Από τα ψηλά στα χαμηλά.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397

    Από τα ψηλά στα χαμηλά.

    Τα τελευταία χρόνια αυτά που μου συνέβησαν ήταν απερίγραπτα δεν είχα καλές φίλες είχε δημιουργηθεί μετάξυ μας αντιζηλία, δεν ξέρω αν φταίω εγώ και ο χαρακτήρας μου νομίζω ότι η ευθύνη μοιράζεται και στους δυο με απότελεσμα να κλειστώ στον εαυτό μου και να μην κάνω παρέα με κανέναν τώρα... είχα μια φίλη πολύ πονηρή τα προηγούμενα χρόνια καπάτσα την λένε όλοι και με βοήθησε πολύ στην ζωή μου την προηγούμενη δεκατία να περνάω καλά, αλλά τελικά τα χάλασα μαζί της γιατί μου την \"έπεσε\" το αγόρι της και άρχησε να ζηλεύει και γιατί πήγαινε και έλεγε στον θειο της διαφορά κακά πράγματα που τα έκανε αυτή τα έριχνε σε μένα...με αποτέλεσμα να σταματήσει η φιλία μας.....τώρα είμαι στο φουλ στα ψυχολογικά έχω ξεσυνηθήσει να κάνω πράγματα και έχω κλειστεί στον εαυτό μου, και στο σπίτι μου. Η πρωην φίλη μου για την οποία δεν είχα ορθή αντίληψη τότε την είχα για ηλίθια παντρεύτηκε έκανε ένα παιδί και ζει ευτυχισμένη...εγώ τι κάνω που έχω σκάσει από το κακό μου και έβαλα τόσα κιλά?

  2. #2
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Να προσθέσω ότι έχω γίνει πολύ ιδιότροπη και παράξενη και δεν με ανέχεται κανένας να με κάνει παρέα...εκτός το ότι δεν ανέχομαι εγώ τον εαυτό μου με τόσα κιλά αλλά στην κατάσταση που είμαι τώρα δεν μπορώ ούτε τα κιλά μου να χάσω....η πρώην φίλη μου επί 10 χρόνια με πολεμούσε ...δεν με είχε αφήσει σε ησυχία διέδιδε ότι είμαι κακός χαρακτήρας και ότι της έκανα πολλά..επειδή όπου πηγαίναμε πρόσεχαν πάντα εμένα και είχε φτάσει ως και το αγόρι της να μου την πέσει...

  3. #3
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    βεβαια για άλλους ολα αυτά θα ηταν παιχνιδάκι αλλά για μένα είναι μεγάλο πρόβλημα καθότι χαμηλού iq που λεει και η Ρέιν- στο μέτριο εντελώς θέλω να πιστεύω ότι κυμαίνεται, οχι πιο κάτω.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    καμία απάντηση?

  5. #5
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    παρακαλώ?

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    δεν απαντάει κανείς?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Τα τελευταία χρόνια αυτά που μου συνέβησαν ήταν απερίγραπτα δεν είχα καλές φίλες είχε δημιουργηθεί μετάξυ μας αντιζηλία, δεν ξέρω αν φταίω εγώ και ο χαρακτήρας μου νομίζω ότι η ευθύνη μοιράζεται και στους δυο με απότελεσμα να κλειστώ στον εαυτό μου και να μην κάνω παρέα με κανέναν τώρα... είχα μια φίλη πολύ πονηρή τα προηγούμενα χρόνια καπάτσα την λένε όλοι και με βοήθησε πολύ στην ζωή μου την προηγούμενη δεκατία να περνάω καλά, αλλά τελικά τα χάλασα μαζί της γιατί μου την \"έπεσε\" το αγόρι της και άρχησε να ζηλεύει και γιατί πήγαινε και έλεγε στον θειο της διαφορά κακά πράγματα που τα έκανε αυτή τα έριχνε σε μένα...με αποτέλεσμα να σταματήσει η φιλία μας.....τώρα είμαι στο φουλ στα ψυχολογικά έχω ξεσυνηθήσει να κάνω πράγματα και έχω κλειστεί στον εαυτό μου, και στο σπίτι μου. Η πρωην φίλη μου για την οποία δεν είχα ορθή αντίληψη τότε την είχα για ηλίθια παντρεύτηκε έκανε ένα παιδί και ζει ευτυχισμένη...εγώ τι κάνω που έχω σκάσει από το κακό μου και έβαλα τόσα κιλά?
    Ισως να μην εχουν κατι να πουν.

    Ειχες μια φιλη η οποια ηταν πολυ πονηρη , ειχες μια φιλη την οποια ειχες για ηλιθια κλπ. κλπ. κατι μου λεει οτι φταις εσυ λιγακι.

    Εαν δεν της χωνευες γιατι τις εκανες παρεα? Απο αναγκη?

    Τεσπα με την αυτολυπηση δεν βγαινει τιποτα, προσπαθησε να φροντισεις τον εαυτο σου και να δημιουργησεις καινουριο κοινωνικο κυκλο. Αν δεις οτι δεν μπορεις εμπιστευσου καποιον ειδικο να σε βοηθησει.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    επιμένεις να δίνεις σημασία στην εμφάνιση.
    ξέρεις δεν είναι τόσο σημαντική.
    ούτε το πόσο έξυπνος είσαι έχει να κάνει πολλά.
    το να είσαι ανοιχτόμυαλος και καλόψυχος ( για μένα τουλάχιστον ) είναι σημαντικότερα.
    http://www.mazi.org.gr/

  9. #9
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Originally posted by keep_walking


    Ειχες μια φιλη η οποια ηταν πολυ πονηρη , ειχες μια φιλη την οποια ειχες για ηλιθια κλπ. κλπ. κατι μου λεει οτι φταις εσυ λιγακι.

    Εαν δεν της χωνευες γιατι τις εκανες παρεα? Απο αναγκη?

    Τεσπα με την αυτολυπηση δεν βγαινει τιποτα, προσπαθησε να φροντισεις τον εαυτο σου και να δημιουργησεις καινουριο κοινωνικο κυκλο. Αν δεις οτι δεν μπορεις εμπιστευσου καποιον ειδικο να σε βοηθησει.
    Δίκαιο έχεις Keep!!

  10. #10
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Originally posted by arktos
    επιμένεις να δίνεις σημασία στην εμφάνιση.
    ξέρεις δεν είναι τόσο σημαντική.
    ούτε το πόσο έξυπνος είσαι έχει να κάνει πολλά.
    το να είσαι ανοιχτόμυαλος και καλόψυχος ( για μένα τουλάχιστον ) είναι σημαντικότερα.
    δεν δίνω μεγάλη σημασία στην εμφάνιση αλλά σίγουρα μια προσεγμένη εμφάνιση βοηθάει !

  11. #11
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Πάντως όταν αντιπαθείς κάποιον έχω παρατηρήσει ότι μετά σε αντιπαθούν και αυτος.

  12. #12
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Εδώ πάει αυτό που λένε


    πρόσεχε τι μοιράζεις γιατί θα σου επιστραφεί..

  13. #13
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    Originally posted by keep_walking


    Εαν δεν της χωνευες γιατι τις εκανες παρεα? Απο αναγκη?
    έκανα παρέα μάζι της γιατί περνούσα κάλα!εσύ δεν έκανες παρέα με κάποιον μόνο για να περνάς καλά?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •