Η σχιζοφρενεια στην εποχη μας - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 70
  1. #31
    Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    62
    Originally posted by Θεοφανία
    Originally posted by insect
    εσυ θεοφανια πασχεις απο σχιζοφρενεια?
    Όχι και γι αυτό δεν έχω ανοίξει ποτέ τέτοιου είδους θέμα. Δεν με ενδιαφέρει να μάθω για κάτι που δεν υποφέρω από αυτό.
    Αφου δεν σε ενδιαφερει τοτε γιατι μπηκες στο συγκεκριμενο θεμα;
    Για να βρεις ποιος ειναι ο ινσεκτ, miss moderator of the door nb II?
    Για κουτσομπολιο;
    Η για να κανεις τον ινσεκτ να νιωσει μειονεκτικα που αυτος ισως εχει σχφ αλλα εσυ ουτε εχεις ουτε σε ενδιαφερει το θεμα;
    Oτι να \'ναι.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    ουδεποτε δηλωσα πως πασχω απο σχιζοφρενεια. αυτο ειν αι κατι που το δηλωσαν οι θεοφανια και remedy χωρις να τους πεφτει λογος.

    το αν πασχω εγω απο σχιζοφρενεια ειναι κατι που θα επρεπε να απασχολει εμενα και οχι την θεοφανια για την οποια δεν γνωριζω τιποτα μιας και δεν χρησιμοποιω κανενα απολυτως εργαλειο (ουτε για ορθογραφικα) για να συμμετεχω σε αυτο το φορουμ και να γραφονται τις αποψεις μου.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    και εφοσον σας απασχολει τοσο πολυ, κορασιδες και αρρεν, ΔΕΝ πασχω απο σχιζοφρενεια. δεν εχω αποδιοργανωση λογου (αν και δεν χρησιμοποιω τονους) και δεν βλεπω σχιζοφρενεις εκει που δεν υπαρχουν.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    σαφως και αντιλαμβανομαι την διαθεση σας για πειραματισμους, ποσο μαλλον οταν τα πειραματοζωα ειναι τοσα πολλα και προσφερονται χωρις την παραμικρη αντιρηση, αλλα δεν θελει και πολυ για να αποδειχθει το αντιθετο.

  5. #35
    Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    62
    εμενα δεν με απασχολει. Ενοουσα οτι ειναι πολυ κουτσομπολιστικο και κακοπροαιρετο να σε ρωταει η Θεοφανια αν εχεις σχφ ενω αμεσως μετα τρεχει να διευκρινησει οτι δεν την ενδιαφερουν τα θεματα σχφ αφου αυτη δεν πασχει, αλλα παρολα αυτα μπαινει στο θεμα σου και σε ρωταει αν εχεις σχφ.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    δηλαδη αν εχει καποιο συγγενικο μου η φιλικο μου προσωπο και θελω να ενημερωθω πρεπει σωνει και καλα να δηλωσω απο τι πασχω εγω?? δεν ειναι υποχρεωμενος να απαντησει ο οποιοσδηποτε στον οποιονδηποτε εφοσον ο οποιοσδηποτε δεν καθεται σε ενα γραφειο με εξουσιοδοτημενη αδεια γιατρου.

    μηπως, εδω που φτασαμε.. στην μεγαλο αδελφιστικη οργουελικη κοινωνια, να κανουμε και το σχετικο ρεαλιτυ? δεν νομιζω.. ο πονος δεν ειναι διασκεδαση.

  7. #37
    Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    62
    insect, εχεις μεγαλο δικιο. Απο που κι ως που σε καλουν να κανεις δηλωση και κυριως ατομα που δεν τα ενδιαφερει το θεμα;

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Originally posted by insect
    ουδεποτε δηλωσα πως πασχω απο σχιζοφρενεια. αυτο ειν αι κατι που το δηλωσαν οι θεοφανια και remedy χωρις να τους πεφτει λογος.

    το αν πασχω εγω απο σχιζοφρενεια ειναι κατι που θα επρεπε να απασχολει εμενα και οχι την θεοφανια για την οποια δεν γνωριζω τιποτα μιας και δεν χρησιμοποιω κανενα απολυτως εργαλειο (ουτε για ορθογραφικα) για να συμμετεχω σε αυτο το φορουμ και να γραφονται τις αποψεις μου.
    ποτε και πουθενα δεν δηλωσα οτι πασχεις απο σχιζοφρενεια ουτε ξερω αν πασχεις απο κατι και τι ειναι αυτο.
    σε παρακαλω πολυ να βρεις μια τετοια δηλωση μου η να ανακαλεσεις

  9. #39
    Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    62
    Remedy calm up and get a real life. Τι ανακαλεσεις και μπουρδες. Καλε εσυ θα παθεις τιποτα απο το αγχος. Μπερδευεις το βιρτουαλ με το ρεαλ.

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Originally posted by imerosjohn
    Remedy calm up and get a real life. Τι ανακαλεσεις και μπουρδες. Καλε εσυ θα παθεις τιποτα απο το αγχος. Μπερδευεις το βιρτουαλ με το ρεαλ.
    \"καλε\" δεν εχω κανενα αγχος, ελπιζω να μην λυπασαι γι αυτο,
    οσο για την ζωη μου, σε προσωπικο επιπεδο ειναι ευτυχισμενη. το ευχομαι και σε σενα
    ΚΑΙ ΠΑΛΙ περαστικα σου ευχομαι :)

  11. #41
    Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    62
    Otan σε ενα φορουμ ελευθερης εκφρασης ψυχολογικων σε πειραζει τοσο πολυ μια απλη αναφορα στο ψευδωνυμο σου και χρησιμοποιεις κεφαλαια γραμματα που δηλωνει μεγαλη ενταση, λυπαμαι αλλα επιμενω. Συγχεεις το βιρτουαλ με το ριαλ. Σταματαω το αστειακι με τα περαστικα πρωτος, γιατι στη κατασταση σου, ξερω πως θα το συνεχιζεις με εμμονη μεχρι μεθαυριο.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Originally posted by imerosjohn
    Otan σε ενα φορουμ ελευθερης εκφρασης ψυχολογικων σε πειραζει τοσο πολυ μια απλη αναφορα στο ψευδωνυμο σου και χρησιμοποιεις κεφαλαια γραμματα που δηλωνει μεγαλη ενταση, λυπαμαι αλλα επιμενω. Συγχεεις το βιρτουαλ με το ριαλ. Σταματαω το αστειακι με τα περαστικα πρωτος, γιατι στη κατασταση σου, ξερω πως θα το συνεχιζεις με εμμονη μεχρι μεθαυριο.
    δεν ηταν καθολου απλη αναφορα στο ψευδωνυμο μου.
    ηταν κατηγορια οτι ειπα καποιον σχιζοφρενη.
    με προσβαλει και με αδικει.
    δεν το εκανα.

    μπορεις να επιμεινεις οσο θελεις, αυτο δεν θα σε κανει να αποκτησεις το δικιο που δεν εχεις.

    οσο εσυ επιμενεις, θα μου επιτρεψεις να κλεισω γιατι πρεπει να συναντησω τον βιρτουαλ φιλο μου στο βιρτουαλ σπιτι μου που εξελισσεται στην βιρτουαλ ζωη μου οσο εσυ στην πραγματικη σου ζωη, κατοικεις εδω μεσα, κυνηγωντας με απο πισω :)

    hey!
    get a virtual life!!!
    the real life in this forum, effects on you badly.....

  13. #43
    Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    62
    Originally posted by Remedy


    δεν ηταν καθολου απλη αναφορα στο ψευδωνυμο μου.
    ηταν κατηγορια οτι ειπα καποιον σχιζοφρενη.
    με προσβαλει και με αδικει.
    Σε προσβαλει και σε αδικει.......
    Πολυ εντονα συναισθηματα για μια βιρτουαλ συζητηση, δεν νομιζεις;

  14. #44
    Originally posted by insect
    ουδεποτε δηλωσα πως πασχω απο σχιζοφρενεια. αυτο ειν αι κατι που το δηλωσαν οι θεοφανια και remedy χωρις να τους πεφτει λογος.
    Στο είπα και χτες αλλά έκανες την πάπια.

    ΒΡΕΣ ΜΟΥ ΕΝΑ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΝΑ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΠΑΣΧΕΙΣ ΑΠΟ ΣΧΙΖΟΦΡΕΝΕΙΑ.

    Άντε λοιπόν.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    δεν θα κατσω να ψαξω. αν ομως αυτο σε ευχαριστει αλλα ζω την δηλωση μου ως εξης.

    αφησες να ευνοηθει οτι ειμαι καποιο αλλο ψευδωνυμο το οποιο συμφωνα με εσας πασχει απο σχιζοφρενεια.

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •