Ταχυπαλμίες,δύσπνοια.. - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 81 of 81
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    412
    Όχι είναι μεγάλο λάθος αυτό που κάνεις! Μια φίλη μου λέει: "να μην αγχώνεσαι για ό,τι έγινε και ότι είναι να γίνει, γιατί απλά θα γίνει!" Ζήσε κάθε μέρα με υγιεί συναισθήματα, ρούφα τη ζωή ως το μεδούλι,μη μιζεριάζεις και κάθε μέρα να μην ξεχνάς να ευχαριστείς το Θεό που σου επιτρέπει να χαίρεσαι το θαύμα που λέγεται ζωή! Tταλαιπωρούμαι κι εγώ τελευταία, μη σου λέω ψέμματα αλλά πόσο να αντέξεις μετα απο 2 τέρμα πιεστικά χρόνια και και 2 θανάτους αγαπημένων παππούδων σε διάστημα 14 ημερών μεταξύ τους....έρχεται και ρετάρει το μυαλό και προσπαθεί να σε απωθήσει απο αυτό το συναίσθημα με ψυχοσωματικά. Κούραγιο θέλει και πείσμα...καλοί και οι γιατροί αλλά θα σε φορτώσουν φαρμακάκια να ηρεμήσεις. Δεν είναι κακό αλλά γτ να εξαρτιέται κάνεις απο ουσίες για κάτι που θα έπρεπε απλά και δεδομένα να το έχει??

  2. #77
    Καλημερα! Πολυ ωραια τα λογια σου! Και εγω πιστευω πως με προσευχη και πιστη στο Θεο ξεπεενιουνται ολες αυτες οι φοβιες που μας πιανουν. Για τη θεραπεια της ψυχης, αυτο χρειαζεται. Ειναι κριμα να εχουμε το δωρο της ζωης και να φοβομαστε να το χαρουμε.

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    412
    χαίρομαι πολύ αν έστω και λίγο σε βοηθάω και σου δίνω κουράγιο!!! :-) Εύχομαι όλοι μας να έχουμε ένα υπέροχο & υγιές σαββατοκύριακο!!!

  4. #79
    Viviann τι κάνεις;;; Όλα καλά;

  5. #80
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    αγαπητά μέλη του φορουμ

    εγώ και κάποια άλλα μέλη του φόρουμ, έχουμε υποστεί ενα φίμωμα ..μια φασιστική στάση από την διαχείριση του αποφασίζομεν και διατάζομαι. Μας αφαίρεσαν ένα θέμα , χωρις να μας εξηγήσουν τον λόγο της αφαίρεσης. Απο το πρωί περιμένουμε μια απάντηση ..αλλά μεχρι τώρα τίποτα. εχω στείλει πμ σε ολους τους διαχειριστές και μέιλ στο κεντρικό του φόρουμ εδω και ώρες. εκτος από εμενα που πάσχω από κατάθλιψη, τα υπόλοιπα μέλη πάσχουν από ΓΑΔ... και το συγκεκριμένο θέμα είχε σημασία και για την αποφόρτιση μας και την εκτόνωση μας.
    Σίγουρα κάποια μέλη καταλαβαίνετε τη σημασία της αξίας μιας καλημέρας ή μιας καλησπέρας, οταν μας καταβάλλουν τοσο σημαντικά προβλήματα και πόσο μπορεί αυτή η συναναστροφή να μας ωφελείσει και οταν μας την στερούν τόσο βίαια και αυταρχικά πόσο μπορεί να επιβαρύνει την ήδη βεβαρυμένη καταστασή μας!

    παρακαλώ θερμά όλα τα μέλη που μας βοήθησαν με την υποστηριξή τους να το κάνουν και τώρα. Δεν είμαστε στάνη με άβουλα πρόβατα, ειμαστε ευαίσθητοι άνθρωποι και έχουμε δικαιώματα και αξιούμε καλύτερη συμπεριφορά απο την διαχείρηση και σεβασμο!
    δεν είναι η πρώτη φορά που γινομαι μάρτυρας καταχρηστικής συμπεριφορας απο τους διαχειριστές ... σε εμένα και σε άλλα μελη. αυτοί οι άνθρωποι πληρώνονται για να μας επιμελούν και οχι για να μας απαξιώνουν να μας ειρωνευονται και να μας φιμώνουν..και όσο το επιτρέπουμε θα συμβαίνει!..σήμερα είμαι εγω...αύριο θα είσαι εσύ..και αν δεν διεκδηκίσουμε ΤΩΡΑ την αξιοπρέπεια μας και την θέση μας εδω μεσα ... τότε θα είμαστε αξιοι αυτής της συνέχειας που συνειδητά επιτρέψαμε.

    για όσους δεν με γνωρίζετε είμαι η Ρέα ..αγοραφοβική καταθλιπτική και αυτό το φόρουμ είναι το 2ο σπίτι μου, οπως και το δικό σας...ειναι καιρός λοιπόν να τακτοποιήσουμε κάποια πράγματα...ή τουλάχιστον να προσπαθησουμε...οτι συνεπειες και αν έχει αυτο! Βοήθηστε μας να επανορθωσουμε αυτήν την αδικία , δείχνοντας στους διαχειρηστές οτι είμαστε ΟΜΑΔΑ !!..είμαστε ενωμένοι !! και ειμαστε η αξία αυτου του φόρουμ.. και απαιτουμε σεβασμό!!

  6. #81
    Πως ειστε ολοι εσεις;

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •