λιγες μερες.αλλα ειμαι καλα..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    24

    λιγες μερες.αλλα ειμαι καλα..

    καλημερα σε ολους....2 χρονια το παλευω κι ολο λεω απο αυριο καλυτερα,απο αυριο το ενα το αλλο,απο αυριο σχολη...
    ειναι η τεταρτη μερα που συνεχιζω χωρις να κανω εμετο.ειναι λιγο,αλλα κυλαει ομορφα...και ναι...ξυπνησα απο τωρα,γιατι επιτελους θα παω σχολη...νεο ξεκινημα!!μου φαινεται τοσο περιεργο που παω με τοση ορεξη...το στομαχι μου ερχεται στα ισια του,οι λιγουρες ειναι λιγοτερο εντονες,κρατιεμαι και δε χλαπακιαζω τα βραδια...δε ξερω ποσο θα κρατησει η τι στραβοπατηματα θα εχω..αλλα εκανα την αρχη..βλεπω τι εχανα οσο αφορα τη διαθεση μου...ουτε ο λαιμος μου με ποναει,ουτε δυσπεψια εχω...πινω το καφεδακι μου και καπνιζω το τσιγαρο...ομορφη μερα,κοιταξτε εξω..σημερα θα βγω και δεν θα ανυσηχω για το ποσο και τι θα φαω,αν θα παχυνω και που θα κρυφτω.ευχαριστω για οση δυναμη και βοηθεια πηρα και θα συνεχισω να παιρνω απο εδω μεσα. :)

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    24
    2 χρονια παλευω να βγω στο κοσμο της σχολης...
    η βουλιμια με ταπαιπωρει περισσοτερα..

    και παλι καλημερα σας...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    μπραβοοοοοοοοο!!!!
    καλα,χαζη εισαι???
    καλυτερα απο τη φοιτητικη ζωη ΔΕΝ ΕΧΕΙ!!!!
    φορα εναν χαρουμενο εαυτο,απαλλαγμενο απο καθε φοβια και ΒΟΥΡΡΡΡ!!!
    νιωσε οπως θες να σε βλεπουν οι αλλοι!
    αυτο βγαινει, να το ξερεις!!!
    καλημεραααααααααααααααα!!!! !!!!!!!!!!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    μια χαρα ειναι 4 μερες χωρις εμετο. μια ΚΑΛΗ αρχη. και η αρχη ειναι το ημισυ του παντος? σωστα?

    δες και αυτο το τοπικ αν θελεις
    Ποιοι δεν έκαναν επεισόδια τις τελευταίες μέρες??

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Όταν το μυαλό μας είναι απασχολημένο και υπάρχουν ενδιαφέροντα, νιώθεις πολύ πιο καλά και δε σκέφτεσαι τις κακές «διατροφικές συνήθειες».Επίσης,ξεφεύγει ς και από τον μικρόκοσμο της αυτολύπησης και βλέπεις πως γίνεσαι αποδεκτός - ή ,ενάντια στην εικόνα που έχεις εσύ στο μυαλό σου για σένα.

    Τέσσερεις μέρες είναι μια αρχή.Μετά μπορεί να κυλήσεις μια μέρα.Δεν έγινε τίποτα.Συνεχίζεις μέχρι να βρεις μια ροή.:)

    Καλή συνέχεια.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •