anoigma kardias - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 27 of 27

Thread: anoigma kardias

  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    310
    καλημέρα, τι κάνεις χαρουλίνι;

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    13
    eida arxika to terastio kemeno sou kai kat arxin varethika na to diavasw,eipa omws oti gia na exeis ti dathesi na to grapseis mallon tha aksizei ton kopo...den kserw ti na pw giayto k grafw xwris na skeftomai kai poly....oute kata dianoia den mporousa na skeftw ena tetoio SENARIO prin diavasw ta logia sou.mas edeikses tin skliri opsi tis zwis kai na sai kala giayto.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    Μπράβο σου haroulini! Είσαι θαυμάσιος άνθρωπος και εξαιρετικά δυνατός! Σου΄εύχομαι η ζωή και ο Θεός να σου χαρήσουν από δω και πέρα μόνο χαρές γιατί σου το χρωστάνε. Αλλά είμαι σίγουρη γι\' αυτό γιατί έχεις ήδη το πολυτιμότερο χάρισμα: αγάπη για τον εαυτό σου και για τους άλλους.
    Με συγκίνησε απίστευτα η ιστορία σου και η μεγαλοψυχία σου. Με έκανε επίσης να ντραπώ και για τον εαυτό μου που όσα αντιμετώπισα δεν είναι ούτε το 1% από όσα πέρασες εσύ και είσαι αξιοθαύμαστη!
    Μπράβο haroulini και σ\' ευχαριστούμε που μοιράστηκες την ιστορία σου...Μας έκανες καλύτερους, πιο αισιόδοξους...

  4. #19
    Χαρουλίνι δεν έχω κάτι παραπάνω να πώ... Έχουν εκφραστεί όλες οι απόψεις... Μπροστά στη δική σου περιπέτεια , η δική μου είναι τίποτα... Παρόλο που και εμένα με έχουν δείρει και χτυπήσει οι γονείς μου (και νομίζω πως με έχει τραυματίσει σε κάποιο βαθμό) δεν ήταν συστηματικό...Μόνο μερικά γεγονότα θυμάμαι , δεν ήταν ο κανόνας...Εσύ δεινοπάθησες και τώρα είσαι μια χαρά...Απλά...συγχαρητήρια...
    I am the son and the heir, of a shyness that is criminally vulgar, I\'m the son and heir , of nothing in particular...You shut your mouth, how can you say, I go about things the wrong way, I am human and i need to be loved, just like everybody else does...

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ! και το 1% του πληθυσμου να σου εμοιαζε στο θετικο τροπο σκεψης θα ήταν ο κοσμος καλυτερος!φτου σκορδα!τετοια,ιστορια μονο η ζωη μπορει να φτιαξει, ποιος φωσκολος και πρασινα αλογα, και τοση δυναμη μονο μεσα μας μπορουμε να τη βρουμε..

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    20
    δεν έχω να πω τίποτα άλλο παρά συγχαρητήρια και μπράβο σου.έδωσες ένα μάθημα ζωής σε όλους μας.να σαι καλά..

  7. #22
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    3
    mprabo sou...o 8eos na einai panta dipla sou...xerome pou brikes ti dynami na antimetopiseis ola ayta...na eisai panta etsi dynath....an kai meta tin kategida erxetai panta to oyranio tokso.....kai ayto soy aksizei...filia

  8. #23
    Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    athina
    Posts
    67
    εχουν περασει μηνες απο τοτε που ανοιξες το θεμα..αλλα τωρα το διαβασα και μου ηταν αδυνατο να μην σου γραψω δυο κουβεντες...ειλικρινα μπραβο σου κοπελα μου...οτι και να πω θα ναι λιγο...αισθανομαι τοσο εγωιστρια..δεν εχω περασει ουτε το 1/3 απο οτι εσυ και τα εχω χαμενα...τετοια παραδειγματα ειλικρινα δινουν ενα στηριγμα στους πιο αδυνατους...ειλικρινα με ξυπνησες...
    μπραβο σου κοπελα μου!!
    σου ευχομαι οτι καλυτερο απο δω και περα!!
    το 2007 να σου φερει οτι επιθυμεις

  9. #24
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    7
    Anikses tin kardoyla soy makari na to kanane kai alloi tote ola tha itan pio omorfa.Alla den ftanei mono ayto prepei oloi otan exoyme dinameis na boithame o enas ton allo.
    Kata tin gnwmi moy twra poy mporeis kai eisai dinati piase kanena xeri apo ayta poy ponane...

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Νόμιζα πως αυτές οι ιστορίες υπάρχουν μόνο στις εκπομπές του Μικρούτσικου και είναι κάλπικες.Έδωσες άλλο νόημα στο τι θα πει προβληματική οικογένεια.Είχα πάει πρόσφατα να δω μία θεατρική παράσταση.Χρόνια χωρίς θέατρο,επέλεξε η φίλη μου να με πάει σε αυτή.Λεγόταν Festern και διαπραγματευόταν τη σεξουαλική κακοποίηση.Ειλικρινά γύρισα στο σπίτι ράκος.Είναι φρίκη!Και ο αδεφός σου που κατηγορείς δεν μπορούσε να κάνει αλλιώς όμως.Αξίζει και θα αξίζει πάντα την αγάπη σου.Κι αυτός ένα θύμα ήταν!!!

  11. #26
    Deleted by request
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    391
    \"χριστε μου μια καρδια μεγαλη
    με τεραστιες ψυχικες δυναμεις\"

    αυτο ειπα μολις τα διαβασα ολα αυτα εδω

    εγω θα ειχα αυτοκτονησει 7 φορες

    συγχαρητηρια και παλι

  12. #27
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    τι απιστευτη ιστορια!!!
    δεν ξερω τι να πρωτοπω....
    το δυστυχες για μενα ειναι οτι ποτε δεν θα μου περνουσε απο το μυαλο οτι συμβαινουν τετοια στορυ.
    Απο οτι φαινεται τετοια η πιο λαιτ, συμβαινουν απλα δεν τα αντιλαμβανομαστε.
    Παντως να ομολογησω οτι εγω δεν θα τα αντεχα ολα αυτα και σιγουρα θα ειχα παει στην αφρικη να ζησω.

    ε τι αλλο να πω, περαν της ευχης να φυγουν συντομα οτι βαριδια εχουν απομεινει πανω σου.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •