τελος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7

Thread: τελος

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    εδω..
    Posts
    171

    τελος

    Αν και ποτε δεν κοιτω πισω μου οταν φευγω,πρεπει να ειχα καποτε διαβασει οταν ημουν μικρη ακομαοτι ειναι προτιμοτερο να μην κοιτας πισω σου οταν φευγεις.Και ομως ορισμενες φορες το εκανα ...αλλα ακομα και να μην το ειχα κανει φαινεται πως φευγοντας κατι ειχα δει <<ΤΟ ΤΕΛΟΣ>>...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by roula35
    Αν και ποτε δεν κοιτω πισω μου οταν φευγω,πρεπει να ειχα καποτε διαβασει οταν ημουν μικρη ακομαοτι ειναι προτιμοτερο να μην κοιτας πισω σου οταν φευγεις.Και ομως ορισμενες φορες το εκανα ...αλλα ακομα και να μην το ειχα κανει φαινεται πως φευγοντας κατι ειχα δει <<ΤΟ ΤΕΛΟΣ>>...
    σαν παραληρημα του πονου, μου μοιαζει.. θα πας πουθενα? θελεις να γινεις ποιο κατανοητη..?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    καθε τελοσ ειναι και μια νεα αρχη..
    και αυριο ξημερωνει η πρωτη μερα τησ υποληπησ ζωησ σου..

    αρκει να το θελεισ..
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    εδω..
    Posts
    171
    τελος μιας σχεσης εννοω..ισως φανηκε καπως διαφορετικο..σας ευχαριστω παντως για τις απαντησεις σας!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    μη σκασ... κατι καλητερο σε περιμενει λιγο πιο κει... ολα καλα θα πανε!!
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    εδω..
    Posts
    171
    ισως και να εχεισ δικιο...σιγουρα εχεισ δηλαδη!!Πως να ξεκολλησεις ομως?ατιμο πραγμα η αγαπη...αγαπη??απωθημενο?ποι ος ξερει!!Δεν ειμαι και σε πολυ ρομαντικη διαθεση σημερα!!Μου εμεινε μονο να προσπαθω..για κατι που ειναι τελειωμενο εδω και πολυ καιρο...

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    10
    Κάθε τέλος πονάει ειδικότερα οταν δεν είναι η επιλογή μας. Αν όμως πραγματικά αγάπησες η και ακόμα αγαπάς, σέβεσαι τον άλλον και την αποφαση του. Κρατάς τις αναμνήσεις και προχωράς, συνεχίζεις την ζωή σου. Με το να προσπαθείς για κάτι που λες πως είναι τελειωμένο εδω και πολυ καιρο κανεις κακό και στον εαυτό σου αλλα και στο άτομο που αγαπάς. Δεν έχει νόημα να επιμένεις να κρατήσεις κάποιον με το ζόρι, δεν βγάζει πουθενά.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •