Πρησμενοι λεμφαδενες - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2
    borei auto na exei kapoia sxesi me AIDS i tipota tetoio??? :/

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    αν πιστευεις πως μπορει να εχει σχεση καλο ειναι να κανεις εξετασεις αλλα προσπαθησε να ελεγξεις το φοβο και το αγχος σου μη σου γινει δλδ εμμονη ιδεα....
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    15
    γεια σας.κι εγω απ τον νοεμβριο εχω πρισμ,ενο λεμφαδενα πισω απο το αυτι.στον υπερηχο εδειξε οτι ειναι ενας και 0,67 εκατσοστα.με παρακολουθπυν στο θεαγενειο στο ογκολογικο νοσοκομειο στην γναθοχειρουργικη γι αυτον αλλα μου λενε οτι δεν ειναι τιποτα.φυσικα κι εγω εχω ψαξει τα παντα γι αυτο οπως εσυ.αλλα τωρα εχω σοβαροτερα προβληματα κ δςεν ασχολουμαι κ τοσο με αυτο.με βλεπουν στο θεαγενειο καθε 3 μηνες γι αυτον.τωρα καλο μαιο.οποτε αμα σου λενε οτι δεν ειναι κατι σοβαρο το ιδο εχουμε.απλα εσυ περασες κ μονοπυρηνωση.εγω που δνε [ερασα απο που???χαχαχα.περαστικα μας!!!!

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Τα ιδια ειχα και εγω πριν κανενα μηνα,αλλα εγω ειχα και τους 2 λεμφαδενες πρησμενους.Πριν κανω οτηδηποτε ομως εφυγαν και δεν επαθα τπτ.Δεν νομιζω να ειναι κατι σοβαρο παντως.

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1
    Καλησπέρα και απο μένα αν και περσμένα μεσάνυχτα.
    Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση απλά αν γνωρίζετε απο πρωσοπική εμπειρία και γενικότερα.
    Υπάρχει περίπτωση να έχεις πρησμένους λεμφαδένες απτο άγχος?Και πως είναι ακριβώς όταν πρήζονται?
    Ευχαριστώ για τον χρόνο σας

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Athenz
    Posts
    338
    Quote Originally Posted by dhmhtrhs91 View Post
    Καλησπέρα και απο μένα αν και περσμένα μεσάνυχτα.
    Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση απλά αν γνωρίζετε απο πρωσοπική εμπειρία και γενικότερα.
    Υπάρχει περίπτωση να έχεις πρησμένους λεμφαδένες απτο άγχος?Και πως είναι ακριβώς όταν πρήζονται?
    Ευχαριστώ για τον χρόνο σας
    Δεν ξέρω για άγχος, αλλά μου έχει πει γιατρός πως μπορεί να γίνει από στεναχώρια.
    Υou don't know the power of the darkside...

  7. #22
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    1
    Σε καταλαβαίνω.. Είμαι άνθρωπος που αγχώνεται πάρα πολύ και τον τελευταίο έναν μήνα έχει πρηστεί η λέμφος στο δεξί μέρος του λαιμού μου και επίσης νιώθω κάποιες διαταραχές στην κοιλιακή μου χώρα... Είναι όντως ανησυχητικό και δεν ξέρω απο που προέρχεται..

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •