο φαρμακο, το zoloft και μου ειπε να παιρνω αυτο και οχι πλεον το ladose.
    Whatever...
    Σημερα οταν γυρισα σπιτι ημουν κομματια...κουραζομαι πολυ ευκολα οταν βγαινω εξω...κοιμηθηκα αμεσως για πολυ ωρα.
    Δεν αντεχω να βγαινω αλλο εξω...γιατι κανεις δεν το καταλαβαινει αυτο;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    και τι θελεις να κανεις ακριβως? εισαι νεος ακομα εσυ ειπες.................

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    430
    Το εύκολο είναι σωστό

    Άρχισε σωστά καιν θα είναι εύκολο

    Συνέχισε εύκολα και θα είναι σωστό

    Ο σωστός δρόμος για να βρεις το το εύκολο

    είναι να ξεχάσεις το σωστό δρόμο

    και να ξεχάσεις ότι είναι εύκολο

    Chuang Tzu

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ειδα μια ταμπελα σε ενα μαγαζι \"Κλειστο λογω πανσεληνου\" λολ...μου εφτιαξε το κεφι:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    430
    Αυτο είναι σωστο η λαθος ?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Μου αρεσε το χιουμορ του τυπου και που ακομα οι ανθρωποι δινουν σημασια σε τετοια πραγματα οπως την πανσεληνο ,
    αρκετα για να κλεισουν ενα μαγαζι σε περιοδο κρισης , ρομαντικο:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    430
    Κάτι όπως κάποια ξενοδοχεία δεν έχουν τον αριθμό 13 σε δωμάτιο ?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εσυ τι θα ελεγες Στεφανε στη θεση του?

    Πες οτι παιζεις σκακι , σκεφτεσαι τις κινησεις σου αλλα βλεπεις τι κανει και ο αντιπαλος.

    Βαζεις λοιπον τον εαυτο σου στην θεση του συνομιλητη σου και λες τι θα μου ελεγα?

    Προσπαθησε με τους δικους σου ρυθμους , ισως οχι σαν αγωνα δρομου αλλα πιο χαλαρα:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •