Καμμενος εγγεφαλος απο ουσιες...Υπαρχει επιστροφη ? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 26 of 26
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    μπορει καποιος να παθει μονιμη βλαβη απο τα ψυχοφαρμακα? γιατι δεν το γραφουν στις παρενεργειες? (καλα, ηλιθια ερωτηση θα μου πειτε)
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,710
    Quote Originally Posted by Lou!.. View Post
    μπορει καποιος να παθει μονιμη βλαβη απο τα ψυχοφαρμακα? γιατι δεν το γραφουν στις παρενεργειες? (καλα, ηλιθια ερωτηση θα μου πειτε)
    ναι σιγουρα μπορει!ειδικα απο τα αντιψυχωσικα που αλλαζουν ολοκληρες δομες στον εγκεφαλο!αν δεις ουτε οι ιδιοι ξερουν ακριβως πως δρουν αυτα τα φαρμακα και τι επιπτωσεις εχουν!παντως στις παρενεργειες γραφει σιγουρα για διαβητη εγκεφαλικο και νοσο του παρκινσον γιαυτο δινουν και αντιπαρκινσονικα μαζι!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    ακομη και αιφνιδιο θανατο μπορεισ να παθεισ ολα τα αντιψυχωτικα που ξερω τουλαχιστον

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180
    Quote Originally Posted by εσωτερική_σήψη View Post
    ναι σιγουρα μπορει!ειδικα απο τα αντιψυχωσικα που αλλαζουν ολοκληρες δομες στον εγκεφαλο!αν δεις ουτε οι ιδιοι ξερουν ακριβως πως δρουν αυτα τα φαρμακα και τι επιπτωσεις εχουν!παντως στις παρενεργειες γραφει σιγουρα για διαβητη εγκεφαλικο και νοσο του παρκινσον γιαυτο δινουν και αντιπαρκινσονικα μαζι!
    Παλι καλα δεν λες που δεν γενη8ηκαμε πριν 60-70 χρονια... θαχαμε παι8ανει απο δηλητιριαση απτιν προτη κιολας βδομαδα με τα πσιχοφ που πεζαν τοτε...
    καλα αξιοπιστα τετια φαρμακα μετα απο 100 χρονια..

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Quote Originally Posted by εσωτερική_σήψη View Post
    ναι σιγουρα μπορει!ειδικα απο τα αντιψυχωσικα που αλλαζουν ολοκληρες δομες στον εγκεφαλο!αν δεις ουτε οι ιδιοι ξερουν ακριβως πως δρουν αυτα τα φαρμακα και τι επιπτωσεις εχουν!παντως στις παρενεργειες γραφει σιγουρα για διαβητη εγκεφαλικο και νοσο του παρκινσον γιαυτο δινουν και αντιπαρκινσονικα μαζι!
    αντεεεε....πωπω φαντασου ποσο δυνατα ειναι..τρομερο..δεν το ηξερα..
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν ειμαι αυτος που αρχισε το νημα...ο αρχικος απλως εσβησε το μηνυμα του...δεν μου αρεσει αυτο...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180
    Saresei den saresei file diko mou itan to thema... i8ela kapies apantiseis na parw.. k episis den einai tou tipou mou na milaw gia ta provlimata mou oute stous adelfous mou... les na marese natoxa mprosta mou na mou thimizei arnitikes katastaseis kathe fora pou empena sto forum auto ?
    em.. ;)

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εσυ κανε οτι θες...απλως λεω μια αδυναμια του προγραμματος...με εβγαλε οτι το δημιουργησα εγω αν κοιταξεις εξωτερικα το νημα. Την επομενη φορα σβηστα ολα αλλα γραψε μια λεξη ...σβηστηκε κλπ για να ξερουμε τι γινεται.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180
    δοκιμασα να διαγραψω ολο το θεμα φιλαρακο και νομιζα διαγραφικε.. μετα ιδα οτι διαγραφικε μονο το κειμενο μου και δεν ειχε επιλογη για delete ολου του θεματος..
    οντος αδιναμια προγραματος..καπιος αν εχει τιν καλη διαθεση αν το προτινει στους mods να μπει τετια επιλογη

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    απανταω στο θεμα "καμενος εγκεφαλλος απο ουσιες" διχως να εχω διαβασει απαντησεις η οποιοδηποτε αλλο κειμενο.

    το νερο ειναι απαραιτητο για να καθαριζει το αιμα απο τοξινες, η γυμναστικη και εξω καθαρο αερα. απαραιτητο.

  11. #26
    Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    north pol
    Posts
    42
    φιλε μ δεν παιζει τετιο θεμα.αυτο π ειπε ο θοδωρης ισχυει 100%.οτι με πολυυυυυυ χρηση lsd και ισως καποιων αλλα νεων ναρκωτικων ισως μεινει κατι....νομιζω πως στην περιπτωση σου προυπηρχε κατι Η σου εχει γινει εμμονη και δημιουργεις προβλημα απο εκει που δεν υπαρχει.προβληματα μνημης δεν σημαινει καμμενος εγκεφαλος!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •