Πως περασα την μερα μου σημερα...μονο θετικα μηνυματα δεκτα:P
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014

    Πως περασα την μερα μου σημερα...μονο θετικα μηνυματα δεκτα:P

    Ενα νημα που να λεει πως περασαμε την μερα μας σημερα , τι καναμε , τι διαβασαμε , αν ειδαμε καμμια ταινια , αν ακουσαμε μουσικη , οτιδηποτε θελει ο καθενας.

    Μονο ας μεινουμε στην αισιοδοξια και την ενεργητικοτητα , μην αρχισουμε τα εκλαιγα ολη μερα ή δεν σηκωθηκα απο το κρεββατι γιατι θα ξεφυγουμε:)

    Σημερα δεν εκανα κατι αξιολογο που να αξιζει να γραψω κατι οποτε αρχιστε εσεις:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    χμμμ ωραιο θεμα keep !

    λοιπον ουτε κ εγω εκανα κατι το δημιουργικο σημερα..μονο ατελειωτες συζητησεις με τον εαυτο μου

    κ νομιζω οτι αρχιζουμε κ τα βρισκουμε τα δυο μας :)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    430
    Ενα απο τα καλύτερα που μου προσφέρει η κατα τα άλλα δύσκολη δουλειά μου είναι οι διαδρομές που κάνω κάθε μέρα η εναλλαγή των τόπων και των τοπίων
    Κάπου είχα διαβάσει πως άμα καθίσεις σε κάποιο πολυσύχναστο μέρος τότε όλος ο κόσμος θα περάσει απο μπροστά σου εγώ κάνω το αντίθετο μεν αλλά είναι απερίγραπτα τα συναισθήματα μου
    Πως θα μπορούσα να σας πω το πως μπορείς να νοιώσεις στις 2 τα ξημερώματα μόνος , σε ξένο τόπο , μέσα στην φύση που δεν κάνει διακρίσεις

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Δοκιμασα πακιστανικη παραδοσιακη κουζινα για αρχη..!

    Μπορω να πω οτι αξιζε..!



    (ακομα καιει ο λαιμος)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    225
    απεργία.....απο τη δουλειά,

    ζεστό φαί στο γιόκα μου, μαξιλαροπόλεμο και πολύ γέλιο!!!

    βολτίτσα στη θαλασσα , χειμερινό το τοπίο, βάλαμε τα ζακετάκια μας!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    Originally posted by Boltseed
    Δοκιμασα πακιστανικη παραδοσιακη κουζινα για αρχη..!

    Μπορω να πω οτι αξιζε..!



    (ακομα καιει ο λαιμος)
    αγγλια?
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    γεπ.!

    Αυτο το καλο εχει αυτο το μερος, απειρες κουζινες απο ολο τον πλανητη.!

    Α ναι και απειρο κοσμο να γνωρισεις επισης απο ολη την γη.!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    ναι, μωρε ξερω γιατι ζουσα καλιφορνια κ ετσι ηταν κ εκει. μπορουσες να φας ο,τι κουζινα ηθελες, κ μαλιστα φτηνα, με 5-6 $ ετρωγες κινεζικο, γιαπωνεζικο, μεξικανικο, ινδικο... εδω (αθηνα) πρεπει να τα σκασεις για λιγο κινεζικο, ελεος! :mad:

    (βεβαια απο την αλλη μερια εχουμε καλυτερα γλυκα! εκει πολυ κολλημενοι με τα αμερικανικα, brownies, cookies, pies, donuts κ ολα τα αλλα χαλια)

    κ οποιος τολμησει να πει οτι η αμερικη δεν εβγαλε πολιτισμο υπαρχουν κ τα ben n jerry\'s!
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    τι γλυκα, δεν εχουν γλυκα εξω , αλλα συμπυκνωμενες μαζες ζαχαρης επιστρωμενες με χρωμα.!

    Θα μου λειψουν τα γαλακτομπουρικα και οι καρυδοπιτες..!

    Και ναι ειναι ζουπερ φθηνα σχεδον τα παντα! Πιφ και οσο ακουγα πιο παλια τους μυθους περι πανακριβου εξωτερικου , λες και εμεις ειμαστε παμφθηνοι!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    πισω στο θεμα μας!

    αγορασα ενα βιβλιο που ειχα βαλει στο ματι, κωστα κριμπα, η ιστορια του δαρβινισμου (για να χουμε επιχειρηματα στα debate με τους θεουσους)

    επισης επιτελους κατεβαζω τις φωτογραφιες μου (τις καλλιτεχνικες) απο το facebook, σαν κλεφτρα, αφου μετα το κρας του πρωην υπολογιστη χαθηκαν ολες! :\'(

    ωραιο θεμα κηπ!
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  11. #11
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Originally posted by Lou!..
    ναι, μωρε ξερω γιατι ζουσα καλιφορνια κ ετσι ηταν κ εκει. μπορουσες να φας ο,τι κουζινα ηθελες, κ μαλιστα φτηνα, με 5-6 $ ετρωγες κινεζικο, γιαπωνεζικο, μεξικανικο, ινδικο... εδω (αθηνα) πρεπει να τα σκασεις για λιγο κινεζικο, ελεος! :mad:

    (βεβαια απο την αλλη μερια εχουμε καλυτερα γλυκα! εκει πολυ κολλημενοι με τα αμερικανικα, brownies, cookies, pies, donuts κ ολα τα αλλα χαλια)

    κ οποιος τολμησει να πει οτι η αμερικη δεν εβγαλε πολιτισμο υπαρχουν κ τα ben n jerry\'s!
    ....και γιατί έφυγες από εκεί αν επιτρέπεται τώρα που η Ελλάδα περνάει δυσκολίες? διάλεξες εποχή να γυρίσεις πίσω ...

    τεσπα για να φύγω από το θέμα μας εγώ είχα πολύ δουλειά σήμερα πήγα στα ικεα και πήρα κάτι για το σπίτι , φάγαμε και σουηδικό φαγητό..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •