ΚΥΡΩΣΕΙΣ ΣΕ ΜΕΛΗ!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    719

    ΚΥΡΩΣΕΙΣ ΣΕ ΜΕΛΗ!!

    Όπως σε όλα τα διεθνή forum αντίστοιχου θεματικού αντικειμένου είναι απολύτως απαραίτητο να λαμβάνονται μέτρα για νέα ή παλαιά μέλη που καταστρέφουν εις βάρος όλων τη σημασία του forum δίνοντας αρνητική εικόνα και σε υποψήφια μέλη που εκδηλώνουν επιθυμία να συμμετέχουν. Από ότι διαπίστωσα το μέλος stefanos ή πρέπει να συμβαδίσει με την γενικότερη πολιτισμένη συμπεριφορά του συνόλου ή να αποσυρθεί τελείως από μόνος του πριν ρεζιλευτεί περισσότερο από ότι ήδη έχει κάνει. Αν όχι είναι χρέος του administrator να προχωρήσει στην απομόνωσή του με όποιο κόστος. Είναι η τρίτη φορά που ασχολούμαστε με τέτοιου είδους συμπεριφορές το τελευταίο δίμηνο και κανένας δεν έχει τη διάθεση να μπαίνει εδώ για να δέχεται τυχάρπαστους επισκέπτες, χυδαιότητες, φαρσέρ και κακοπροαίρετους σχολιαστές. Δυστυχώς υπάρχουν στιγμές που το μαχαίρι πρέπει να μπει στο κόκκαλο προκειμένου να επιβιώσει το υπόλοιπο σώμα. Ευελπιστώ και τα υπόλοιπα μέλη να κατανοούν την αγανάκτισή μου -- και οι υπεύθυνοι τις όποιες περετέρω μελλοντικές επιπτώσεις των συνθηκών αυτών!

  2. #2
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Olga, σε ευχαριστώ για το νοιάξιμο προς τα μέλη και την ιστοσελίδα.

    Προς το παρών, τα υβριστικά μηνύματα διαγράφηκαν, έχουν ωστόσο αποθηκευτεί σε περίπτωση που η κατάσταση συνεχιστεί, οπότε και θα χρειαστεί να πάρει τον δρόμο της δικαιοσύνης.

    Στέφανε, ελπίζω όλο αυτό το πράγμα να ήταν μια κακή παρένθεση που ανήκει στο παρελθόν και σήμερα να δεις τα πράγματα πιο ψύχραιμα και να σταματήσεις αυτήν την παιδιάστικη αλλά και χειριστική συμπεριφορά. Λυπάμαι που δεν μπορούν να διαγραφούν τα μηνύματα άλλων μελών, ελπίζω κάποια στιγμή να κατανοήσεις πως είναι σημαντικό να σεβαστούμε όχι μόνο εσένα, αλλά όλα τα μέλη της κοινότητας.
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    719
    Νίκο μου ήδη έχεις καταλάβει την προδιάθεσή μου προς το forum και αυτό γιατί σου γνωστοποίησα ότι πιστεύω και υποστηρίζω θερμά τις όποιες θετικές ελληνικές δικτυακές παρεμβάσεις και πρωτοβουλίες στο χώρο της ψυχικής υγείας. Ειλικρινά αυτό που έχω ήδη πει σε όλα τα μέλη με τα οποία συνομιλώ σε επίπεδο chat , ισχύουν μιας και μια ζωή ότι εξωτερικεύω λεκτικά ισχύει και είναι αληθές. Πραγματικά νιώθουν ότι είμαι δεκτική, ανοικτή σε κάθε ηλικία.... και το χαίρομαι ολόψυχα!!! Αντλώ δε δύναμη από το μοναδικό ταπεραμέντο του καθενός εδώ και χαίρομαι όταν τους κάνω να γελάνε. Έτσι θέλω να νιώθουν και όλα τα νέα μέλη , ενώ αυτό που θα πρωτοαντικρίζουν όταν μπαίνουν στο εν λόγο site δεν επιθυμώ να είναι επιφανειακοί υβριστικοί θεματικοί τίτλοι...αλλά ένα μήνυμα αισιοδοξίας ότι δεν είναι μόνοι και ο αγώνας μπορεί να γίνει εν τι ενώσει... Όλοι εμείς οι πιο ψύχραιμοι πιστεύω ότι ακόμα και στις πιο δύσκολες καταστάσεις μπορούμε να κρατήσουμε το τιμόνι στην ευθεία πορεία.ʼλλωστε μπόρες πάντα υπάρχουν...Έτσι καπετάνιε?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •