Νευρικός χαρακτήρας..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397

    Νευρικός χαρακτήρας..

    Σημαίνει κάτι αν είσαι νευρικός χαρακτήρας πιο νευρικός από τους άλλους? Εμένα ένα από τα βασικά στοιχεία του χαρακτήρα μου που τα έχω σχεδόν εκ γεννετής είναι ότι είμαι νευρική ίσως και πιο νευρική από τους άλλους αυτό τί σημαίνει ότι είμαι πιο προβληματική ή πιο χαζή από τους άλλους?

    Αυτή την στιγμή αυτό που διακρίνω σε όλα τα κορίτσια της ηλικίας μου είναι μια ηρεμία πράγμα που δεν έχω εγώ είμαι νευρική.. Σημαίνει κάτι αυτό?

  2. #2
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Νευρικός πολύ δεν ήταν και Micheal Tzakson? Σημαίνει κάτι αυτό είναι κανένα πρόβλημα?

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    του αλλαξες τα φωτα του μιχαλακη ετσι οπως τον εγραψες!θα σηκωθει απο τον ταφο!
    κ εγω τζανετ ειμαι νευρικος ανθρωπος,δεν εχουμε προβλημα!ουτε χαζοι ειμαστε,ουτε προβληματικοι!

  4. #4
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    michael jackson οk. Mπερδεύτηκα..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    ...το προβλημα αρχιζει οταν θεωρειται τους ηρεμους προβληματικους !

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Originally posted by Χάιντι
    Σημαίνει κάτι αν είσαι νευρικός χαρακτήρας πιο νευρικός από τους άλλους? Εμένα ένα από τα βασικά στοιχεία του χαρακτήρα μου που τα έχω σχεδόν εκ γεννετής είναι ότι είμαι νευρική ίσως και πιο νευρική από τους άλλους αυτό τί σημαίνει ότι είμαι πιο προβληματική ή πιο χαζή από τους άλλους?

    Αυτή την στιγμή αυτό που διακρίνω σε όλα τα κορίτσια της ηλικίας μου είναι μια ηρεμία πράγμα που δεν έχω εγώ είμαι νευρική.. Σημαίνει κάτι αυτό?
    \"νευρικος\" ειναι μια πολυ γενικη περιγραφη...
    νευρικη λεει και η χαιντι, νευρικη λεει και η δωρα και το βρισκει φυσιολογικο...
    νευρικος ειναι καποιος που εκνευριζεται με την αγενεια η την κακεντρεχεια και χαλαει η διαθεση του και υψωνει τον τονο της φωνης του, νευρικος ειναι και καποιος που μπορει να σκοτωσει ανθρωπο γιατι του λερωσαν το αμαξι...
    υπαρχει μεγαλη διαβαθμιση στο :\"νευριαζω\" και σιγουρα δεν ειναι ολοι οι βαθμοι φυσιολογικοι.....
    αν καποιος προβληματιζεται μηπως ξεφευγει απο το πλαισιο των φυσιολογικων νευρων, καλα θα ηταν να μιλησει με πολυ συγκεκριμενα παραδειγματα κι ακομα καλυτερα να συζητησει το θεμα με καποιον ειδικο

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    μιλησα για φυσιολογικα νευρα..

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Originally posted by dora-agxos
    μιλησα για φυσιολογικα νευρα..
    ναι, αλλα δεν ξερουμε αν και η χαιντι μιλησε για φυσιολογικα νευρα με μια τοσο γενικη περιγραφη, οποτε μη βιαζεσαι να συνδικαλιστεις...

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Originally posted by Remedy
    Originally posted by dora-agxos
    μιλησα για φυσιολογικα νευρα..
    ναι, αλλα δεν ξερουμε αν και η χαιντι μιλησε για φυσιολογικα νευρα με μια τοσο γενικη περιγραφη, οποτε μη βιαζεσαι να συνδικαλιστεις...
    κοιτα εμενα μην μου σπας τα νευρα ε???αντε μην τα σπασω ολα!!!μιλησα για φυσιολογικα νευρα!!!η πιεσηηηηη μου!!!!αντε!!

    :P:P:P:P

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by Χάιντι
    Νευρικός πολύ δεν ήταν και Micheal Tzakson? Σημαίνει κάτι αυτό είναι κανένα πρόβλημα?
    εμενα για μητσος μου κανει ετσι που τον εγραψες παρα για μιχαλακης.. θα σηκωθει απο το ταφο και θα βριζει τον παππα..

  11. #11
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Originally posted by Remedy
    Originally posted by Χάιντι
    Σημαίνει κάτι αν είσαι νευρικός χαρακτήρας πιο νευρικός από τους άλλους? Εμένα ένα από τα βασικά στοιχεία του χαρακτήρα μου που τα έχω σχεδόν εκ γεννετής είναι ότι είμαι νευρική ίσως και πιο νευρική από τους άλλους αυτό τί σημαίνει ότι είμαι πιο προβληματική ή πιο χαζή από τους άλλους?

    Αυτή την στιγμή αυτό που διακρίνω σε όλα τα κορίτσια της ηλικίας μου είναι μια ηρεμία πράγμα που δεν έχω εγώ είμαι νευρική.. Σημαίνει κάτι αυτό?
    \"νευρικος\" ειναι μια πολυ γενικη περιγραφη...
    νευρικη λεει και η χαιντι, νευρικη λεει και η δωρα και το βρισκει φυσιολογικο...
    νευρικος ειναι καποιος που εκνευριζεται με την αγενεια η την κακεντρεχεια και χαλαει η διαθεση του και υψωνει τον τονο της φωνης του, νευρικος ειναι και καποιος που μπορει να σκοτωσει ανθρωπο γιατι του λερωσαν το αμαξι...
    υπαρχει μεγαλη διαβαθμιση στο :\"νευριαζω\" και σιγουρα δεν ειναι ολοι οι βαθμοι φυσιολογικοι.....
    αν καποιος προβληματιζεται μηπως ξεφευγει απο το πλαισιο των φυσιολογικων νευρων, καλα θα ηταν να μιλησει με πολυ συγκεκριμενα παραδειγματα κι ακομα καλυτερα να συζητησει το θεμα με καποιον ειδικο
    θέλω να πω ότι δεν μπορώ να κάτσω σε ενα μέρος για πολύ ώρα ότι έχω βρε παιδί μου ακριβώς αυτό που έχει ο jackson κινούμαι συνέχεια...τα τελευταία χρόνια έχω παρατηρήσει ότι βγαίνω και από τον έλεγχο δλδ αν με στραβοκοιτάξει κάποιος θα νευριάσω τόσο πολύ που είμαι σε θέσει να κουτουλήσω σε κανένα τοίχο...από αυτή την λεπτομέρεια..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •