ΒΑΡΙΕΜΑΙ...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1

    ΒΑΡΙΕΜΑΙ...

    Να γραψω και κατι προτοτυπο εκτος απο τις κρισεις πανικου μου...
    Παιδια βαριεμαι..δεν ξερω αν ειναι καταθλιψη αυτο αλλα βαριεμαι...βαριεμαι τα παντα...συνεχεια βαριεμαι..δεν εχω ορεξη να βγω αλλα και ουτε να κατσω σπιτι..δεν εμπιστευομαι ευκολα ανθρωπους ειμια φουλ καχυποπτος αλλα οταν γνωρισω καποιον δινομαι με ολη μου την καρδια...Δεν εχω χομπυ εκτος απο τον υπολογιστη που ειναι και η δουλεια μου δλδ τεχνικος υπολογιστων...
    Οταν πιανομαι με κατι μετα απο λιγο βαριεμαι..βαριεμαι τα παντα και ολους...
    Μηπως επειδη δεν εχω βρει ακομα κατι να με ενδιαφερει;;;;
    Ειναι ψυχολογικο;;;
    Θέλω να ζώ!!!

  2. #2
    Και τωρα βαριεμαι...
    Θέλω να ζώ!!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εγω να δεις....
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    430
    Αμα σου πω να αφήσεις την βαριά και να πάρεις σφυρί θα με παρεξηγήσεις ?

    Αφού το ξέρεις καλύτερα απο τον καθένα πως αμα δεν κάνεις τίποτε βαριέσαι πως περιμένεις να αλλάξουν τα πράγματα ... απο μόνα τους ?

    Σορυ ετσι αλλά αυτά λέω και εγώ στον εαυτό μου μην με παρεξηγήσεις , συνήθως τι σου αρέσει να κάνεις ?

  5. #5
    Πολλα μου αρεσουν αλλα εκτος οτι δεν εχω παρεα δεν εχω και λεφτα πλεον...Βασικα με ξενερωνουν και οι γυρω μου..ολοι λενε τι θα κανουμε και την βρισκουν με το νακ αθονται 30 ωρες στην καφετερια...εγω δεν μπορω..θελω διαρκως να κανω κατι...
    Θέλω να ζώ!!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by Chrisgr
    Πολλα μου αρεσουν αλλα εκτος οτι δεν εχω παρεα δεν εχω και λεφτα πλεον...Βασικα με ξενερωνουν και οι γυρω μου..ολοι λενε τι θα κανουμε και την βρισκουν με το νακ αθονται 30 ωρες στην καφετερια...εγω δεν μπορω..θελω διαρκως να κανω κατι...
    καταλαβαινω τι λες.. πηγαινε μεροκαματο σε οικοδομη, θα δουλευεις ασταματητα ως το μεσημερι και θα γυρνας πτωμα στο σπιτι οπου θα τρως και θα κοιμασαι σαν αρνακι οταν θα ξυπνας το βραδακι κατα τις 8 θα πηγαινεις για καμια μπυριτσα εξω να ουμε, αλλα, θα πινεις με μετρο. ;)

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    10
    Πόσο καιρό αισθάνεσαι έτσι?

  8. #8
    Απο τα 16..και ειμαι 27...αλλα τελευταια 3 χρονια πολυ εντονα..δεν μπορω...νιωθω θα εκραγώ...
    Θέλω να ζώ!!!

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    2
    .............
    Last edited by KostisL93; 01-08-2019 at 11:39.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Κι εγω βαριεμαι , αλλα ειναι λογω κτθλξης .......προσπαθω να κοιμαμαι οσο πιο πολλες ωρες μπορω/...........................μαρτυριο ///

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •