Τι εμαθα μετα απο αρκετα χρονια προσπαθειας αλλα και φαγουρας
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    41

    Τι εμαθα μετα απο αρκετα χρονια προσπαθειας αλλα και φαγουρας


  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    ???
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  3. #3
    Γιατι έσβησες το πρώτο σου μνμ?

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    41
    hello Lou! τα ερωτηματικα σημαινουν οτι δεν βγαινει νοημα?

  5. #5
    Μας δουλεύεις?
    Μέχρι και τον τίτλο άλλαξες..........:Ρ

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    που ζεις,

    εχεις διαθεση για σουρεαλισμο η να ανησυχησουμε? (μιλαω σοβαρα)

    επισης εντελως φιλικα νομιζω οτι σε γνωριζουμε πολυ καλα. τι το κουραζεις λοιπον με ολα αυτα τα ψευδωνυμα?
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    41
    εχω διαθεση να θεραπευτω, να εξημερωσω τις παρανοιες μου και να αφεθω και εγω στον δεντρεχιτιποτισμο αλλα οταν αυτο δεν συμβαινει βρισκω ενα χωρο να εκφραζομαι και τυγχανει να ειναι αυτος εδω ο χωρος με νικνειμς [τα οποια κατωχυρωνω στην κοινοτητα αυθεντικων νικνειμς στο πορταλ της γκουγκλ].

    μην ανησυχειτε για μενα κυρια lou. την παλευω εικοσι ωρες το εικοστετραωρο. τις υπολοιπες τεσσερις το καθε ειδους εφιαλτικο σεναριο αναδυεται απο μεσα μου, παραγωγο πολλων αχρηστων πληροφοριων αλλα και δικης μου αδυναμιας καλης [ανασυγκροτισης] των εσωτερικων μου ηλεκτρονευρωνικων πληροφοριων.

    εχω διαθεση για χιουμορ οπως βλεπεις. περιμενω να δρασουν και τα αντικαταθλιπτικα προτου αποδεκτω για μια ακομα φορα πως και αυτος ο [κατακερματισμος] δεν ετυχε αλλα πετυχε.

    με γνωριζετε πολυ καλα αγαπητη lou απο τα γραπτα. σαν μια γραφομηχανη με ατομικο barcode και μαζεμενες λεξεις που καποιες φορες σχηματιζουν ενα νοημα. τιποτα περισσοτερο, τιποτα λιγοτερο.

    *βαζω σε [] οτι ειναι χιουμορ

    **[αν ενοχλουν δυο τρια νικνειμς παραπανω αυτο ειναι επειδη ηθελα να δημιουργησω και εγω πρωτοτυπα αυθεντικα νικνειμς για να αναγνωριστουν απο το γκουγκλ και να περασουν στο τοπ των κορυφαιων πρωτοτυπων νικνειμς]

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,630
    Originally posted by Pou_Zoume
    εχω διαθεση να θεραπευτω, να εξημερωσω τις παρανοιες μου και να αφεθω και εγω στον δεντρεχιτιποτισμο αλλα οταν αυτο δεν συμβαινει βρισκω ενα χωρο να εκφραζομαι και τυγχανει να ειναι αυτος εδω ο χωρος με νικνειμς [τα οποια κατωχυρωνω στην κοινοτητα αυθεντικων νικνειμς στο πορταλ της γκουγκλ].

    μην ανησυχειτε για μενα κυρια lou. την παλευω εικοσι ωρες το εικοστετραωρο. τις υπολοιπες τεσσερις το καθε ειδους εφιαλτικο σεναριο αναδυεται απο μεσα μου, παραγωγο πολλων αχρηστων πληροφοριων αλλα και δικης μου αδυναμιας καλης [ανασυγκροτισης] των εσωτερικων μου ηλεκτρονευρωνικων πληροφοριων.

    εχω διαθεση για χιουμορ οπως βλεπεις. περιμενω να δρασουν και τα αντικαταθλιπτικα προτου αποδεκτω για μια ακομα φορα πως και αυτος ο [κατακερματισμος] δεν ετυχε αλλα πετυχε.

    με γνωριζετε πολυ καλα αγαπητη lou απο τα γραπτα. σαν μια γραφομηχανη με ατομικο barcode και μαζεμενες λεξεις που καποιες φορες σχηματιζουν ενα νοημα. τιποτα περισσοτερο, τιποτα λιγοτερο.

    *βαζω σε [] οτι ειναι χιουμορ

    **[αν ενοχλουν δυο τρια νικνειμς παραπανω αυτο ειναι επειδη ηθελα να δημιουργησω και εγω πρωτοτυπα αυθεντικα νικνειμς για να αναγνωριστουν απο το γκουγκλ και να περασουν στο τοπ των κορυφαιων πρωτοτυπων νικνειμς]
    προσωπικα, αυτο που με ενοχλει απο εσενα δεν ειναι τα πολλα νικνειμς, μιας και ειναι πολυ χαρακτηριστικος ο τροπος γραφης σου.
    αυτο που ενοχλει ειναι οτι σβηνεις κατα συστημα τα μηνυματα σου κι αν αφησεις και καποιο το τροποποιεις και δεν βγαινει νοημα πια ουτε απο το αρχικο μηνυμα, ουτε απο τις απαντησεις και βαζεις και σε μια διαδικασια να ασχοληθουν καποιοι ανθρωποι χωρις λογο....

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Εν ολιγης δεν σε ενδιαφερει το τι θα απαντησουν στο θεμα σου , αλλα απλα ... να απαντησουν.


    Πηρες αλλη μια απαντηση και απο μενα.


    Ελπιζω τα επιπεδα ικανοποιησης σου να ανεβηκαν τωρα που εγινες το επικεντρο της προσοχης.

  10. #10
    Originally posted by Boltseed
    Εν ολιγης δεν σε ενδιαφερει το τι θα απαντησουν στο θεμα σου , αλλα απλα ... να απαντησουν.


    Πηρες αλλη μια απαντηση και απο μενα.


    Ελπιζω τα επιπεδα ικανοποιησης σου να ανεβηκαν τωρα που εγινες το επικεντρο της προσοχης.
    Το να υφιστασαι σαν γραφική φιγούρα σε έναν τέτοιο χωρο, δεν νομίζω πως ειναι επιτυχία να γίνεσαι το κέντρο της προσοχής....

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    προβληματα που εχει ο κοσμος...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    ζουμε πανω σε μια στρογγυλη σφαιρα,που ονομαζεται γη. αν κοιταξεις πανω θα δεις συνεφα, αν κοιταξεις κατω θα δεις χωμα.. σε καλυπτω? εσυ δεν με καλυψες παντως, αν θες να ημαστε δικαιοι:)

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    41
    θα προσπαθησω να σας κανω να καταλαβετε ποσο ασχημα εχω νιωσει εδω μεσα απο πολυ κξακους ανθρωπους οπως του συναφιου σας, ενωμενοι μονο στην κακια, ποτε στην ροδαλια. γι\'αυτο και εχουμε καταφερει να τα πουλησουμε ολα σε αυτη τη χωρα. γιατι η πλειοψηφια ειναι πουλημενοι και παρτακηδες οπως εσεις. ποτε δεν θα παραδεχθουν το λαθος της κακιας και της παρτακιας τους. παντα κριτες των αλλων, παντα φωτιες που θελουν να δημιουργουνε σταχτες. ΦΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΤΟΥ ΡΕ ΣΑΣ ΦΤΥΝΩ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΟΛΟΥΣ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΚΡΙΝΕΤΕ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.

    προς
    remedi
    χεστηκα αν μου απαντησουν η οχι. στο λεω οσο πιο ξεκαθαρα γινεται. προσπαθησα να βοηθησω τον εαυτο μου και κανα δυο ακομα παιδια και δεν προκειται ποτε να δωσω λογαριασμο σε κανεναν για το τι κανω αφου δεν ενοχλω εγω αλλα ενοχλουμαι. εσεις δεν δειχνετε δειγμα ντροπης και ταπεινοτητας. μονο θαψιμο, κατηγοριες και αφεντιες αφου εχετε την ιδεα πως ολα τα καλα σκυλακια θελουν να πανε στον παραδεισο.

    προς
    αγια τριαδα και τον αλλο
    οκ. αντε παντε τωρα να πιασετε κανα λαγο που σας ξεφυγε.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by Pou_Zoume
    θα προσπαθησω να σας κανω να καταλαβετε ποσο ασχημα εχω νιωσει εδω μεσα απο πολυ κξακους ανθρωπους οπως του συναφιου σας, ενωμενοι μονο στην κακια, ποτε στην ροδαλια. γι\'αυτο και εχουμε καταφερει να τα πουλησουμε ολα σε αυτη τη χωρα. γιατι η πλειοψηφια ειναι πουλημενοι και παρτακηδες οπως εσεις. ποτε δεν θα παραδεχθουν το λαθος της κακιας και της παρτακιας τους. παντα κριτες των αλλων, παντα φωτιες που θελουν να δημιουργουνε σταχτες. ΦΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΤΟΥ ΡΕ ΣΑΣ ΦΤΥΝΩ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΟΛΟΥΣ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΚΡΙΝΕΤΕ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.

    προς
    remedi
    χεστηκα αν μου απαντησουν η οχι. στο λεω οσο πιο ξεκαθαρα γινεται. προσπαθησα να βοηθησω τον εαυτο μου και κανα δυο ακομα παιδια και δεν προκειται ποτε να δωσω λογαριασμο σε κανεναν για το τι κανω αφου δεν ενοχλω εγω αλλα ενοχλουμαι. εσεις δεν δειχνετε δειγμα ντροπης και ταπεινοτητας. μονο θαψιμο, κατηγοριες και αφεντιες αφου εχετε την ιδεα πως ολα τα καλα σκυλακια θελουν να πανε στον παραδεισο.

    προς
    αγια τριαδα και τον αλλο
    οκ. αντε παντε τωρα να πιασετε κανα λαγο που σας ξεφυγε.
    τωρα εδωσες ρεστα... ευγε.. κοιτα να δεις ανθρωποι κακοι υπαρχουν, και θα υπαρχουν οσο υπαρχει...... ζωη. δεν μπορεις να κανεις τιποτα γιαυτο. κανεις δεν μπορει να αλλαξει το κοσμο, παρα μονο να ταυτιστει με αυτον.

  15. #15
    Originally posted by Pou_Zoume
    θα προσπαθησω να σας κανω να καταλαβετε ποσο ασχημα εχω νιωσει εδω μεσα απο πολυ κξακους ανθρωπους οπως του συναφιου σας, ενωμενοι μονο στην κακια, ποτε στην ροδαλια. γι\'αυτο και εχουμε καταφερει να τα πουλησουμε ολα σε αυτη τη χωρα. γιατι η πλειοψηφια ειναι πουλημενοι και παρτακηδες οπως εσεις. ποτε δεν θα παραδεχθουν το λαθος της κακιας και της παρτακιας τους. παντα κριτες των αλλων, παντα φωτιες που θελουν να δημιουργουνε σταχτες. ΦΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΤΟΥ ΡΕ ΣΑΣ ΦΤΥΝΩ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΟΛΟΥΣ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΚΡΙΝΕΤΕ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.

    προς
    remedi
    χεστηκα αν μου απαντησουν η οχι. στο λεω οσο πιο ξεκαθαρα γινεται. προσπαθησα να βοηθησω τον εαυτο μου και κανα δυο ακομα παιδια και δεν προκειται ποτε να δωσω λογαριασμο σε κανεναν για το τι κανω αφου δεν ενοχλω εγω αλλα ενοχλουμαι. εσεις δεν δειχνετε δειγμα ντροπης και ταπεινοτητας. μονο θαψιμο, κατηγοριες και αφεντιες αφου εχετε την ιδεα πως ολα τα καλα σκυλακια θελουν να πανε στον παραδεισο.

    προς
    αγια τριαδα και τον αλλο
    οκ. αντε παντε τωρα να πιασετε κανα λαγο που σας ξεφυγε.
    για να μη το χάσουμε το πόνημα...

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •