xωρισμός
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5

Thread: xωρισμός

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    294

    xωρισμός

    και τωρα τι κανω?
    προς το παρον μονο κλαιω

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    κλαψε.. και ξαπλωσε να ξεκουραστεισ..

    να ξερεισ πωσ ολα για καποιον λογο συμβαινουν στην ζωη..

    και καθε τελοσ ειναι και μια αρχη για κατι αλλο..

    θα ερθει κατι αλλο ισωσ καλητερο.. μην στεναχωριεσαι..απλωσ θελει χρονο , οπωσ και να χει καθε χωρισμοσ ειναι ενασ μικροσ θανατοσ..

    θα περασει ομωσ.. και το ξερεισ.. απλωσ θελει χρονο¨)¨)

    εμεισ ημαστε εδω για εσενα..

    απο αυριο.. κανε χατηρια στον εαυτο σου , κανακεψε τον εαυτο σου λιγο..κανε πραγματα που σε ευχαριστουν.. παρε τηλεφωνο φιλεσ σου..
    δεσ πολλεσ ταινιεσ.. χαλαρωσε.. γραψου γυμναστηριο.. και θα δεισ ολα θα πανε καλα!!!!!
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    καποτε.. ημουν πολυ πολυ αρρωστη.. και ο ανθρωποσ μου..που με λατρευε δεν αντεξε αλλο.. μου εξηγυσε πωσ δεν μπορει να με αντεξει αλλο αρρωστη..πωσ ειναι αδυναμοσ για κατι τετοιο.. και με εγκατελληψε προτοχρονιατικα ..εχοντασ εγω τασεισ αυτοκτονιασ.. και βαρια καταθλιψη.., και ενω εγω ημουν ετοιμη να βγουμε.. ετρεξα εξω στον δρομο και σταθηκα στην παραλιακη με τα αυτοκινητα να περνανε απο διπλα μου.. ειχα τρελαθει..ηθελα να πεθανω... καποιοσ με μαζεψε.. ηρθε και ο τοτε κολλητοσ μου.. εμεινε μαζι μου ολη την νυχτα.. συνηλθα καπωσ..

    μου πηρε πολλουσ μηνεσ να γινω καλα..

    και να φανταστεισ πωσ τωρα δεν εχω σχεδον καμια αναμνηση απο εκεινη την σχεση.. και ειχε κρατισει και εναμιση χρονο..


    ολα περνανε...

    στο υπογραφω.. βαλε καμια ταινια αγαπημενη να δεισ.. μην ακουσ μουσικεσ κλπ.. χειροτερα θα γινεισ..

    ολα καλα...θα δεισ!!!
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  4. #4
    Originally posted by Adzik
    καποτε.. ημουν πολυ πολυ αρρωστη.. και ο ανθρωποσ μου..που με λατρευε δεν αντεξε αλλο.. μου εξηγυσε πωσ δεν μπορει να με αντεξει αλλο αρρωστη..πωσ ειναι αδυναμοσ για κατι τετοιο.. και με εγκατελληψε προτοχρονιατικα ..εχοντασ εγω τασεισ αυτοκτονιασ.. και βαρια καταθλιψη.., και ενω εγω ημουν ετοιμη να βγουμε.. ετρεξα εξω στον δρομο και σταθηκα στην παραλιακη με τα αυτοκινητα να περνανε απο διπλα μου.. ειχα τρελαθει..ηθελα να πεθανω... καποιοσ με μαζεψε.. ηρθε και ο τοτε κολλητοσ μου.. εμεινε μαζι μου ολη την νυχτα.. συνηλθα καπωσ..

    μου πηρε πολλουσ μηνεσ να γινω καλα..

    και να φανταστεισ πωσ τωρα δεν εχω σχεδον καμια αναμνηση απο εκεινη την σχεση.. και ειχε κρατισει και εναμιση χρονο..


    ολα περνανε...

    στο υπογραφω.. βαλε καμια ταινια αγαπημενη να δεισ.. μην ακουσ μουσικεσ κλπ.. χειροτερα θα γινεισ..

    ολα καλα...θα δεισ!!!
    αχ, βρε αντούλα!
    Είσαι πάντα τόσο γλυκεια και τόσο απίστευτα δοτική.
    Έτσι είναι. Αυτά που κάποιαστιγμή είναι τέρατα στο μυαλό και την ψυχή μας, έρχονται τα χρόνια, οι εμπειρίες και η συνέχεια της ζωής να μας δείξουν πόσο λίγα ήταν...:)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    :):):) xm.. δεν ξερω αν ηταν λιγα.. ξερεισ Θεοφανακι μασ.. καμια φωρα ξεχναμε κατι επειδη μασ εχει πονεσει πολυ...και ο εγκεφαλοσ αρνειτε να τα θυμαται..

    σιγουρα ομωσ... μετα απο κατι ερχεται κατι αλλο... και αν χρησιμοποιησουμε το μαθημα που μασ εμαθε το τελοσ τησ προιγουμενησ σχεσησ.. στην επομενη διαλεγουμε καλητερα..

    :):)
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •